Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gra o tron w heroes 5? (Czytany 11879 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« : 28 Marca 2016, 12:57:20 »
Witajcie, otoz wielu z was zna gre o tron, czytalo ksiazke lub ogladalo serial.Nie do konca wiem po co utworzylem ten temat, skoro sam tego prawdapodobne nie dokonam,ani nikt inny nie zrobi tego za mnie.Chce tylko wiedziec o sadzicie na ten temat.Co sadzicie o kampanii z gry o tron w h5? wedlug mnie to zajefajny pomysl.Kampania pierwsza jako rod starkow.Misja pierwsza krotka scenka o tym ze need stark jest schwytany, robb wyrusza z blizniakow potem dowiaduje sie o smierci needa.Misja druga troche wojny z poludniem, porwanie Jamiego lanistera.Misja trzecia wojna na polnocy z greyjoami.Misja czwarta jakas tam wojna z poludniem itp to co wtedy bylo w serialu.Misja piata krwawe gody i smierc robba.Mogla by byc druga kampania ale nwm co by sie w niej znajdowalo przygody stanisa? lub moze ogolna kampania jedna misja z renlym druga stanisem a trzecia denerys targeryan.Nie za czesto gram w heroes, i nie za bardzo znam sie na edytorze h5.Pamietam kiedys zrobilem pare mapek ale byly slabe i do kitu:( w dodatku wrog nie zajmowal kopalni ani nie zbieral zasobow. (pytania z troche innej bajki) Jak zrobic w edytorze h5 by ai gralo normalnie? czyli zajmowalo kopalnie itp.Czy moze ktos slyszal o mapach z gry o tron do h5? szukalem na necie ale nie ma :( sa tylko do h3.Wybaczcie za brak polskich znakow ale pisalem to na szybko


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2017, 19:08:06 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Marca 2016, 15:48:30 »
Miałem taki sam pomysł, według mnie to genialne.
Tylko, że i ja nie znam się zbytnio na edytorze map.



Wiadomość doklejona: 28 Marca 2016, 17:54:23
Tylko,że nie wyobrażam sobie aniołów i gryfów w grze o tron ;)


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2016, 17:54:23 wysłane przez michalega123 » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Marca 2016, 01:59:32 »
Ja myślałem nad zrobieniem tego w heroes 4, albo w heroes 7, ponieważ 5ka jest zbyt baśniowa/bajkowa na taką konwencję. do heroes 4 nawet stworzyłem 2 mapki (ale bez fabuły). Może do tego wrócę, ale nie wiem.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Marca 2016, 10:25:22 »
Ja myślałem nad zrobieniem tego w heroes 4, albo w heroes 7, ponieważ 5ka jest zbyt baśniowa/bajkowa na taką konwencję. do heroes 4 nawet stworzyłem 2 mapki (ale bez fabuły). Może do tego wrócę, ale nie wiem.
4 nie mam i nie lubię w 7 nie grałem nie mam i nie chce


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 29 Marca 2016, 10:28:51 »
według mnie to zamiast postawienia zamku przystani można by było zrobić coś w stylu grodu-siedliska np. łuczników, krzyżowców i kawalerzystów postawić w jednym miejscu i ogrodzić murem :)

P.S. Według mnie Heroes 7 byłaby bardziej trafna


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 29 Marca 2016, 11:15:14 »
Właśnie 7 pasuje, ponieważ przystań tam jest mroczna i jednostki mają normalnie wyglądające pancerze, do tego możnaby przerobić np. Sylvan na ludy południa (normalna przystań jako północ) używając zasoby z hereos 6, bo wystarczy zretexturować jednostki, bo podobno w h7 modowanie jest ułatwione. No ale i tak byłby to duży projekt.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 29 Marca 2016, 12:21:40 »
A poza tym przystań jest przedstawiona jako księstwo wilka-wszystko pasuje do Północy :)


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 29 Marca 2016, 12:31:11 »
Powiem tak, jeśli masz heroes 7, to pobaw się troche edytorem, pogrzeb za tutorialami, ja gdy obronię licencjat, to może się w to zaangażuje, ale na pewno nie sam ;)
Mógłbym zająć się modelami/texturami ew. skryptowaniem. Więc potrzebowałbym mapmakera, ale tak jak mówiłem, to zapewne tak gdzieś w sierpniu- najwcześniej.


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 29 Marca 2016, 12:32:52 »
Nie mam oryginalnych h7 musiał bym pirata ściągać i mi się nie chce trochę,musiał bym też nauczyć się h7  i zobaczyć jak wygląda edytor  itp .h5 bardziei lubie i te scenki diakogowe.PAsuje wam jeśli zrobię ta kampanię w h5? Nie znam się za bardzo na edytorze h5 ale to da się nauczyć.postanowiłem że zacznę robić ta kampanię za parę tygodni może wyjsc pierwsza misja bo teraz czasu nie mam na to.tak dokładnie to nwm czy to wyjdzię xd bo teraz chce to robić a gdy na przykład nie uda mi się zrobić scenki dialogowe mogę to rzucić.zamierzam nauczyć się jak się robi scenki dialogowe.jeśli ktoś z was chce to możemy robić to razem.kampania będzie po angielsku ok?planuje podłożyć głos z serialu do scenek dialogowych. Myślę że znacie choć trochę angielskiego chciałbym uploadnac kampanię na stronę gdzie jest dużo obcokrajowców grających w h5 lub na stronę z mapkami do h5.bo ta tawerna wymarla trochę.mógłby ktoś opisać najważniejsze eventy i bitwy które powinny być w kampanii?bo trochę już zapomnialem jak to było a i need stark został zabity przed tym jak Robb przeszedł przez bliźniaki czy po?misja 1 Robb zaczyna pod bliźniakami idzie do bliźniaków scenka dialogowa z lodem freym potem scenka dowiaduje się Robb o śmierci needa Starka misja 2 walka z południem pojmanie dzejmiego lanistera i mianowanie roba królem północy i rób dowiaduje się o ataku greyjow na północ misja 3 bram i rikon uciekają na mur theon zajmuje winterfell (gramy jako ser rodrik i ramsey snow) theon zabija ser rodrika ramsey rozprawia się z theonem odbija winterfell i zabija trochę żelaznych ludzi misja 4 walka robba z poludniem  i te ważne eventy jakie tam były nie pamiętam misja 5 Robb zaczyna na południu trochę walczy z południem i ma cel by dojść do bliźniaków dochodzi do bliźniaków scenka krwawe gody win i koniec kampanii .BTW powinni być jacys herosi z robbem? I jaki model dać robowi ja myślałem o duncanje gdyż jest model duncana bez konia który by się przydał do scenek.Duncan trochę za stary xd godryk nadaje się na rosa boltona.nie będę używał nowych modeli bo nwm nawet jak.jednego się boję że ai na mapach nie będzie grać normalnie może nie zdobywać kopalni itp w mapach które robilem dawno temu ai tak gra.może weźmy 5 istniejących map pobierzmy i przeedytuj my xdxd? Nie wiem czy dożyje do sierpnia problemy w real life


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 29 Marca 2016, 12:39:02 »
Tu nie chodzi o sam edytor map. Kampanie zawsze różnią się od zwykłych map, że są oskryptowane. To jest najważniejsza rzecz, której musisz się nauczyć. By komputer w odpowiednim momencie zrobił to, co zaplanowałeś albo coś innego stało się.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 29 Marca 2016, 12:46:08 »
Tu nie chodzi o sam edytor map. Kampanie zawsze różnią się od zwykłych map, że są oskryptowane. To jest najważniejsza rzecz, której musisz się nauczyć. By komputer w odpowiednim momencie zrobił to, co zaplanowałeś albo coś innego stało się.
nie chcial bym by komputer robił coś specjalnego,tylko może w 1 misji lub 2.chciałbym by w większości grał normalnie miał zamek zdobywał kopalnie zasoby itp robił wojsko i walczył z graczem.a mógłby ktoś dać stronę że skryptamiporadnik .Do tej bajki .meh naprawdę nwm bardziej lubię h5 to jak wygląda itp a jest skryptowanie tworzenie scenek lub zadan w grze atwiejsze w h7? Może spróbuję to h7 xd a i niech ktoś z was zobaczy czy nie ma już jakiś mapek z gry o tron do heroes 7 do h3 sa jest cała mapa westeros i różne rody robienie kampanii w h3 było by jak odgrzewany kotlet


« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2016, 13:27:42 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 29 Marca 2016, 14:10:53 »
Chyba nie ma mapek z GoT do heroes 7 . Szukałem i nie było

EDIT: znalazłem jedną http://www.maps4heroes.com/heroes7/maps.php?keywords=Game&type=&size=&sort=2



« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2016, 14:41:51 wysłane przez michalega123 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 30 Marca 2016, 11:59:10 »
Pomysł ciekawy, ale Kartoflu123 weź rób spacje po kropce i pisz z dużej litery, bo ciężko czyta się twoje posty.

Może po swojej magisterce w końcu zakupiłabym herosy i pobawiła się modami to i by można coś zobaczyć :P


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Marca 2016, 22:33:14 »
Pomysł ciekawy, ale Kartoflu123 weź rób spacje po kropce i pisz z dużej litery, bo ciężko czyta się twoje posty.

Może po swojej magisterce w końcu zakupiłabym herosy i pobawiła się modami to i by można coś zobaczyć :P
No wiem xd , bez tego sie szybciej piszę.Ludzie mam do was pytanie, zanim prawdapodobnie spieprze sprawe powiedzcie mi czy powinnienem uploadnac moja wersje gry do najnowszej? bo gra jest swieza po zainstalowaniu.Powinnienem kliknac w to by grac przez internet i mi sie do najnowszej uploadnie? Czy to nie ma wiekszego znaczenia, dla ktorej versji gry zrobie mape. Oswiadczam iz prace nad kampania zaczne w niedziele, chce powiedziec ze to nie bedzie super itp tak jak serce ashan.Mam nadzieje ze kampania nie bedzie do kitu, postaram sie jak najlepiej.Modlcie sie by udalo mi sie zrobic scenki dialogowe.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Marca 2016, 23:20:38 »
Zaktualizuj do najnowszej, bo później ciekawe byki się zdarzają. Mi na ten przykład nie chciało wczytać ostatniej misji kampanii i po patchowaniu musiałbym przechodzić całą misję od nowa, więc się poddałem... (zwłaszcza, że w ostatnich misjach to parę dobrych godzin pierdzielenia się, a ja już raz przeszedłem ponownie łudząc się, że to jednorazowy incydent...)


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry