Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Stalowe Imperium (Czytany 6305 razy)
WOJTEK_HEROES

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 15 Stycznia 2012, 19:53:47 »
Siemka, chcieliśmy przedstawić projekt naszej pracy, czyli nieoficjalny dodatek do Homm V Dzikie Hordy pt. Stalowe Imperium.
W tym dodatku stawiamy, na klasyczną, stanowiącą wyzwanie, rozgrywke w postaci dwóch kampani po trzy misje (tak jest
w planie). Z fabuły powiemy tylko ogólny główny wątek, nie wchodzimy w szczegóły by za wiele nie zdradzać przed premierą.

Fabuła będzie obejmowała wydarzenia powiązane z przed fabułą Heroes V, a konkretnie z frakcją orków.

Narazie nie mamy w planie tworzyć nowych jednostek, z dwóch powodów:
- Po pierwsze klejenie modeli mazania i inne zabiegi stylizacyjne negatywnie wpływają na ducha gry i niszczą uniwersał gry
( z tego też powodu nie chcemy wprowadzać ich do dodatku).
- A po drugie jak juz wspomnielismy stawiamy na klasykę
Mapek jest tylko po 3, ale będą one stanowić o wiele więcej niż robione dotąd i czas gry bedzie zbliżony jak w dwóch małych mapkach.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Stycznia 2012, 21:09:43 »
To to raczej nie jest mod tylko paczka kampanii.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
WOJTEK_HEROES

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Stycznia 2012, 21:49:19 »
Tak raczej można to nazwać "paczką kampani", dlatego napisałem że to dodatek a nie mod ;)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 15 Stycznia 2012, 21:50:56 »
- Po pierwsze klejenie modeli mazania i inne zabiegi stylizacyjne negatywnie wpływają na ducha gry i niszczą uniwersał gry
( z tego też powodu nie chcemy wprowadzać ich do dodatku).
- A po drugie jak juz wspomnielismy stawiamy na klasykę
Mapek jest tylko po 3, ale będą one stanowić o wiele więcej niż robione dotąd i czas gry bedzie zbliżony jak w dwóch małych mapkach.

CO JA PACZĘ? o.O uniwersał to taki dokument, Tobie pewnie chodziło o UNIWERSUM.

A klejenie i mazanie modeli wcale nie wpływa negatywnie na ducha gry-> bez wątpienia dają dużo nowości i świeżości do hirołsów

Mało można zrozumieć z tego, co napisałeś. Ostatniego zdania wcale nie załapałem (może jestem niekumaty).

Czy na mapie będą nowe obiekty? Np. nowe portale, drzewa, kamienie itp.?

Na SA wspomniałeś o scenkach i że będziecie się do nich nagrywać. Nie zróbcie tego samego błędu co ja, przy Uzurpatorze- lepiej dialogi wstawcie do podkładu muzycznego, a nie osobno do każdej sekwencji, bo w przeciwnym razie prace nad mapką i jej wczytywanie będą się przedłużać niemiłosiernie i kilkakrotnie zwiększy to także rozmiar całości.


IP: Zapisane
WOJTEK_HEROES

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Stycznia 2012, 22:16:57 »
W ostatnim zdaniu chodzi o to, że mapki po prostu beda obszerne prawie calosc dostepnego obszeru bedzie wykorzystana takze jedna taka mapka bedzie stanowic to samo co 2 male mapki ;)

Dzięki za rade odnośnie dzwięku, rzeczywiście mapki juz duzo waża :P

Jesli chodzi o nowe obiekty, to raczej nie, ale mozliwe ze beda wykorzystane elemety np. z areny bitwy ;)

I tak chodziło o UNIWERSUM :P mój błąd

Tak wygląd w SA wyszedł wam moim zadaniem bardzo dobrze, ale statystyki nie trafione ( a pozatym ciezko wogóle trafic staty dla jednostek :( )

Wiadomość doklejona: 05 Grudnia 2014, 00:57:05
Udało mi się zrobić art, Logo (lub cos w ten desejn ;)  ). Mam nadzieję, że przybliży on trochę fabułę dodatku :)  . Myśle, że jest dość wymowny  ;D






« Ostatnia zmiana: 05 Grudnia 2014, 00:57:05 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Stycznia 2012, 20:44:54 »
To Zimny teraz da trochę krytyki. Po pierwsze: Ten napis "Stalowe Imperium" wyszedł nie najlepiej. Uważam, że powinieneś zmienić czcionkę. Po drugie: Herszt i Fanatyk są na nogach trochę "niewyraźni" :). Popraw to i będzie wszystko ok.


IP: Zapisane
WOJTEK_HEROES

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 24 Stycznia 2012, 22:06:40 »
Ok, postram sie zmienić, a niewyrazni sa dlatego ze tło z mgłą dałem  :P myslałem, że bedzie wygladać troche pod klimat, ale troszke nie wyszło. Jeszcze do końca nie moge ujazmic mojego edytora grafiki i czasami odmawia mi posluszenstwa  ;), np. nie kopiując jasnych odcieni na jednostkach. Obiecuje jeszcze trochę popracować  ;D.
 Pozdrowienia :D


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Stycznia 2012, 23:14:35 »
Grafika ładna, szczerze spodziewałem się czegoś gorszego ale jak na to spojrzałem to ciężko się czemuś przyczepić poza tym że mogłeś zamazać krawędzie fanatyka i herszta bo są wklejeni z białego tła i mają szare kropki na krawędziach które za bardzo kontrastują.

Ale generalnie ok, mam nadzieję tylko że "mod" będzie równie starannie wykonany.


IP: Zapisane
ketron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Lutego 2012, 09:34:42 »
Pomysł jest super tylko z tym fanatykiem coś mi nie pasuje.Fanatycy pojawili się w kuźni przeznaczenia a fabuła będzie się rozgrywała przed homm 5 wtedy jeszcze fanatyków nie było czy z tym fanatykiem to tylko tak dla pokazu bo jest fajny ? 


IP: Zapisane
WOJTEK_HEROES

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Lutego 2012, 17:03:10 »
Wiesz trzeciego ulepszenia w Heroesie nie będziemy zmieniać, a krwawa przystań tak czy tak pasuje do tematyki dodatku. Co prawda byli oni wprowadzeni pozniej ale mozliwe ze podobne odziały istniały własnie w tych czasach ;).


IP: Zapisane
ketron

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Lutego 2012, 20:07:56 »
No możliwe ale z takim znakiem to może jacyś heretycy na usługach demonów
A i napisz jak będzie gotowy ten dodatek


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.214 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry