Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM 5 Wysłannicy Nocy (Grove Town w Heroes V) (Czytany 20665 razy)
Fauch

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17 Sierpnia 2011, 18:04:01 »
don't exaggerate, there is no need to always use a bunch of complicated effects. those creatures are simply repainted for example :


(Psatkha)

(Trashid)

(Psatkha)

(this one is my creation)


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Sierpnia 2011, 21:54:22 »
Fauch

Even interesting designs, in my opinion. Top left is an avatar (converted devils Lord).

ale wrócę do tematu  ;)

lol , :P może i to wasz pierwszy projekt ale słabo to wygląda jak już ktoś powiedział nazwa i kolor to jest nic ,widziałem już mnóstwo tego typu projektów mniej i bardziej udanych ale najlepsze są te w których powstają nowe jednostki ze zlepek innych a nie takie pomalowane coś . Ja osobiście umiem też tylko wymalować rozjaśnić jednostki dlatego się za to nie biore robie coś co umiem robić czyli mapki w edytorze czuje się swobodnie a to co widze tutaj nie bd. kłamał umiecie w tym robić tyle co ja czyli nic . Wiem ,że prawda zaboli ale najgorsze jest to ,że nikt nie chce tego powiedzieć tylko żyje nadzieją .

Napisałem, że poprawimy to wszystko, ale mam pomysł na przerobienie alternatywnych ulepszeń. Można by tak zrobić połączenie mistycznych łuczników i centaurów. Ale nie jestem do końca pewien...


IP: Zapisane
Dharak

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44


Shadow Dragon

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 31 Sierpnia 2011, 19:10:33 »
Modzik ciekawie się zapowiada. Akurat chciałem zobaczyć nocne elfy w piątce, to by było naprawde ciekawe. Pozdrawiam i życzę udanej pracy nad modem  ;) .

Wiadomość doklejona: 16 Kwietnia 2013, 18:06:10
Witam!

Chcę poinformować was, że Widmaxa nie będzie przez jakiś czas na tawernie, ponieważ on pracuje nad swoim modem. Teraz wszelkie pytania propo modu proszę zadawać mnie, lub Widmaxowi (czasem będzie się pojawiał).

Edit: Przepraszam za post pod postem


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 18:06:10 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Unfortunately, life is nothing but trouble and worry.
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 03 Października 2011, 19:41:55 »
I jak ida prace nad modem? Chetnie bym juz w niego zagral ale nie poganiam. Mozecie chociaz ujawnic jakie jednostki wybraliscie??


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 03 Października 2011, 19:45:42 »
Prace idą niestety powoli. Właściwie to z przyczyn takich jak szkoła, nauka itp. musiałem na jakiś czas wstrzymać prace. W święta zacznę je być może kontynuować.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 03 Października 2011, 20:09:28 »
A podasz chociaz jednostki jakie wybrales bo ja gla oryginalnosci bym wybral cos innego niz smoki dla elfow fajne bylyby hipogryfy itp gryfy ostatnio zrobilem wlasnie do woga troche zmodowany gaj i dalem tam takie olbrymy nie pamietam nazwy(znalazlem w necie) hipogryfy jedzdzcow zostawilem dodalem wlasna wersje tych centaurow (troche zmutowanych z entami) jakbys wzial ktoras z nich to ci wysle grafiki i moze wlaczysz je do swojego projektu??  :)


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 03 Października 2011, 20:56:39 »
Pomoc mogłaby się przydać. Może bym przyjąłbym jakieś grafiki od innych userów, żeby mogli pomagać w modzie.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Marca 2012, 17:25:28 »
Pracujesz w ogóle nad tym modem? Może któryś z moderów podjął by się zadania stworzenia drugiego woga albo Warcrafta?
Menelag albo Sylan co wy na to?
Dopiszę jeszcze dwitta bo się obrazi ^_^.


IP: Zapisane
Jeddite

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18 Października 2012, 20:10:00 »
Ponawiam pytanie Thunder510: Jak prace nad modem? Czy jest on martwy, czy tworzony dalej? Jest jakiś temat na HC albo wersja beta do pogrania?


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2012, 18:03:39 wysłane przez Jeddite » IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 28 Grudnia 2015, 22:29:09 »
Prosiłbym uprzejmie adminów o zamknięcie tego tematu, jako że nie był wznawiany od 3 lat.

Edit: Temat zamykam, jako że można domniemywać, że autor porzucił projekt. /Sylú


« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2016, 12:13:06 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry