Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zmiana wersji językowej (Czytany 5491 razy)
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« : 08 Września 2015, 20:24:36 »
Dzień dobry wszystkim.
Chciałabym zmienić wersję językową gry z polskiej na angielską. Po części już to zrobiłam, jednak jest pewien szkopuł. Zależy mi na tym, by wszystkie cutscenki były po angielsku, wiecie dubbing i te sprawy, ale żeby napisy pozostały po polsku. Udało mi się wykonać krok ze zmianą wersji językowej globalnie, jednak co zrobić by napisy były polskie?

Zmiana wersji językowej (źródło acidcave)
Cytuj
Otwieramy Regedita (np. w Szukaj wpisując regedit.exe), następnie szukamy:

HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Ubisoft/Might & Magic Heroes VI

i w "Language" zmieniamy wartość 415 (j. polski) na 409 (j. angielski).
I mamy zarówno teksty jak i dialogi po angielsku.

Dalej sposób na zmianę napisów, który tam podano nie działa u mnie, czyli zmiana plików Data.pl-PL.orc na Data.pl-EN.orc

Wie ktoś może dlaczego?

Edit: Dobra znalazłam post gdzie Miker wspomina, że należy zmienić wartość na 1045, jednak musi to być system szesnastkowy, a nie dziesiętny. Teraz już wszystko jest jak trzeba : ) Można zamknąć temat, ewentualnie zostawić otwarty jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania czy coś. Pozdrawiam : )


« Ostatnia zmiana: 08 Września 2015, 20:45:26 wysłane przez Falka93 » IP: Zapisane

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry