Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 176989 razy)
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 25 Kwietnia 2012, 14:08:11 »
Dzięki adipinkosz za zwrócenie mi uwagi na te błędy, zostaną one poprawione.

Tak pomysł z wilkołakami jest ciekawy. Jednostki imperium,sporo tu widzę ulepszeń z Disciples 2,ucznia i giermka.
Cos mi sie zdaje ze nazwy skopiowane z Desciples..
Jak już wcześniej wspominałem, frakcja Imperium ma dość dużo jednostek inspirowanych tymi z disciples 2 & 3, podobnie jest w przypadku Legionu, chodź w nim kilka jednostek zostało już zamienionych. Tak więc nazwy jednostek nie są skopiowane, tylko przeniesione... ;)

Macie może jakieś pomysły na nazwę ulepszenia i alternatywy Ghula?

a na koniec kilka screenów:
zobacz więcej...




IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 25 Kwietnia 2012, 15:31:41 »
Cytuj
Macie może jakieś pomysły na nazwę ulepszenia i alternatywy Ghula?

Utopiec; Fantom; Trupojad; Umarlak
Albo i neologizmy: Grobierz; Grawis; Sepulch; Pogrobnik
W ostateczności (choć nadają się bardziej do istot niematerialnych): Zjawa; Mara; Widziadło; Spekter

Jak coś, to mogę nieco pomóc jeśli chodzi o biograficzną stronę moda. Sporo wiem na temat języka polskiego, także i w Disciplesa grałem, a szczerze powiedziawszy opisy czy nazwy istot to nienajlepsza strona tego moda.

___

Odnośnie Żywej Świętej (także i tutaj proponowałbym inną nazwę) - świetna jednostka, świetnie wygląda, tylko jedną rzecz bym zmienił: kolor oczu. Barwa nadaje się do nieumarłych, lecz do Imperium - nie bardzo.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Wonderweiss

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 25 Kwietnia 2012, 20:18:03 »
Kolejna porcja błędów, tym razem odnośnie Serafa:
1. Seraf w liczbie mnogiej to Serafy, a Serafin to Serafini, więc albo zmień nazwę jednostki na Serafin, albo zmień w biografii na Serafów
2. "Ten który staje przeciwko nim"- po "który" ma być przecinek.

Więcej błędów się nie dopatrzyłem.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 25 Kwietnia 2012, 20:42:57 »
Co do oczu dla świętej to zgodzę się z Kokoju. Ta barwa pasuje do nieumarłych. "Ludzie" powini mieć barwy światła, np. złoty. Co do tej jednoski to rechotałem ze śmiechu, gdy zobaczyłem broń arcydemona na jej plecach. Poza tym fajne.

Archanioł mnie zdziwił, bo prawie w ogóle go nie zmieniłeś.

Mag bojowy aż bije po oczach podstawą z druida, ale nie uważam to za błąd. Dziwnie wygląda ta jego czapka i radziłbym zmienić to w miarę możliwości.


Podsumowywując jak na razie daje całemu modowi 9.5/10. Nie ma 10/10 bo jest kilka nie dociągnięć, ale wszystko wyszło super i życzę sukcesów w dalszej pracy.

POWODZENIA ;D ;D ;D


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 27 Kwietnia 2012, 13:43:44 »
Cytuj
Utopiec; Trupojad; Grobierz; Grawis;

Myśle, że wybiorę spośród tych...


Odnośnie Żywej Świętej (także i tutaj proponowałbym inną nazwę) - świetna jednostka, świetnie wygląda, tylko jedną rzecz bym zmienił: kolor oczu. Barwa nadaje się do nieumarłych, lecz do Imperium - nie bardzo.

właśnie ciągle nad tym pracuje... :)

Jak coś, to mogę nieco pomóc jeśli chodzi o biograficzną stronę moda. Sporo wiem na temat języka polskiego, także i w Disciplesa grałem, a szczerze powiedziawszy opisy czy nazwy istot to nienajlepsza strona tego moda.

taka pomoc bardzo by mi się przydała, ponieważ na tę chwilę całym projektem zajmuje się sam.

Co do tej jednoski to rechotałem ze śmiechu, gdy zobaczyłem broń arcydemona na jej plecach. Poza tym fajne.

Chciałem zrobić jej coś na kształt "aureoli".. i to mi jakoś najbardziej pasowało. :)

Archanioł mnie zdziwił, bo prawie w ogóle go nie zmieniłeś.

No właśnie mam z nim mały dylemat, bo nie wiem czy go zostawić takiego jak jest czy lepiej zmienić... bo w sumie to fajny jest. ;P

Mag bojowy aż bije po oczach podstawą z druida, ale nie uważam to za błąd. Dziwnie wygląda ta jego czapka i radziłbym zmienić to w miarę możliwości.

nie wiem tylko czym by tu ją zastąpić...

POWODZENIA ;D ;D ;D

dzieki.. :)


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #50 : 07 Maja 2012, 11:22:59 »
Stosując się do kilku waszych sugestii zmieniłem nieco Legion, wygląda on teraz tak:


poprawiłem również wygląd oczu Żyjącej Świętej:


a tu jeszcze jeden screen jednostki Imperium:



IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 07 Maja 2012, 14:58:54 »
Mówiłeś, że nie masz pomysłu na zmianę Archanioła, a ja teraz pomysł mam.

Pamiętasz Archanioła z HoMM 3 (wolę pisać tak niż H3  :) )?
On miał tarczę i był odziany w zbroję. Co prawda ten pierwszy byłby niepotrzebny, a drugi już jest, ale taki typowy niebiański wojownik byłby myślę lepszy.

Żywa Święta jest wręcz idealna, a Potęga (czy jakoś tak) też niezła.


IP: Zapisane
kamilwol123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


Demon Hunter > DK

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 07 Maja 2012, 15:09:55 »
Nie pasuje mi tylko jedno tak słaby wampir na 3 poziomie :P


IP: Zapisane
Nixa
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Jaszczurzy Gromowładny

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 07 Maja 2012, 17:46:35 »
Świetne jednostki i dość oryginalny pomysł na modyfikacje, nie mogę się więc doczekać aż ona wyjdzie.


IP: Zapisane
Potrzebuję sygny, kto da radę zrobić?
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 09 Maja 2012, 20:07:12 »
Dużo się zaczyna dziać w pracach nad modem ja widzę, życzę powodzenia i mam nadzieję że cała modyfikacja będzie tak dobra jak screeny.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 18 Maja 2012, 15:04:13 »
Nie pasuje mi tylko jedno tak słaby wampir na 3 poziomie :P

No cóż, pocieszyć cię moge tylko tak, że na ich miejscu miały być Wilkołaki ale jednak stwierdziłem, że zostaną wampiry.. ;P

Do ukończenia frakcji Imperium pozaostały już tylko dwie jednostki, pozostałe są już praktycznie gotowe, część z nich dostała nowe nazwy:

Zabóca Imperium -> Najemnik
Włócznik -> Gwardzista
Łaska -> Perseverantia
Chwała -> Gloria
Potęga -> Victoria
Mag Bojowy -> Mag Bitewny

Pozatym pracuję nad nową wersją Archanioła, a to jak mi wyszedł pokaże zapewne niebawem. Powiem jedynie, że tworzę go mniej więcej tak jak radził mi to Kha Beleth
Pamiętasz Archanioła z HoMM 3 (wolę pisać tak niż H3  :) )?
On miał tarczę i był odziany w zbroję.

Niebawem też opublikuje całkiem nowe biografie istot tworzone przez Kokoju.. które jak dla mnie są świetne.

No i na koniec tradycyjnie kilka nowych screenów:
Zobacz więcej...


Jeszcze coś.. Pilnie poszukuje:
Concept artysta/Grafik 2D - czyli ktoś kto umiałby stworzyć w stopniu dobrym i dość szczegółowym np., Ikony, nowy Splash itp..
W tej chwili szczególnie chodzi mi o tworzenie IKON, jeśli się na tym znasz to koniecznie do mnie napisz obojętnie gdzie..



« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2012, 15:07:07 wysłane przez Potemkin » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 19 Maja 2012, 13:55:36 »
ikony postaci, to na ogół screen twarzy bez tła na maxymalnych ustawieniach graficznych, to chyba umiesz zrobić. chociaż pewnie cośpomieszałem XD


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 22 Maja 2012, 21:21:23 »
Tak się przyglądam głównie tej kawaleri, fajnie gdybyś wyznaczył jeden wzór broni dla nich lub wprowadził dla każdej jednostki tego typu inną broń niż te występujące już w przystani. Milej bym chyba widział kawalerie z toporami (The Settlers V) i oszczepami/włóczniami (Spellforce 2 - szaikanie) (czyli podmienić dać broń aniołów kawaleri) ale cóż pracę nad modem trwają więc jeżeli będziecie jeszcze coś zmieniać w kawaleri i aniołach to możecie skorzystać z mojej rady a jeżeli nie to jednostki i tak są świetne.


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 04 Czerwca 2012, 13:47:24 »
Tak więc skończyłem już nową wersję Archanioła, miałem go pokazać tutaj jakieś dwa tygone temu, niestety zapomiałem wrzucić na pendriva screenów, dlatego też pokazuje go dopiero teraz...


Poprawiłem również wygląd Maga Bitewnego, nie ma już tej "czapki":


A na koniec pierwsza nowa jednostka Legionu.. jeszcze nie do końca dopracowana, oceńcie ją sami.. ;)


Tak się przyglądam głównie tej kawaleri, fajnie gdybyś wyznaczył jeden wzór broni dla nich lub wprowadził dla każdej jednostki tego typu inną broń niż te występujące już w przystani. Milej bym chyba widział kawalerie z toporami (The Settlers V) i oszczepami/włóczniami (Spellforce 2 - szaikanie) (czyli podmienić dać broń aniołów kawaleri) ale cóż pracę nad modem trwają więc jeżeli będziecie jeszcze coś zmieniać w kawaleri i aniołach to możecie skorzystać z mojej rady a jeżeli nie to jednostki i tak są świetne.

W sumie to zainteresowała mnie ta propozycja z włóczniami i wydaje mi się, że coś zrobie w tym kierunku..



IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 04 Czerwca 2012, 14:18:25 »
Ten anioł jakoś nieszczególnie mi się podoba. Wcześniejsi bardziej mi podchodzili, ale to twój wybór.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry