Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65339 razy)
Arkadius

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 11 Listopada 2008, 14:24:10 »
są 2 możliwości:

1. albo misja jest zbugowana i czasem pojawiaja się 1k smoków i 20k innych rzeczy
2. albo chodzi o to zeby jak najszybciej zdobyc artefakty i dobic Niko

nie wiem jak jest, wiem ze sa tu misje w kompaniach zbugowane (już nie pamiętam jaka to była, ale była taka jedna) więc może i ta jest ciut zjechana z tymi przyrostami woja dla Niko...



IP: Zapisane
Master_Cezar

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 15 Listopada 2008, 08:54:13 »
U mnie gra jest tak zbugowana że Nikolaj miał 4k smoków widmowych


IP: Zapisane
Arkadius

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 15 Listopada 2008, 20:53:11 »
U mnie gra jest tak zbugowana że Nikolaj miał 4k smoków widmowych

Gram 2 raz i jest już ok
wojsko niko jest do przejścia - przeszedłem w miarę lajtowo
więc jeśli macie błąd taki z max przyrostem jednostek to tylko restart misji!
i dobra rada: mimo wszystko miejcie feniksy oraz: nie walczcie z głównym bohaterem w podziemiach!!! omijajcie jak się da (czar błyskawiczna podróż)


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2008, 21:00:40 wysłane przez Arkadius » IP: Zapisane
bodzio9555

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 02 Stycznia 2009, 17:40:49 »
Misja bardzo trudna.  najlepiej atakować ten garnizon jak się ma gdzieś z 150 Wielkich łowczych. Smoków nie radze robić,(dopiero jak się przejmie z 2-3 nekromandzkie zamki) tylko kase zabierają.  Nikolaja można za 1 razem ubić. Jego kościani łucznicy spadną z kilku tysięcy na rój. Ja zniszczyłem kościane smoki. Nikolaj dziwnym sposobem oddał armie innemu bohaterowi, a sam wszedł do tego zamku po środku i czekał. Gdy go atakowałem miał armie z 2 tygodni.


IP: Zapisane
jedrek100

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 24 Stycznia 2009, 15:46:36 »
Witam!

A ja mam inny problem. Oparłem już 2 ataki fioletowych a jedną turę potem wskakuję na statek i kolejny fioletowy przybywa i przejmuje mi zamek. Czy co każdą turę powinien mnie atakować? <help>


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 24 Stycznia 2009, 17:03:39 »
Cytuj
Czy co każdą turę powinien mnie atakować?

Co każdą nie, ale będzie atakował cię do końca misji co jakiś czas, więc zostaw w zamku jakieś wojo i silnego bohatera.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Markal1996

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 27 Stycznia 2009, 09:30:08 »
ja mam za to taki problem-fart czy talanar zawsze na poczatku misji ma szczescie natury ? bo u mnie ma a nawet nie spelnia wymogow tej umiejetnosci



http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ad68bec52482864


jak cos to gram na tym modzie ze w dzikich hordach ma sie kampanie z podstawy hofa i tote


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 27 Stycznia 2009, 15:14:43 »
Wygląda na to że w grze masz zabawnego buga który daje ci tą cudowną umiejętność za free, możesz spróbować re-instalki i zainstalować moda jeszcze raz może wtedy nie będzie już tego.


IP: Zapisane
jedrek100

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 04 Lutego 2009, 19:25:08 »
Dzięki, ale już wiem na czym polegał mój problem ;)

Atakował mnie dwa razy a potem przestał na dwa tygodnie i w kólko aż uwolniłem Talanara i Diraela i Zrobiłem silny garnizon w Syris Thalla


IP: Zapisane
sikor87

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 15 Lutego 2009, 18:16:43 »
Nie trzeba zastawiać rzadnej pułapki, ani długo czekać, ani zabijać morskiego przy garnizonie. Wystrarczy zbierać armie, trzymać się zdala od garnizonów, odbijać garnizony jak "morski" zaatakuje je i zdobędzie i najważniejsze, nie można trzymać w zamku żadnego bohatera bo "morski" wtedy nie zaatakuje!!! Mi morski zaatakował 2 garnizony i pokazał się "czerwony"., który od razu ruszył na zamek. Ogółem misja nudna. Pozdro dla wszystkich.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry