Heroes VII > Heroes VII

Heroes 7 wrażenia

(1/7) > >>

langus:
Już h7 na dysku i uruchomione. Nie mam na razie czasu na granie, ale chwilę poświęciłem na sprawdzenie tego i owego.
Po zainstalowaniu i uruchomieniu miałem od razu crasha.
Po ponownym uruchomieniu, gra wywaliła mi się gdy wybrałem menu Kampanii (kompa musiałem zresetować, bo nie dało się nawet do pulpitu wyjść).
Za trzecim razem wreszcie gra działała jak należy, więc zapominam o pierwszych niepowodzeniach.
Intro początkowe i wprowadzające do kampanii jest słabe. Statyczne postacie 3d siedzące wokół stołu, bez żadnej mimiki wypowiadające swoje kwestie. Początkowo myślałem że coś z wyświetlaniem grafiki się popierdzieliło (chyba że rzeczywiście tak się stało). Lepsze by było zastosowanie grafik 2D w jakimś komiksowym stylu.
Odpaliłem pierwsza kampanię (nie ruszałem tury, tylko zobaczyłem co i jak) i zapominam o pierwszych złych wrażeniach. Chcę grac! (w końcu w Herosach nie o intra chodzi, a crashe może już się nie będą pojawiały).
Odpaliłem następnie mapę 8/8 aby sprawdzić czy poprawiono szybkość tury AI (w becie 2 tura trwała z zegarkiem 6 min - zgłaszałem do supportu tą sytuację). Zostało to poprawione. Tury trwały coś koło 1 -1.5 min.
Na razie tyle z wrażeń.

Karti:
2 crashe z rzędu, za 3 dopiero razem gra się uruchomiła. Na minus coś takiego ode mnie już. Następnie odpalam kampanię i myślę, będzie fajne intro. Rozczarowanie przeogromne. Te statyczne, mówiące postacie mnie przeraziły. :/

siejo:
grafika tragedia w porównaniu do h6 masakra jak można takie coś zrobić ubi dało d.... na starcie kamera tez tragedia nie widać wszystkiego na mapie crashe tez dwa w pierwszej kampanii dialogi straszne powinni odnowa zrobić grafikę a nie taki chłam wydać gra sieciowa z h5 masakra nie można się połączyć na chwile obecna jestem zawiedziony !!!!

Sylu:
Chyba trzeba mieć coś ze wzrokiem, by sądzić, że graficznie jest gorzej niż w 6 części.

Karti:
Graficznie jest na pewno lepiej od H6, ale litości, te scenki kampanijne ze statycznymi postaciami są okropne :/
Póki co, rozegrałem 2 misje, przystani i akademii i jest ciekawie. Gameplay się także poprawił, widać lepsze działanie AI w walkach, troszkę zmienione kolory i odcień paru surowców. Teraz będzie czas na nekropolię.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona