Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65368 razy)
Łucznik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : 29 Czerwca 2008, 06:53:22 »
Czyli wystarczą dwaj pokonani morscy?
Bo ja jak pokonałem pierwszego to drugi się schował i nie wychodzi.
A najgotrsze jest że nie mogę granicy przekraczać
Chyba kolejny raz zrestartuję. :(


IP: Zapisane
http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176217138&ref=flink<--możesz kliknąć jak chcesz.

http://ohtor.mybrute.com<--wbijać nie pożałujecie
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : 30 Czerwca 2008, 19:40:29 »
Spokojnie przyjdą do bramy granicznej w którymś miejscu długo tak nie wytrzymają więc poczekaj.


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : 30 Czerwca 2008, 20:18:52 »
U mnie nie przyszli szybko, dopiero kiedy poszłam w drugą stronę to się pojawił, ale kiedy chciałam go dogonić to znowu uciekł. Można by było tak wiele razy, więc trzeba zastawić na niego "pułapkę", tzn. dwoma bohaterami, i będzie po kłopocie.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
kamil1996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Skromny sługa Elratha

Zobacz profil
« Odpowiedz #123 : 19 Sierpnia 2008, 14:47:01 »
ile smoków może zginąć w tej misji bo mi jak zgineły 6 to mogę jeszcze zebrać 20 ?


IP: Zapisane


Gryfy na wieki !!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : 19 Sierpnia 2008, 16:29:10 »
W tej misji jest nadwyżka Szmaragdowych Smoków więc jest szansa że zostanie 20.


IP: Zapisane
kamil1996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Skromny sługa Elratha

Zobacz profil
« Odpowiedz #125 : 28 Sierpnia 2008, 14:39:31 »
a propo łzy ashy czy ktoś ją znalazł bo ja znalazłem dwa obeliski jeden na mojej wyspie tam gdzie zaczynam a drugi na wyspie gdzie się teleportuje po raz pierwszy gdzie są pozostałe obeliski ?? bo mi by się bardzo przydała łza ashy

z góry dziękuje za odp.


IP: Zapisane


Gryfy na wieki !!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : 28 Sierpnia 2008, 14:54:37 »
Pozostałe znajdują się w podziemiach oraz na wyspie po której grasują Nieumarli oraz twój Główny cel Nikolaj którego żeby zabić musisz posiadać przynajmniej 1 Feniksa.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : 28 Sierpnia 2008, 19:10:53 »
Ja łzy Ashy nie znalazłem jednakże nie martwcie się jeśli zginą wam feniksy
Wystarczy zabić wszystkie widmowe smoki i wtedy wygrać bitwę


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : 02 Września 2008, 17:00:51 »
Ja mam inny problem gdy wchodzę to teleportu i pojawiam się po 2 stronie stoi koleś z wojskiem 2 razy większym niż moje :(



IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : 03 Września 2008, 13:30:05 »
Tylko o który ci chodzi portal jeśli ten pierwszy to zrób tą misję od nowa tylko że szybciej zaatakuj Nieumarłych i zdobądź zamek i po sprawie.


IP: Zapisane
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #130 : 18 Września 2008, 13:33:34 »
teraz mam inny problem przejąłem wszystkie zamki w podziemiach i ten na wyspie z namiotem . Ale mam inny problem gdy wchodzę do portalu w podziemiach ( pojawiam się koło jego zamku ) rozwaliłem smoki i nie wiadomo z kąt atakuje Nikolaj ( jego armia jest ogromna , nie wiem skąd on wziął 25k kościanych łuczników i 150 smoków resztę jednostek to dla mnie pikuś ) co mam robić , czekać , i budować wojsko ( mam 5 zamków ) ??


IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
mirko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Gryfy Na Wieki

Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : 19 Września 2008, 20:19:42 »
dobra przeszłem misje , ale ich wykiwałem . To opowiem jak to zrobiłem :
Gdy pisałem wcześniej że gdy wchodzę do portalu stoi koło niego koleś z armią 2 razy większa niż moja więc zamiast zresetować misje ( tak jak mówiliście ) czekałem . Gdy moja armia była już spora ruszyłem do portalu ( tego 1 ) jak mnie zobaczył ( żebyście wydzieli jak spierdzielał  ;D ) pobiłem dziada  zdobyłem zamek . Później koleś z namiotu mówi żebym mu przynieś te artefakty . No to ja ogień do następnego portalu i szukam i znajduje ( cały czas przywoływałem istoty ) . Po drodze podbiłem jedno miasto ( to na środku w podziemiach ) bo koło drugiego krążył koleś znowu silniejszy ode mnie . Znalazłem artefakty zabiłem smoki w podziemiach i tam koło namiotu i pokazałem te artefakty . On dał mi feniksy . Później do Miast Elfów po wojsko . I znowu do podziemi podbiłem miasto i uciekłem nie wiem dlaczego , a on go odbił i nie wiem jakim cudem znalazł się na powierzchni  :huh: . Ale ja dobra , myślę sobie zaatakuje jeszcze raz udało sie zdobyłem zamek i znowu uciekłem tym razem do portalu na górze nie daleko miejsca gdzie były smoki . Tam czekałwm Findanem ( gdyż z tego miejsca mogłem przywoływać Elfy . W tym czasie moja armia nieumarłych rosła przekazałem ją 1 bohaterowi i ruszyłem do Findana , gdy już doszłem ruszyłem Findanem żeby oglądnąć teren . Dobra było pusto więc zapisałem gre i ruszyłem Findan na smoki a tamten bohater na zamek . Ze smokami wygrałem z zamiek przegrałem . Brakowało mi pkt ruchu żeby gdzieś sie ruszyć wtedy pojawił się Nikolaj użył portal miast i wlaz do zamku a za niego ruszył na mnie  inny bohater z jego armią miałem Fuck bo jedno pole dalej i bym był w pułapce ale udało mi się uciec do podziemi . I tam wróciłem do podziemi i tam zbierałem armie.  Ale zaobserwowałem kilka ciekawych rzeczy :
a) Nikolaj nie wychodzi z zamku
b) Tam ten bohater nie oddał Nikolajowi wojsk
c) Nikolaj nie miał wojska w zamku
Wiec ruszyłem na zamek Nikolaj gdy z nim walczyłem jego wojsko było takie że nawet katapulta nie musiała strzelać ( 4 Kostuchy )

I tak wygrałem

Edit:Przepraszam kolego ale czy nie znasz opcji zmień i wkleić tego do twojej wypowiedzi oraz nie piszemy posta pod postem/Loczek



« Ostatnia zmiana: 20 Września 2008, 16:19:46 wysłane przez mirko » IP: Zapisane
Asha - pożera wszystko !!
bryx

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #132 : 19 Października 2008, 13:35:10 »
Jestem nowym użytkownikiem forum więc witam wszystkich:)
Mam taki problem z tą misją, że nie jestem w stanie zebrać 20 smoków. Mam maksymalnie 13, zabilam czerwonego, odkryłam wszystkie obeliski i każdy skrawek mapy, za każdym razem dostaję tylko jednego smoka, czy dostawaliscie ich wiecej? po zdobyciu ostatniego zamku tego na poludniu dostałam 5 smoków, reszta pochodzi z miejsc wskazanych przez obeliski- za każdym razem dołącza sie tylko jeden, czy ktoś miał podobny problem?? dodam że mam zainstalowane wszytkie patche (z homm5.info) gram narazie na łatwym poziomie..czy mozliwe ze to jakiś błąd w grze?


« Ostatnia zmiana: 19 Października 2008, 14:05:25 wysłane przez bryx » IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #133 : 19 Października 2008, 14:24:42 »
O ile pamiętam to po pokonaniu czerwonego możesz wybudować w swoim mieście ołtarz smoków i tam je rekrutować.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
bryx

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : 19 Października 2008, 14:56:26 »
Faktycznie!!! wielkie dzięki :)  ciekawe po jakim czasie sama bym na to zwróciła uwagę...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 [9] 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry