Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 176965 razy)
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 02 Stycznia 2012, 19:03:20 »
No dobrze więc jeśli o pomoc chodzi to chciałbym żebyś najpierw wysłał mi na maila jakieś swoje prace, ze dwie np. Screena jednostki do której zrobiłeś teksture i jakiś rysunek koncepcyjny, jak coś to slij na chaos.lord@wp.pl
A co do modeli to mogę się postarać Ci wytłumaczyć co i jak.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 04 Stycznia 2012, 18:11:10 »
narazie nadziabałem w zeszycie mrocznego elfa, ale jest brzydki jak noc, bo nie udały misię dłonie i stopy.


IP: Zapisane
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 04 Stycznia 2012, 19:29:47 »
Mod zapowiada się ciekawia jestem za.Mam takie małe pytanko masz zamiar zmienić jednostki każdej frakcji czy przystani



IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 07 Stycznia 2012, 15:55:30 »
Wszystkie frakcje zostaną zmienione, pojawi się kilka miast z heroes 3 i dodane zostanie pare jednostek neutralnych w tym bossowie. :)


IP: Zapisane
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 07 Stycznia 2012, 16:13:06 »
Mam nadzieje,że Loch przerobicie na ten bardziej z 3  8)


IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 10 Stycznia 2012, 11:35:04 »
Zapraszam wszystkich do przeglądania nowych Screenów moda! ;)


IP: Zapisane
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 10 Stycznia 2012, 14:12:27 »
Myślę,że nowe jednostki są ładniejsze od starych m.ni. Pretorianin i nowy  Halabardnik  ;D Zabójca nieco odbiega od klimatów Imperium(a może się nie znam..)Biały czarodziej też pikn.Mam nadzieję że poszczególne ulepszenia jednostek będą do siebie podobne kolorystycznie!!Życzę powodzenia w dalszych pracach nad dodatkiem czy modem  :)


IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 10 Stycznia 2012, 16:40:11 »
Oj tak, tutaj już są znacznie lepsze istoty. Wszystko świetnie wyszło, a zwłaszcza Halabardnik. Polecam jedynie dwie rzeczy zmienić:
-Odrobinkę zbroję Pretorianina
-Użyć lepszego "orła" na ich tarczach. Bo z całą pewnością w Internecie można znaleźć lepsze.
Jednak ogółem - 5-/6. Świetnie poszło tym razem.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 10 Stycznia 2012, 17:23:16 »
O miastach z Disciples 3 nie było wspominane :P
Jak dla mnie nieźle jednak jakoś tak dziwnie patrzeć na bardzo podobne jednostki do tych z D3. Cóż oceniać będę jak już będzie większość gotowa gdyż teraz ocenianie jednostek mija się z celem gdyż nie wiemy jak wyglądać ma reszta.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 13 Stycznia 2012, 11:54:56 »
Co do powiązania moda z Disciples 3 to faktycznie nie da się ukryć, że Imperium ma sporo jednostek dla których inspiracją były te z D3 lecz jedynie to miasto będzie miało tak mocny "disciplesowy" posmak... ;)
Planuje umieścić w grze jeszcze kilka jednostek z disciplesa jednak nie będzie ich już aż tak dużo, będą to już naprawdę wyjątki... ;)

Jeśli o ulepszenia chodzi to będą one podobne kolorystycznie, właściwie to już wybrałem taki kolor "główny" dla każdego z ulepszeń i za jakiś czas zaprezentuje kilka screenów ukazujących stojące obok siebie jednostki jednego levelu, podstawową jednostkę, ulepszenie i alternatywę.. :)

Mam nadzieje,że Loch przerobicie na ten bardziej z 3  8)
Są takie plany żeby go przerobić na ten z H3 i wydaje mi się że tak się stanie.. :P


IP: Zapisane
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 14 Stycznia 2012, 14:13:40 »
Widze Ze jest to jedyny aktualny wątkek o 5.Mam takie pytanko 8) mam złotą edycje heroes 5 a w data to plik typu .cab i nie moge otworzyć



IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 14 Stycznia 2012, 15:04:28 »
takowej wersji nie idzie zmodować, spróbuj zainstalować same dzikie hordy albo je sobie kup.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 02 Marca 2012, 15:52:53 »
Wielkie plany moda nie gasną I rozwijają się o nowe, ciekawe elementy. Przez ostatni miesiąc powstało kilka całkiem nowych, nie występujących do tej pory w żadnym innym modzie pomysłów, które mogą zmienić dotychczasową rozgrywkę. Niestety na tę chwilę nie chcę zapeszać więc nie zdradzę szczegółów tych pomysłów, powiem jedynie, że dwa najfajniejsze dotyczą magii i jednostek… jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wydaje mi się, że was nieźle zaskoczą. Nowe zmiany w rozgrywce to nie jedyna rzecz jaka się rozwinęła przez ten czas, otóż prace nad fabułą również posunęły się do przodu, więc niebawem będzie wam dane dowiedzieć się jak wygląda początek historii, która zostanie ukazana w modyfikacji. Czytaj więcej...

News niezbyt długi, to raczej taki "raport" aktualnego stanu prac nad modem.. ;)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 26 Marca 2012, 14:12:31 »
Kha-Beleth zginął, Imperium Gryfów świętuje ostateczne zwycięstwo nad Władcą demonów… Wieczna chwała i miejsce w historii czeka bohaterów, którzy pokonali największego wroga tego świata, jednak, czy każdy z nich jest godny miana bohatera?.. Jeden upada, by inny mógł powstać – dzień w którym upadł Kha-Beleth stał się również dniem poczęcia dziecka, nowego dziedzica tronu gryfów, człowieka który stał się wzorem dla każdego rycerza, bohatera który swymi czynami udowodnił, że zasługuje na miano księcia królestwa Gryfów. Szczęśliwe chwile życia ludzkości i pozostałych istot miały niebawem dobiec końca, a los tego który stał się bohaterem zupełnie odmienić. Ostatnia Brama Kreatorów została odkryta, zło czające się za nią miało niebawem spowić świat mrokiem i rozpętać takie piekło jakiego jeszcze nie widziała żadna istota, potężne siły chaosu brały głęboki wdech przed straszliwym atakiem na cały świat.. nowy władca piekieł ukazał swe oblicze po latach uśpienia, ci którzy ośmielą się stanąć mu na drodze zostaną starci na proch bez żadnej litości i zawahania. Stare królestwa i dawne sojusze upadną w ich miejscu pojawią się nowe, czy jednak będą w stanie powstrzymać nieobliczalną furie chaosu?.. Czy Mroczny Lord, który jest uważany za głównego wroga wszystkich istot żywych, rzeczywiście nim jest?.. Jedno jest wszakże pewne, to co się wydarzyło po otwarciu Cienistej Bramy, będzie miało straszliwe i daleko idące konsekwencje…

Zobacz więcej...




« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2012, 11:20:46 wysłane przez Potemkin » IP: Zapisane
Fauch

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 26 Marca 2012, 14:41:39 »
Glories? wyglądają prawie jak kopalnie  :)



IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry