Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HEROES VII Wyłączenie się podczas ładowania gry. (Czytany 2212 razy)
czarnywrk

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 23 Września 2018, 12:04:14 »
Witam Panowie otóż mam taki problem, że gra podczas ładowania mapy mi się wyłącza działa jedynie Tutorial, dodatkowy mankament był taki, że musiałem blokować dostęp do neta bo zacinało mi się główne Menu. Gra jest oryginalna "Klucz UPLAY". Pomóżcie co mogę z tym zrobić nie działa nawet Kampania, po chwili ładowania mapy wywala grę. Jakieś mody, dodatki nie wiem naprawdę jak tego szukać... :(

Posiadam Windows 10
8GB RAM
Grafika:
Intel(R) HD Graphics 630
NVIDIA GeForce GTX 1050
Procesor:
Intel Core i5 7generacji




« Ostatnia zmiana: 23 Września 2018, 12:06:50 wysłane przez czarnywrk » IP: Zapisane
titomit

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Października 2018, 12:34:48 »
Rozumiem, że już próbowałem reinstalować grę i launcher?


IP: Zapisane
Z cellulitem warto walczyć wielopoziomowo - oprócz diety i ćwiczeń korzystaj z kremu. https://www.miastokobiet.pl/vialise-na-cellulit/
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry