Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja II (Czytany 12010 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 23 Kwietnia 2011, 13:09:30 »
Moja strategia jest prosta, w 1 tygodniu lub max w 2 mam już kapitol i budynek łowczych więc spokojnie i szybko podbijam tereny i nie tylko. Szybkość i i dobre rozplanowanie to są potrzebne elementy.
Nie ma za co, tak nawiasem przyznam się że tylko 1 przeszedłem Podstawkę ;)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23 Kwietnia 2011, 13:20:21 »
Ale czekaj jak w pierwszym tygodniu kapitol, przecież jest to czysta niemożliwość jak masz miasto rozbudowane do maks 5 poziomu, a na dodatek w tej misji nie możesz u siebie dać kapitolu :P?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 23 Kwietnia 2011, 13:37:46 »
Tak robię gdy mam takową możliwość, ale też mogłem się pomylić, bo jest kilka schematów umożliwiających takowe szybkie rozbudowanie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 23 Kwietnia 2011, 13:43:59 »
Hmm być może, niewiem pewno lepiej się znasz na tej grze więc wiesz lepiej. No i teraz zaczynam misję, na której po raz ostatni urwały mi się savy i przez dłuższy czas to zachamowało moje chęci (w końcu to był już 3 raz :/ ), może jednak teraz w końcu dokończę tą grę.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 06 Lutego 2012, 22:33:25 »
Ja też wolę grać dużymi armiami, bo w starciu z wrogiem, gdy mam 40 łowczych, 100 rusałek i 60 tancerzy to czuję się niepewnie :niepewny:. Natomiast w walce z wrogiem nawet kiedy jest trochę silniejszy, a ja mam m. in. 70 druidów i 300 łowczych to czuję już smak zwycięstwa ;D. Dopiero miesiąc z hakiem gram w M&M V i nie czuję się na siłach, by zdobywać 3 miasta demonów takimi mizernymi siłami  :-/.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Czerwca 2012, 22:49:05 »
Eh, znowu się zaciąłem.
Mam problem z pokonaniem Lorda Demonów. Mam go na normalnym, ale i tak nie mogę z nim wygrać  :niepewny: . Normalnie jestem w szoku, bo takich kmiotków zjadam zwykle żywcem... Najgorsza jest balista używana przez wroga, nie dość, że oddaje dwa strzały to jeszcze dodaje efekt kuli ognia i robi mi z armii miazgę...

Mój Findan ma 13 poziom:
Ekspercki Atak -> Taktyka, Szał Bitewny, Gniew Natury,
Obrona,
Lepsza Logistyka,
Szczęście -> Szczęście Żołnierza,
Magia Światła -> Mistrz Gniewu,

Moja "armia" to: 42 Tancerzy Wojny, 52 Myśliwych, 30 Wielkich Druidów, 15 Srebrnych Jednorożców i 4 Enty.

Armia przeciwnika to: 67 Chowańców, 50 Cerberów, 27 Władczyń Sukkubusów, 12 Zmor, 9 Czarcich Lordów i 3 Arcydiabły.

Czyli ma lekką przewagę, ale poradziłbym sobie z nim gdyby nie ta balista...Dwa strzały z balisty i mam po myśliwych, a druidzi są mocno osłabieni. Potem Czarty rzucają jeszcze grad meteorytów i praktycznie jest po walce...




IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 16 Czerwca 2012, 00:01:21 »
Mają miażdżącą przewagę w najsilniejszych jednostkach a w HV to one są najważniejsze. Pod względem rozbudowy twój Findan prezentuje się wręcz wzorowo. Po prostu zbierz większą armię i tyle co tu poradzić ;)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 16 Czerwca 2012, 09:40:14 »
Taa, tyle, że on łazi sobie po mojej wyspie i przejmuje moje kopalnie, dupek jeden :P :).

EDIT: Przyszedł sobie drugi, z jeszcze większą armią niż ten pierwszy. Broniłem się w zamku i zmusiłem go do ucieczki, ale poniosłem ciężkie straty.

Kurcze, nie wiem, ale chyba coś źle robię. Może za długo marudzę na swojej wyspie? Wyszedłem z niej jakoś w czwartym tygodniu.


« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2012, 10:21:58 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 16 Czerwca 2012, 11:56:16 »
Cóż powiem tak, za późno wyszedłeś, około 2 tygodnia już powinieneś wyjść najlepiej zając Zamek demonów na północnym-wschodzie, wtedy jest wygoda bo zostaje centrum które będzie następne, później i ostatnie jet na południowym-zachodzie. Przy okazji stosuj dywersję innym bohaterem i odbijaj kopalnie lub coś podobnego.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 17 Czerwca 2012, 10:49:46 »
Uff, ciężko było, ale w końcu się udało :P :D. Najpierw podbiłem miasto na północnym wschodzie, potem ruszyłem na południe, po drodze pobawiłem się w chowanego z Lordami Demonów, pokonałem kilku i w końcu zająłem miasto na południu. Wtedy ruszył na mnie Deleb ze środkowego miasta, a ja z miasta na północnym wschodzie wysłałem armię demonów by zajęła ostatnie miasto wroga. Potem poszło z górki, Findan wzmocniony oddziałami demonów z zajętego południowego miasta pokonał Deleba, a drugi bohater zajął środkowe miasto. Na koniec wystarczyło już tylko pozbierać smoki.

Wygrałem, ale nie czuje się w pełni usatysfakcjonowany ponieważ korzystałem z opcji "szybkiej walki" :zarumieniony:...Wiem, strasznie to lamerskie, ale zwyczajnie nie potrafię grać Sylvanem :-/ .


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 17 Czerwca 2012, 11:30:41 »
A widzisz dobrze mówiłem, najlepiej jest zajmować te skrajne zamki gdyż wtedy łatwiej jest prowadzić ofensywę na innych kierunkach w tym wypadku Centrum i południowy-zachód. Sam bardzo często korzystam z takiej taktyki.

Co do gry Sylvanem to wystarczy Umiejętnie używać Wielkich Łowczych i Druidów eliminując to co stanowi zagrożenie największe a reszta jednostek czeka na okazję by wyjść i zmieść to co podejdzie za blisko artylerii.


IP: Zapisane
zerkac1

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 25 Maja 2013, 03:01:19 »
Im bliżej końca tym trudniejsze misje :-/  Mimo wszystko lubię armie i sobie zrobiłem (1502 chowańce , 1706 rogaty nadzorca , 569 cerber , 268zmora , 490 wladczyni sukkusbusów , 161 czarci lord . 88 Arcydiabeł   :rolleyes: )
Co do smoków. Pierwsze obeliski są słabo chronione ale później obstawa w postaci ponad 40 arcyliszów czy ponad 10 Arcydiabłów może denerwować. Obeliski dają chyba z 6 czy 7 smoków po zdobyciu wszystkich miast dostaje sie 7 smoków w nagrodę i odblokowywuje się w naszym mieście elfickim możliwosc tworzenia smoków  :P

Trudna misja ale jak się już się człowiek rozpędzi  ;>


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry