Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gra o tron w heroes 5? (Czytany 11880 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 01 Lipca 2018, 22:03:22 »
Hej hej, czy ktos tu zyje? ? Xd nie spowiedziewalem sie tego ze przez rok nikt tu nic nie napisze :( jest ktos kto gral w ta kampanie? albo kogo interesuje ten mod lub chcialby mi pomoc. Wlasnie teraz wrocilem do tej kampani tak sobie ja gram i mysle ze jest do dupy, brakuje w niej kreatywnosci czegos fajnego wszystko polega na zajeciu zamku rozbudowaniu zamku zajeciu kopalni i nic wiecej wwynika to z tego ze malo kreatywnosci zostalo wlozone w ta kampanie nie wynika to z tego ze mi sie nie chce tylko trudno mi ruszyc mozgownica jestem po prostu malo kreatywny xd gdyby ktos mial jakas wizje moglby sie nia ze mna podzielic. Btw zna ktos moze jakies inne bardziej popularne forum heroes 5? moglbym tam pokazac ta kampanie i rozpoczac dialog z innymi uzytkownikami


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.019 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry