Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 36 37 38 [39]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HOMM5 -> LOTR bohaterowie (Czytany 170146 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #570 : 29 Sierpnia 2010, 21:03:34 »
Dzięki dzięki  za pomoc dobrze to opisałeś a tak w ogóle nieźle ci idzie z modem a może byś pokazał ten próbny filmik na youtube jak to wspomniał Hadrian. Na następne wakacje będę wrzucał kilka mapek bo muszę te filmiki dorobić ^_^. Aha a słuchaj gdzie go dasz do modów?


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #571 : 30 Sierpnia 2010, 15:22:43 »
To bedzie filmik do "Czarnego Elfa". Teraz pracuje nad drugim, do "Upadku Saurona".


IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #572 : 30 Sierpnia 2010, 18:50:20 »
No no już kampania powstaje; owacje na stojąco, mam nadzieję że szybko ją skończysz, bo patrząc na screeny wygląda całkiem obiecująco ;)


IP: Zapisane
horda1

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27


Ach ta magia!Zawsze najlepsza

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #573 : 31 Sierpnia 2010, 09:02:56 »
Trochę wyłamuje się z tematu,ale w jakim katalogu umieścić ściągniętych bohaterów,i inne rzeczy z tego moda?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #574 : 31 Sierpnia 2010, 10:51:48 »
W katalogu data bohaterów, a mapy w maps.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #575 : 31 Sierpnia 2010, 12:00:30 »
Ten filmik to będzie z głosem czy tylko napisy??? ;D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #576 : 31 Sierpnia 2010, 12:14:04 »
Ten filmik to będzie z głosem czy tylko napisy??? ;D
Wątpię by Menelag nadstawiał głosu za Eola, na 70% będą napisy, ale to już autor niech się wypowie..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #577 : 31 Sierpnia 2010, 12:55:05 »
Najpierw nagrałem sam siebie, ale usłyszawszy swój głos w komputerze i się nie zachwyciwszy zmieniłem na głosy postaci z BFME 2, które są nagrane w formacie wav.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #578 : 31 Sierpnia 2010, 12:58:51 »
Po 1: Tam nie ma mrocznych elfów. Po 2: Oni tam gadają po angielsku, więc nie wiem, jak to będzie...


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #579 : 31 Sierpnia 2010, 13:03:16 »
Po 3. O nic sie nie martw, o nic sie nie martw, ja sobie radę dam. :P Co z tego, ze po angielksu..ja teskt i tak układam swój i jak są jakies słowa po angielsku to staram sie je lekko zniekształcac, zeby nikt sie nie przyczepił, że co innego mówią, a co innego pisze :D


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #580 : 19 Września 2010, 11:30:54 »
Jak dla mnie wielkim bólem jest podmienianie a co dopiero tworzenie nowych xdb, ale Tobie gratuluję tej cierpliwości. No i oczywiście projektu, o który cały topic się rozchodzi, napracowałeś się, nie ma co. Mam nadzieję, że niedługo zarzucisz jakimś linkiem z "pełną wersją" moda. ;] Chyba, że już gdzieś taki jest i przeoczyłam?


IP: Zapisane
emil60

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #581 : 27 Lutego 2012, 17:52:27 »
siema mineło już dużo czasu od powstania moda mam pytanie co do mapek są jakieś inne mapki czy tylko czarny elf ja zrobiłem 8 mapek jeszcze 2 i skoncze moge dać link  już gotowe nie mam talentu do tworzenia map http://chomikuj.pl/emil6011/heroes+5+kampanie+w*c5*82asne jak pobierzesz wypakuj te trzy pliki które mają 4kb do user campaning reszte do maps i są też tam moje mapki własne gdy wrzucisz wejdź do kampanie gracza w grze i wczytaj kampanie sory że są 3 kampanie aż i że w pierwszej gandalf ma na prrzykłąd 14lvl a w trzeciej 1  ;[  sory że w liczbie pojedynczej pisze ale wysyłałem wiadomość do jednego gościa a po co pisać drugi raz

Wiadomość doklejona: 29 Lutego 2012, 13:55:25
Wiedzialem, ze jest z nia cos nie tak ;)
teraz mam nadzieje wyglada lepiej...teraz przynajmniej bardziej pasuje do portretu...a i mam dobra wiadomosc odnosnie kampaniiiii....wlasnie ukonczylem 1 misje dla Sił zła (Gollum odnajduje jedyny pierścien). zrobie tylko male "zabiegi korekcyjne" i w najblizszym czasie dodam screena ;)
dla sił zła a dacie linka


« Ostatnia zmiana: 29 Lutego 2012, 13:55:25 wysłane przez emil60 » IP: Zapisane
Erui

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #582 : 06 Stycznia 2020, 15:22:31 »
Mod jest fajny. :ok: Mam tylko z nim mały problem: choć portrety i biografie bohaterów czy jednostek są z LOTR to ich tekstury z H5. :co: Czyli np. walczę z piratem z Umbaru który wygląda jak żywiołak :crazy:.  Może dlatego że gram z modem H5.5? Jest na to jakiś sposób?
p.s. Nie bijcie za archeologię.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 38 [39]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.167 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry