Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mapa Fire of Kingdoms (Czytany 2534 razy)
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« : 07 Listopada 2010, 15:55:58 »
Nie znalazłem miejsca gdzie mógłbym podzielić się z wami mapą, więc piszę tutaj i proszę mnie bić.

Prace nad tą mapą zajęły mi dobrych parę dni, ale warto było...
"Fire of Kingdoms" to klasyczna mapa, której celem jest pokonanie wszystkich przeciwników. Posiada ona największy rozmiar z możliwych do stworzenia w edytorze. Stworzona jest do HoM&M V z OBYDWOMA DODATKAMI.

Mapa stworzona jest dla ośmiu graczy, z czego każdy ma przypisany jedną rasę z jednym miastem i swoim terytorium (każdy może wybrać kim chce grać, ale rasy nie mogą się powtarzać). Każdy z graczy otrzymuje także bohatera z unikalnymi specjalnościami z kampanii. Na mapie możemy znaleźć praktycznie wszystkie artefakty (w tym Łzy Ashy), z czego każda rasa ma możliwość złożenia najpotężniejszego zestawu dla niej. Jeśli marzy Wam się prawdziwa długa rozgrywka, w której będzie toczyć bitwy z ogromnymi armiami i bohaterami na ogromnie wysokich poziomach, to jest to pozycja dla Was!

Tytuł mapy i jej opis napisałem po angielsku, ponieważ jest to świetna mapa na tryb multiplayer.

LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA MAPY: http://www.przeklej.pl/plik/fire-of-kingdoms-rar-00233h4ua5a5

Instalacja mapy:
1. Wypakowujemy.
2. Wklejamy plik mapy do folderu "Maps", który znajduje się w folderze z zainstalowaną grą.
3. Łupiemy!


« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2010, 15:58:03 wysłane przez Joker » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry