Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z confluxem (Czytany 22630 razy)
tmopole

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : 30 Listopada 2012, 16:44:50 »
Mam taki problem:

Odinstalowałem grę 3 miesiące temu, a potem mój komputer szlag trafił i musiałem całego Windowsa przeinstalowałem no i sobie po tygodniu postanowiłem znowu zainstalowałem grę i tu pojawia się problem :(. A raczej dwa. Otóż czekam na pachtowanie, bo chcę zagrać w dwa DLC ,a tu patch dochodzi do końca ładowania i nic >:(. Czekam godzinę i nic. >:( Myślę sobie a chrzanić o daje zamknij, ale nie wyłącza się. Włącza się Uplay włączam grę i tu się pojawia drugi problem. Nie mogę się połączyć z siecią, bo niby jest jakiś bład profilu sieciowego, a sieć działa jak trzeba. Co mam zrobić :-/. Przepraszam za tak długą wypowiedź  :niepewny:.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Listopada 2012, 16:50:35 »
Przepraszasz?! No nie rób sobie jaj...

Może reinstal Hirka pomoże?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Listopada 2012, 18:31:39 »
Witaj ;)
Po pierwsze wyczyść rejestr tzn. użyj Ccleaner i po tym zainstaluj grę i rozpocznij patchowanie które będzie żmudne. Po zainstalowaniu ostatniego 1.8 gra musi zaktualizować usługę Uplay bez której nie odpali gra.
Przy okazji też możliwe również mógł się Tobie skopać Ubisoft Game Launcher któremu też można zrobić re-instal.


IP: Zapisane
tmopole

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Grudnia 2012, 13:40:23 »
ok. Już po kłopocie. Przeinstalowałem Heroes-a i ściągnąłem wszystkie patche i je wgrałem i wszystko pięknie chodzi. 8)


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Stycznia 2013, 14:24:41 »
Witam!
Niedawno wrócił mi komputer z naprawy. Gra Heroes 6 była zainstalowana na dysku D, ale część plików była na C i z dysku C usunęli wszystko. Gra się nie chciała włączyć i pojawiał się komunikat "Nie można odnaleźć pliku ..._exe, czy jakoś tak. A więc odinstalowałem i zainstalowałem ponownie grę. Włączyłem. Menu U-play normalnie się wczytało, zalogowałem się. Gra się włączyła, ale nie mogę się połączyć z Confluxem. Pojawia się komunikat "Nie można połączyć - Błąd podczas wczytywania profilu sieciowego.
Proszę o pomoc!

Wiadomość doklejona: 15 Stycznia 2013, 14:26:18
Sorki, że dwa razy zgłosiłem ten sam problem. Nie byłem pewny czy wysłało.


IP: Zapisane
wojtan98

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Maja 2013, 14:24:59 »
Witam. Mam problem dotyczący confluxa. Otóż gdy kupiłem dodatek cienie mroku chciałem odblokować zawartość, lecz w żaden sposób nie mogę się połączyć z confluxem. Łączy sie chyba 20 minut i nic, a mam dobry internet. Mam aktualnie zainstalowany patch 2.1. Co może być powodem problemu ?
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy można odblokować zawartość cieni mroku nie łącząc się z confluxem ?


IP: Zapisane
adambed

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Maja 2013, 08:27:28 »
chyba mamy ten sam problem mnie nie wpuszcz do gry wyskakuje ze nie można sie połaczyc od soboty
Do soboty grałem i było ok


IP: Zapisane
Maks00pl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Czerwca 2013, 20:47:05 »
Witam !
Tak jak w temacie , mam problem z confluxem . Wymaganą szybkość łącza szerokopasmowego  .  Normalnie  wchodzę do  gry  wyskakuje ładowanie tego  confluxu i nagle wyskakuje błąd  , że nie można połączyć .
Proszę o pomoc . Jakby co mam niemodowanego  Heros  6 .


IP: Zapisane
Loczek xD

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 08 Czerwca 2013, 22:16:01 »
Najprostsza metoda:
-Wyłącz i włącz Windowsa. ;)
-Poczekaj chwilę.<Czasem też tak mam chociaż mam bdb. internet>.

I uruchom heroes VI i ciesz się grą :) miłej zabawy.

Ps.Graj Świątynią   ;D




IP: Zapisane
Maks00pl

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 08 Czerwca 2013, 22:31:59 »
Windows czyli komp ? Aha...
Ale nie rozumiesz , że wyskakuje błąd i co , czekać w menu , aż jakiś cud przyjdzie?
Dobra , dzięki za chęci , ale nic niezrozumiałem.
A jakby co rejestrowałem tylko się na Ubi.com i Uplayu .


« Ostatnia zmiana: 08 Czerwca 2013, 22:49:33 wysłane przez Maks00pl » IP: Zapisane
Flexor

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 31 Sierpnia 2013, 12:38:13 »
Odblokować zawartość dodatku można jedynie przez neta. W tym przypadku radzę zainstalować dodatek, a nie odblokowywać go (jeśli tak się da). Będziesz mógł wtedy pograć w sam dodatek, a jak conflux zacznie działać  to podstawka z dodatkiem połączą się.


IP: Zapisane
RaV13

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Stycznia 2014, 17:11:33 »
NO jak ogarnąć tego confluxa raz udało mi się połączyć a teraz ni ch**
wyskakuje "nieprawidłowe hasło" ale ja nawet nigdzie nie wpisywalem ani hasła ani loginu nic! Mam konto ale nie logowalem sie na herosie czy cos wersja gry 1.8 wersja podstawowa bez dodatków
POMOCY


IP: Zapisane
Kethrakis

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 22 Marca 2014, 17:18:37 »
Tak jak w temacie, po reinstalacji gra chodzi dobrze... ale tylko offline. W przypadku próby połączenia się z usługa conflux, po chwili gra się zamyka i wyskakuje komunikat "program Heroes VI przestał działać. System windows powiadomi cię, kiedy rozwiąże ten problem"... czy coś w tym stylu...

Wcześniej gra w ogóle nie chciała się uruchomić, po reinstalacji gry i ubisoftu jako tako chodzi... ale tylko offline :(

Mieliście podobny problem? Przy okazji, witam wszystkich, jako, że to mój pierwszy post na forum :)

Wiadomość doklejona: 23 Marca 2014, 18:49:51
No, zrobiłem jeszcze jedną reinstalację.. zobaczymy, jak ściągnie się 1,2 GB patchy :P


« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2014, 18:49:51 wysłane przez Kethrakis » IP: Zapisane
atroph

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 25 Marca 2014, 22:59:37 »
Mam to samo... >:(
Do lutego jeszcze sobie pogrywalem ,potem już były i są  problemy np: brak widoku miast "od środka"-zamiast tego jakieś zamazane kratki ;(
Przeinstalowałem grę,niestety nie pomogło...
Słyszałem sugestie o przełączeniu na offline -nie próbowałem i w dalszym ciągu mam nadzieję na inne rozwiązanie tego problemu.


IP: Zapisane
Kethrakis

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Marca 2014, 14:54:05 »
No, pomogło ściągnięcie tego czegoś, co resetuje ustawienia profilu... i pojawił się nowy problem :P Mianowicie, chociaż zainstalowałem SoD (dodatek), mam go zarejestrowanego, a klucz zużyty (a w interfejsie pojawia się SoD a nie podstawka)... ale w grze nie mogę grać lochem ani w kampanii, ani w potyczce nie mogę grać lochem.. nie żeby to była moja ulubiona frakcja (moja ulubiona w h6? Chyba nekropolia i świątynia... szkoda, że akademii nie ma :P ), ale nawet nie zdążyłem jeszcze przejść kampanii :P


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry