Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja I (Czytany 20275 razy)
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:43:06 »



 Cele:

    * Utrzymaj granice
    * Nie przekraczaj granic Imperium
    * Findan musi przeżyć

Misję zaczynasz na północnym-wschodzie. Na początek jak najszybciej zajmij po prawej stronie miasta tartak,a następnie okoliczne kopalnie składy i groty. Laboratorium alchemika znajduje się na północnym- wschodzie. Zwiększaj armię Findana i oczyść sobie trakty do garnizonów. Jeden z nich może być pusty, więc donieś tam jednostek i postaraj się zwiększyć siłę garnizonów aby nie były łatwym celem. Dobrym pomysłem jest patrolowanie Findanem i jeśli ci się uda jakimś innym bohaterem garnizony. Zadbaj aby mieli oni naprawdę silą armię. Obserwuj ruchy wojsk i oczekuj przybycia Lorda Demonów. To on jest w stanie wyrządzić ci największe straty. Pokonanie Lorda Demonów będzie oznaczało zakończenie misji.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:17:59 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
bacia

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Kwietnia 2009, 12:13:35 »
Mam problem z zakończeniem tej misji, gram już trzy dni i tylko chodzę sobie Findanem, obroniłam granice, niebiescy przestali atakować i też tylko krążą po swoim terenie a Lord Demonów się wcale nie pokazuje. Proszę pomóżcie znajść jakieś rozwiązanie, bo chyba utknęłąm.


IP: Zapisane
delphi3

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Kwietnia 2009, 20:50:25 »
Kurcze, mam ten sam problem. Rozwaliłem armię niebieskim 2 razy i teraz krążymy sobie, każdy po swoim terenie. Gram już (wg czasu Heroes-ów) 34 miesiące, zaczyna mnie to lekko irytować.


IP: Zapisane
bacia

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 20 Kwietnia 2009, 15:21:01 »
To mnie pocieszyłeś. Ja gram dopiero 21 miesięcy. Przecież musi być jakiś sposób żeby zakończyć tą misję. Nie będę przecież grała w nieskończoność, chciałabym iść dalej. >:(


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Kwietnia 2009, 19:07:04 »
Najlepiej od początku, i postarajcie się by pokonał jeden garnizon ten czerwony Jedynie musicie,  czekać na moment gdy któryś z tych graczy podbije twój garnizon(starajcie się przegrać) a potem odbijcie pokonawszy jednego bohatera, ten który wam garnizon zabrał.
Musicie być cierpliwi, co do czekania Biary.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 21 Kwietnia 2009, 13:11:23 »
Biara powina pojawić się w przeciągu 1.5miesiąca do 2 Miesięcy od rozpoczęcia tejże misji, ja ogólnie nawet nie rozwaliłem tych Nekromantów co mi rozwalali garnizony tylko odbijałem je i czekałem Findanem na przybycie Biary w Zamku Sylvanu.


IP: Zapisane
bacia

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 27 Kwietnia 2009, 14:17:32 »
Dzięki kochani, gram od nowa (już 10-ty m-c) i znowu nic. Może mam za wielu bohaterów - przy każdym garnizonie, ale zostawiłam ich z małą armią. Findan siedzi w zamku ze swoją dośc silną armią. Jestem już załamana :(

« Wiadomość doklejona z: 22 Kwiecień 2009, 19:32:09 »

Przeszłam :D


IP: Zapisane
Olinja

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 02 Lipca 2009, 11:51:51 »
Witam, mam ten problem z Biara. To znaczt nawet sie sierota pjawiła ale... stoi sobie na brzegu mapy na dole i nic. 4 misiac i nic.
Nie wiem co robic.

Mam gre podniesiona do 1.6

Kiedy grałam wczesniej w wersjie 1.1 nie było tego problemu.
Były inne :)

czy ma ktos pomysł co zrobic?

« Wiadomość doklejona z: 01 Lipiec 2009, 16:36:38 »

Ok zostałam zmuszona do poszukania kodów, tam gdzie moge kkliknac "misja ukonczona"
Znalazłam no i wszystko robie ok wpisuje sciezke uruchamiajca konsole ale nie moge tego pliku zapisac, jest odznaczone "Tylko do odczytu"
jak moge zapisac plik?

« Wiadomość doklejona z: 02 Lipiec 2009, 11:02:47 »

Ok dziekuje, juz sobie poradziłam tzn kod konczacy gre zadziałał, nie działaja za to inne kody, byłabym wdzieczna za podpowiedz.


IP: Zapisane
loginus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 07 Sierpnia 2009, 13:08:45 »
Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć do którego poziomu maksymalnie może awansować Findan w pierwszej misji?? Będę wdzięczny

e: Sprawa już się sama rozwiązała ;]


« Ostatnia zmiana: 07 Sierpnia 2009, 14:21:11 wysłane przez loginus » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 07 Sierpnia 2009, 17:06:42 »
Przechodziłem H5 do kampanii elfów dwa razy, i zawsze na początku (jak pierwszy raz się włączy misję) tak jest. I raz dwa razy tak miałem. Dlatego też znalazłem sposób, jak pierwszego dnia misjii sprawdzić, czy działa - trzeba zawalczyć i uciec Findanem. Aha, i najpierw zapisać. Jeśli przegracie - wczytać grę i grać normalnie. Jeśli p;o prostu wam zniknie, jakby to był zwykły bohater - misja z błędem.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
nefarem

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Grudnia 2009, 18:55:14 »
Witam, mam ten problem z Biara. To znaczt nawet sie sierota pjawiła ale... stoi sobie na brzegu mapy na dole i nic. 4 misiac i nic.
Nie wiem co robic.

Mam gre podniesiona do 1.6

Kiedy grałam wczesniej w wersjie 1.1 nie było tego problemu.
Były inne :)

czy ma ktos pomysł co zrobic?

« Wiadomość doklejona z: 01 Lipiec 2009, 16:36:38 »

Ok zostałam zmuszona do poszukania kodów, tam gdzie moge kkliknac "misja ukonczona"
Znalazłam no i wszystko robie ok wpisuje sciezke uruchamiajca konsole ale nie moge tego pliku zapisac, jest odznaczone "Tylko do odczytu"
jak moge zapisac plik?

« Wiadomość doklejona z: 02 Lipiec 2009, 11:02:47 »

Ok dziekuje, juz sobie poradziłam tzn kod konczacy gre zadziałał, nie działaja za to inne kody, byłabym wdzieczna za podpowiedz.

Postaraj się grać bez kodów.
Jeśli chodzi o Biarę, to ściągnij sobie patha to może zadziała.

Lidzie... Ortografia nie boli... Ile razy mam powtarzać, że w poprawnym języku polskim nie ma czegoś takiego ja se?! / smith


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2009, 23:53:30 wysłane przez smith » IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Kwietnia 2010, 20:29:58 »

Co mam zrobić Biara jest ale sie nie rusza!





IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Kwietnia 2010, 21:22:19 »
Ale w sensie gdzie jest? Koło zamku czy przed garnizonami? Jak przed garnizonami to prawdopodobnie je za silnie obstawiłeś, i boi się  ;D - postaraj się jakimś wolnym gościem zabrać z połowę wojsk z garnizonu przed którym stoi. A jeśli masz namyśli przed zamkiem... tak samo - postaraj się zabrać trochę armii z zamku, ale w granicach rozsądku, żebyś mógł ją pokonać.  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 26 Kwietnia 2010, 21:45:51 »
Biara stoi na terenie wroga na południowym krańcu mapy i wogóle się stamtąt nie rusza.Nie moge jej dopaiśc bo przegram jesli wyjde za garnizony(w garnizonach nic nie ma wrogowie je wyczyscili).Co robić? :-\


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 27 Kwietnia 2010, 09:55:34 »
Ale... to jak tyś ją zobaczył? Przecież nie wolno wychodzić za garnizony...  :P
Ogólnie polecam restart misji. A jak to nie pomoże... to ewentualnie wgranie patchy  ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry