Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prolog (Czytany 12331 razy)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« : 13 Października 2011, 19:11:10 »
Dzisiaj premiera, więc czas zacząć wątki kampanii. Zacznijmy od prologu, czyli misji "Zguba Gryfów" i "Wola Cesarza" (grę dostanę dopiero jutro, wiec nie znam polskich nazw).

"Zguba Gryfów" pełni rolę samouczka i wprowadza nas do fabuły. Jest zupełnie nieobowiązkowa do przejścia, ale moim zdaniem warto, ponieważ:
  • Dostajemy pierwszą broń dynastyczną - Ostrze Gryfów (przyda się w kolejnej misji).
  • Dzięki niej Sławoj awansuje o kilka poziomów, co również pomoże nam w przejściu kolejnej misji (tym razem obowiązkowej) prologu.
  • Dla artefaktów (nie będę już pisał, dlaczego :)).

Makamenty pierwszej misji prologu:
  • Sławoj może być jedynie bohaterem mocy, czyli rycerzem (wybór specjalizacji moc-magia nie będzie ograniczony w "normalnej" kampanii).
  • Sławoj może zdobywać umiejętności z kategorii "Okrzyki bojowe" - pełny wybór będzie dostępny w następnej misji.
  • Bardzo mizerne możliwości rozwoju miasta - możliwość wybudowania jedynie budynku dla gwardzistów.

Mimo to, pierwsza misja prologu jest warta zachodu. A co wy o niej sądzicie?


« Ostatnia zmiana: 13 Października 2011, 19:36:01 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Października 2011, 22:06:02 »
Właśnie kończyłem drugą misję Prologu, kiedy wywaliło mnie do windowsa xD (10 minut temu). Przeszedłem już te misje w becie, ale to, że teraz dialogi są po polsku, skutecznie zachęciło mnie do kolejnego ich przechodzenia ;] (oraz fakt, że trzeba przejść prolog, aby odblokować resztę kampanii, ale cicho xD)


IP: Zapisane
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Października 2011, 19:35:13 »
Prolog jak prolog pare instrukcji do gry  :rolleyes: i tyle. Mam nadzieje,że reszta gry bedzie równie dobra fabularnie  :) To ja mykam grać  8)


IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
Bitek



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 14 Października 2011, 21:32:51 »
Jak by ktoś mógł to proszę o przesłanie mi save na pw po drugim prologu ukończonym ponieważ źle rozegrałem za pierwszym razem a nie chce mi się znów tego robić

Save znajdują się w moich dokumentach

Z góry dzieki


« Ostatnia zmiana: 14 Października 2011, 21:40:00 wysłane przez Skrapi » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Października 2011, 20:27:46 »
Prolog fajny. Gładko się go przechodziło, choć nie wykonałem jednego zadania (nie osiągnąłem 2 poziomu rodu dla Ostrza Gryfów). Mimo to fajnie się grało i w dodatku były nowe filmiki, które mi się podobały. Szkoda, że nie było ich więcej za miast tych dialogów, które choć ciekawe, to jednak miałem nadzieję, na więcej filmików z ich udziałem jak w piątce. Ale ten sposób też dobry.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Października 2011, 13:38:16 »
Prolog fajny. Gładko się go przechodziło, choć nie wykonałem jednego zadania (nie osiągnąłem 2 poziomu rodu dla Ostrza Gryfów). Mimo to fajnie się grało i w dodatku były nowe filmiki, które mi się podobały. Szkoda, że nie było ich więcej za miast tych dialogów, które choć ciekawe, to jednak miałem nadzieję, na więcej filmików z ich udziałem jak w piątce. Ale ten sposób też dobry.
Tak co do filmików - dodali ich trochę, np. uwolnienie Iriny w kampanii Twierdzy.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Października 2011, 15:15:23 »
Prolog jak dla mnie ciekawy. Łatwy, fajnie się go przechodzi i jest OK.  :ok:


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 16 Października 2011, 16:12:40 »
Prolog jak najbardziej okej. Jak na prolog to świetna robota. Przechodzi się w miarę płynnie, aczkolwiek gracz nie zanudzi się na śmierć, ponieważ jakiś poziom zachowany jest:) Akurat to, co mogę ocenić jak na daną chwilę to ogromny plus jeśli chodzi o prolog.


IP: Zapisane

Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 23 Października 2011, 13:36:06 »
Prolog fajny. Ważne że dostaje się broń rodową, nabija level dynastii i można się zapoznać z nowymi funkcjami. A poziom trudności w pełni mnie zadowala :).


IP: Zapisane
Little

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 04 Listopada 2011, 17:02:30 »
Jakby mógł ktoś przesłać mi save'a ze zrobionym prologiem na PM, to byłbym wdzięczny. Sam przeszedłem 2 razy prolog, ale po 2 misji pokazuje mi się ekran, na którym widać mapę kampanii, a pod spodem jest "wyjście" i "Kontynuuj". Naciskam na "Kontynuuj", ale nic się nie dzieje, tylko "Wyjście" działa :( Help!


IP: Zapisane
Idarion

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 126


Amicus stultorum similis efficietur

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 04 Listopada 2011, 17:14:35 »
Jakby mógł ktoś przesłać mi save'a ze zrobionym prologiem na PM, to byłbym wdzięczny. Sam przeszedłem 2 razy prolog, ale po 2 misji pokazuje mi się ekran, na którym widać mapę kampanii, a pod spodem jest "wyjście" i "Kontynuuj". Naciskam na "Kontynuuj", ale nic się nie dzieje, tylko "Wyjście" działa :( Help!
Prolog ma 2 misje.
Wciskasz "Wyjście", pojawiasz się w menu. Wchodzisz w "Kampania". Wtedy u górze masz  oprócz prologu pięć nowych kampanii. Rozgrywasz je w dowolnej kolejności, po czym odblokowujesz epilog.


IP: Zapisane
Little

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 06 Listopada 2011, 09:50:58 »
Nie dało się wybrać nowej kampanii, ale przeszedłem jeszcze raz prolog i już wszystko działa.


IP: Zapisane
lakeu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 28 Sierpnia 2012, 19:58:22 »
Jak przebudować mauzoleum?


IP: Zapisane
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 29 Sierpnia 2012, 11:51:02 »
Jak przebudować mauzoleum?

Tak jak każdy inny zamek.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 29 Sierpnia 2012, 13:30:53 »
Wujek google i jedziesz kolego, to to elementarne jest wystarczy użyć znaczka głównym panelu który przypomina znak drogowy " Rondo".


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry