Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do projektu?
Bardzo dobrze
Dobrze
Średnio
Źle
Bardzo źle

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes and Fools: Bohaterowie Głupoty (Czytany 92312 razy)
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Lutego 2013, 08:29:17 »
Jak zobaczyłem te postacie to padłem ^_^

Będzie ciekawie ^_^

PS  ^_^


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27 Lutego 2013, 16:02:58 »
Nie no, wydało mi się to wręcz zbyt przerysowane, nawet jak na parodię... Ale niech będzie, może i będzie fajnie  ;)

PS. Mógłbym się pojawić jako postać epizodyczna z konkurencyjnej karczmy? Sam bym się stworzył  8)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 27 Lutego 2013, 22:38:23 »
Słuchajcie, logiczne jest, że nie pojawią się wszyscy Tawernowicze, ale postaramy się zrobić tak, by wszyscy byli zadowoleni. Niemniej nie chodzi nam o żadne lansowanie użytkowników i nie traktujcie tego tak, że każdy kto był fajny trafi do projektu. Jeśli ktoś się nie pojawi, a uważa, że powinien niech w żaden sposób nie czuje się urażony, bo to nie jest przejaw złośliwości i nie kierujemy się zasadą: Weźmiemy każdego a historię się wymyśli - jest dokładnie odwrotnie. Nie mówię tego do konkretnej osoby, bo widziałem, że było kilka postów z chęcią dołączenia do projektu - lista postaci ciągle się rozszerza, możliwe, że damy kogoś z Was, ale nie obiecuję, że wszystkich - jest to nierealne.


« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2013, 22:42:47 wysłane przez Menelag » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 27 Lutego 2013, 22:45:19 »
Jak to powiedział jakiś facet (chyba Erazm z Rotterdamu): "Każdy człowiek jest pomnikiem głupoty" więc nie każdy musi być jej bohaterem, gdyż jest już jej pomnikiem, który ją chwali.

Co ja tu napisałem? Sam niewiem.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 28 Lutego 2013, 20:14:53 »
fajnie bedzie zobaczyc efekty waszej zabawy, i waszego "głupienia" ;p

oczywiscie ze nierealnym jest zeby wszyscy byli ale nawet ci co nie znajda sie "w fabule" beda sie dobrze bawili przy tym  ;p


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 30 Lipca 2013, 10:54:22 »
Dobra, po dłuższej przerwie, spowodowanej głównie sesją i pracami nad KC3 (a teraz także i wyjazdami) ruszamy z kopyta.

Przez ten kilkumiesięczny okres trochę zmienił się ogólny zarys projektu, jednak cel pozostaje niezmienny - rozbawić Was do łez :D

I od razu oznajmiam, że prowadzimy nabór do naszego teamu. Poszukujemy dwóch osób: jednej odpowiedzialnej za promocję dodatku tutaj i na innych stronach (mile widziane poczucie humoru, w miarę dobra obsługa programu graficznego) oraz scenarzysty do pomocy przy pisaniu kolejnych odcinków (nie narzucamy ścisłego ciągu fabularnego, więc osoba, która do nas dołączy będzie mogła dać się ponieść wyobraźni). Czekamy na Wasze zgłoszenia, więcej szczegółów wkrótce, i takie tam zdjęcia jako załącznik ;)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30 Lipca 2013, 13:58:33 »
Jeśli chodzi o promocję, mogę zrobić fanpejdż na Facebooku i założyć nawet konto na Twitterze, by to promować. Odpowiednie banery i grafiki mógłbym zrobić, bo nie planuję wyjazdów. Oczywiście znam dobrą stronę z dodatkami do gier, więc w razie czego mogę napisać do administracji tego serwisu o stworzenie odpowiedniego newsa ;).


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 30 Lipca 2013, 15:40:45 »
Ludzie tu robi się jakiś ścisk tyłka na to czy ktoś się z was pojawi. Jakby to był jakiś konkurs na popularność. Menelag robi to ze swoją ekipą, którą dobrze zna, więc wiadomo, że to oni będą tu grać najważniejsze role, a przy okazji może ktoś się jeszcze pojawi. Swoją drogą pomysł uważam za bardzo fajny, zwłaszcza jestem ciekawy komiksów, bo wszystkie rysunki wyglądają super ;D Z modami to u mnie różnie, bo miałem zagrać w wiele kampanii spod stajni Menelaga i Dwitto ale jakoś ostatecznie się wstrzymałem, jednak sam pomysł na kampanię w tym stylu brzmi jak dla mnie super. Fajny jest model tej Jessici ;)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 30 Lipca 2013, 17:32:23 »
Jutro napiszemy, jak to wszystko będzie dokładnie wyglądać, a dzisiaj jeszcze na dokładkę parę fotek.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 30 Lipca 2013, 22:08:23 »
Coś w gimpie i ja mogę machnąć, póki trochę wolnego czasu mam :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 02 Sierpnia 2013, 22:46:07 »
Jak ktoś zna jakieś fajne teksty i powiedzonka (ale takie ponad poziom gimbazy), to niech pisze do mnie na PW, byle nie tu :P


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 03 Sierpnia 2013, 15:00:47 »
Ja coś tam wysłałem, w razie czego mogę coś dorzucić. I jedno pytanie: Jest planowany dubbing? Bo jak tak, to ja się zgłaszam :D.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 09 Sierpnia 2013, 17:57:29 »
Dobra, dzisiaj dwie, arcyciekawe postacie.



Pewien cukiernik, w pewnym mieście miał... cukiernię. Ale niestety, jak to bywa w czasach kryzysu, z powodu niskiego popytu, zamknął biznes. Na życie jakoś zarabiać trzeba, więc imał się różnych zajęć, aż trafił na Jareczka. Wspaniałomyślny Jaruś Mądraluś wymyślił, że osoba tak uzdolniona gastronomicznie mogłaby przyrządzać w jego lokalu różne pyszności. Tak więc od tamtej pory, Hells siedzi sobie w Tawernie, słodzi, soli i pieprzy, gdzie chce, komu chce i jak chce. Ot, cały Hells.

Goście w lokalu po pewnym czasie zaczęli nazywać go wujkiem, ale od niedalekiej przeszłości mówią na niego ciotka. A to dlatego, że nagle oznajmił wszystkim, że jest kobietą, ściślej atrakcyjną nastolatką. Bardziej wtajemniczeni sądzą, że to uraz psychiczny po rozstaniu z tajemniczą rudowłosą, która ponoć była jego żoną...

A jeśli mowa już o tajemniczej rudowłosej, to nasz słodki cukiernik wpadł jak śliwka w kompot. Wybranka jego serca okazała się bardzo gorącą kobietą (dosłownie i w przenośni). Tajemnicza Laxx okazała się być agentką wywiadu śledczego Gorącego Kartofla, walczącą o to, by nad światem zapanował czczony przez demony, smok chaosu, Popierdółka.

Losy tych dwoje, splecione ze sobą w wirze ognia i wojny, nieraz będą się przeplatać i rozdzielać (ach, niczym "Wichrowe Wzgórza"). Perypetie silnego, męskiego orka i delikatnej jak wiewióreczka kobiety. Ach, nawet poeci na czele z Szekspirem nie potrafiliby wymyślić tak poruszającej historii miłosnej ;D

Zdjątko w załączniku :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 09 Sierpnia 2013, 18:03:28 »
:haha: Menel, przeszedłeś samego siebie. Ciekawe co na to Hells I. Ale inaczej sobie obydwa Hellscreamy wyobrażałam. Ten mi przypomina starszą panią z siłowni. Z niecierpliwością, czekam na więcej.
PS: Zrób Fasta


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 09 Sierpnia 2013, 18:26:34 »
O matko ;D Hells wygląda jak Władca Skitellsów albo jakiś draży :D

W opisie przeszedłeś samego siebie :D nie mam pytań :D hahaha.

Ja Ci dam wiewióreczki ;>


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry