Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic Heroes V : Wybraniec Ashy (PROJEKT MOD) (Czytany 27724 razy)
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 31 Października 2014, 18:57:16 »
Nie no, z tych nazw najbardziej podoba mi się arkebuzer, ale z założenia taki ktoś powinien być uzbrojony w arkebuz.
Mściciel - jednostka wyglądem nie pasuje do nazwy, to raczej dla elfów
Arkebuzer - paczać wyżej
Imperialny strzelec - jak dotąd pojawili się łucznicy, strzelcy wyborowi i kusznicy, może więc zostawić samo strzelec?
Sokole oko - bardziej pasuje jako nazwa umiejętności
Strzelczy - po prawdzie w języku polskim tego nie ma, ale co tam, też fajne  ^_^
Istniała jeszcze późniejsza, cięższa odmiana średniowiecznej, europejskiej kuszy zwana arbalestem, a osoba ją obsługująca to arbalestier. Może spróbuj wykorzystać   ^_^
Modzik wygląda ciekawie, ale główna bohaterka jest dość podobna do Izabeli i Frydy - silna, niezależna itp. co nie znaczy, że zła! Każda kobieta ma potencjał  :D


« Ostatnia zmiana: 31 Października 2014, 19:02:13 wysłane przez J'Bergo » IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 03 Listopada 2014, 22:31:47 »
Milo ze każdy ma oddzielne zdanie  ^_^ Praca wre pełną parą. Wkrótce nowy kawalerzysta. macie już może pomysły na nazwę? :D. A dziś druga strona medalu czyli pewien człowiek który zmuszony jest być tym złym
Oto Avalon! Nekromanta specjalizujący się w rytuałach wskrzeszenia i przywrócenia. Syn Markala i Lukrecji wędruje po świece szukając sposobu na powrót ojca. Przypadkowo spotyka niewinną dziewczynę, która wpadnie w jego sidła i pozwoli mu wypełnić jego zadanie. ;>



IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 03 Listopada 2014, 23:27:08 »
Ja na szybko 4 kwestie.
1)Spoko, Ja na twoim miejscu zmieniłbym maść konia na szarą, albo dałbym jaśniejszą grzywę, a model sam w sobie imponujący.

2)Nie myślałeś może o tym, aby lewa(lub prawa) część koszuli Milicjanta miała inny kolor lub byłaby w kratkę? Chodzi mi o coś takiego: http://media.teleman.pl/photos/470x265/Sredniowiecze.jpeg Mi się wydaje, że taki smaczek mógłby zaowocować, poważniejszym i bardziej dozbrojonym charakterem jednostki(bo teraz wygląda jak mieszczanin z ładną halabardą/Glewią(?)). Oczywiście to tylko taka moja sugestia.

3)Czy będziesz chciał robić dubbingować moda?

4)Czyżby kawalerzysta miał się nazywać Lansjer, Konny, Templariusz lub Pancerny? Bo w Husarię lub Rycerza/Jeźdźca Jednorożców bym nie uwierzył :o


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 04 Listopada 2014, 21:13:56 »
okok! Więc tak:

1)Nie wiem czy o to ci chodziło ale starałem się jak potrafiłem


2)Strasznie się z tym męczyłem aby znaleźć odpowiednią teksturę. Raczej chyba jest ok ale trochę mi to wygląda jakby miał na sobie sweterek


3)Tak planuje zrobić dubbing do tego moda ale najpierw skupiam się na mapkach, misjach, skryptach itp.

4)Jeździec jednorożców byłby nawet spoko tylko trochę bardziej pasuje do jednostki elfów, niestety jeszcze nie za bardzo wychodzi mi sklejanie modeli, ale nauka idzie do przodu :D Może pojawi się jako jednostka neutralna albo zastąpi którąś z sylwanu. :rolleyes:


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 04 Listopada 2014, 21:44:33 »
Poprzedni milicjant był jednak fajniejszy ;). Ogólnie bardzo mi się podoba twoja praca. Wszystkie alternatywy są ładne. Życzę sukcesów  ;D.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 04 Listopada 2014, 21:48:12 »
Tak! Właśnie o to mi chodziło w kwestii bohcia.
A jeżeli chodzi o Milicjanta... Poprzednia wersja była lepsza od tej. Miałem na myśli coś takiego http://img.sadistic.pl/pics/c21db12ef1f2.jpg ,a mianowicie jedna część koszuli pomarańczowa, druga czerwona, a plecy pół na pół, albo masz tu inny przykład http://www.gorakalwaria.net/userfiles/marsz.jpg , gdzie jedna część tuniki jest czerwona, a druga biała. Kolory natomiast takie jakie sobie wybierzesz. :p
Jeżeli chodzi o dubbing, to masz mój głos xD


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 05 Listopada 2014, 22:10:19 »
 :rolleyes: Dobra dobra!

Jeśli chodzi o naszego grubcia :D zrobiłem jeszcze coś takiego. WMS o to ci chodziło :D

Oraz w nowych barwach wojennych przedstawiam lśniącego lansjera!!!

I na koniec parę screenów z gry bo musiałem zobaczyć jak jednostki sprawdzają się na polu bitwy i czy nie mają jakiś niedociągnięć(dziur pod pachami) itp. ;D




IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 05 Listopada 2014, 22:45:55 »
Mniej więcej! :D
Od razu Milicjant wygląda jak porządny strażnik królestwa xD Chociaż to jest już kwestia gustu, pierwsza jak i ta forma wyglądają fajnie.
Lansjer wygląda cudownie, ale nie jestem pewien czy rogi na hełmie są dobrym dodatkiem... Ale dobra, nie czepiam się.
Wojsko samo w sobie wygląda stabilnie, pozostało nam czekać na Kapłana(tutaj możesz wykorzystać model Inkwizytora z wersji BETA gry) i Anioła.
Masz może jakiś pomysł na zmienienie avatarków/profilowych jednostek?


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 06 Listopada 2014, 15:02:13 »
Na awatary jest fajny sposób - w pliku mapy wykasowujesz z oświetlenia SkyDome, robisz screen jednostki i wrzucasz do GIMP, po czym wycinasz różdżką czerń :)

BTW, Raelagu, może byłbyś zainteresowany pomocą z teksturami przy Wojnach o Sukcesję? :)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 06 Listopada 2014, 20:55:45 »
Milicjant super, ale przy lansjerze pokombinowałbym nieco z niebieskimi częściami szachownicy na tunice i kropierzu- w takim  odcieniu wygląda trochę mrocznie.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 06 Listopada 2014, 22:31:42 »
W sumie racja ale ważne ze uwydatnił symbol na tymże kolorze ^_^
Ikonki jeszcze nad tym nie myślałem, a bohaterowie też ich potrzebują będzie trzeba coś wykombinować :D
Hayven dzięki za radę postaram się z niej skorzystać, a jeśli chodzi o słynne wojny o Sukcesje z ogromną przyjemnością mógłbym pomóc i dzięki za propozycje może dzięki temu wiele się od ciebie nauczę co nie co o sklejaniu potworków i może w końcu wyjdzie mi jakiś stworek :D
A teraz kolejny bohater wspomniany już doradca Króla i królowej, mistrz sztuk walk i magii Elratha(Ylatha przed 20 laty)Najcieżej było wymazać mu pająka z czoła ;D
A jego imię to Evelo 8)



« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2014, 22:42:49 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 06 Listopada 2014, 23:24:35 »
Wiem, znowu się czepiam, ale weź mu dorób jakiś zarost :D


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 07 Listopada 2014, 22:35:54 »
A więc Era brodaczy!! ;D

Dziś pewna kobieta która dosłownie wie wszystko o wszystkim i wszystkich 8) Słynna wyrocznia. Pojawi się ona niestety tylko w paru scenkach ale każdego trzeba przecież przedstawić :)


Wiadomość doklejona: [time]09 Listopad 2014, 21:51:05[/time]
I tak ankieta dobiegła końca! ^_^
Drogą demokracji wybraliście większością głosów w liczbie 7 ;D
Nowy łucznik od dziś nosi nazwę  8) Imperialny strzelec 8)
GRATULACJE!!! :D
A teraz zgodnie z waszymi pomysłami nowy kapłan w 2 wersjach, ale na razie tylko 1 z nich :rolleyes:
Wygląd number 1 wzorowany na kapłanie z wersji beta! Oczywiście kolory odpowiednio zmienione :)




« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2014, 21:52:13 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09 Listopada 2014, 21:54:54 »
Czy ty mu usunąłeś księgę z klaty? :D
Powiem tak... Jeżeli ma mieć brodę to zrób ją trochę ciemniejszą.


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 10 Listopada 2014, 22:50:04 »
I nadeszła ta chwila! Grande finale! Ostatnia jednostka gwardii Freydy 8)
Skrzydlaty obrońca

Oraz (Dzięki Hayven za radę!) pierwsza ikonka naszego nowego obrońcy! ^_^

No i oczywiście wypadałoby pokazać całość w gotowości do walki :D

Zostało jeszcze tylko dwóch bohaterów którzy pojawią się, więc wyczekujcie kto to a tu macie dwie małe podpowiedzi ^_^
1)Elf którego każdy zna z podstawki H5 z nowym wyglądem
2)Pewien książę który lubi być denerwujący i pochodzi z księstwa wilka


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry