Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes II (Czytany 52560 razy)
Alagar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil WWW
« : 22 Kwietnia 2006, 09:39:50 »
Zauważyłem że jakoś wiele osób wybowiada się na forach Heroes I i Heroes II :D .
Dlatego chciałbym rozwiąć trochę to forum (chociaż o jeden temat ^_^ ).
A więc pytam się was co polubiliście w tej grze i jakie były wasze odczucia na temat tejże gry???

p.s.-nie będę pisał co mnie się podobało, ponieważ strasznie dawno grałem w tą część i prawie nic nie pamiętam ale dobrze mnie się w nią grało  /thumbsup/


« Ostatnia zmiana: 22 Kwietnia 2006, 09:40:31 wysłane przez Alagar » IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Kwietnia 2006, 10:11:37 »
Dla mnie też była niezła podobało mi się w niej to że można było przekształcać jednostki. Jak już trójka mi się nudziła to zawsze wracałem do dwójki a pożniej z powrotem ale nie podobala mi sie w niej jedna rzecz otóż gdy odwiedziles namiot klucznika dostawałes haslo ktore pozniej musiales wpisac do odpowiedniego punktu granicznego. Mialem caly zeszyt czyms takim zapisanym to naprawde bylo denerwujace


IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Maja 2006, 12:01:01 »
Wiecie może czy są jakieś pacze pod xp, bo z tego co czytałem to działa tylko w windows 95 i dosie.. Mało tego! Ściągnąłem sobie dwójeczkę Bear'em, a tam nie chce działać (chyba dlatego właśnie).


IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11 Maja 2006, 14:05:18 »
Jeżeli masz to spróbuj na Windowsie 98 ja grałem w dwójke włanie na 98 i chodzilo mi spokojnie


IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 11 Maja 2006, 16:17:06 »
Pytałem o patche i te sprawy, bo nie bardzo mi jest na rękę przeinstalowywanie windows'a. Muszę się zastanowić i skalkulować czy mnie się to opłaca   <_<


« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2006, 16:17:45 wysłane przez Dyletant » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Maja 2006, 18:26:02 »
Chciałem to samo zrobić z THPS 3.Ale zastanów się czy warto zmieniać system?Może są jakieś patche?


IP: Zapisane
Dyletant

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 39

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11 Maja 2006, 18:47:46 »
I have made up my mind i zostaję przy swoim xp  /lol/  A co do patchy to ni w ząb nie mogę znaleźć.


IP: Zapisane
Dirindon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 17 Czerwca 2006, 14:35:29 »
Mam dla ciebie rade ... kup sobie złota edycje herosa II i powienie ładnie działać a jak nie to przeinstaluj system dal herosa WARTO !!! ;)


IP: Zapisane
mlefyk

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 28 Czerwca 2006, 09:25:04 »
A mnie sie podoba bardzo grafa H2  ;)
TAKA nasrtojowa no coz ale ta 3D  wymiata huh


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 26 Listopada 2006, 20:10:34 »
II to porządna gra. Wciągnęła mnie na wiele godzin. Jest lepiej dopracowana niż pierwsza część i spędziłem przy niej wraz z braćmi wiele długich noc.

Cytuj
Wiecie może czy są jakieś pacze pod xp, bo z tego co czytałem to działa tylko w windows 95 i dosie.. Mało tego! Ściągnąłem sobie dwójeczkę Bear'em, a tam nie chce działać (chyba dlatego właśnie).
Zawsze możesz działać na dwóch windows'ach. Pamiętaj tylko, że każdy musi być zainstalowany na innej partycji, bo inaczej pojawią się spore błędy.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Tchorus

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 28 Listopada 2006, 22:25:09 »
Heroes II jest super ale zgadzam sie że ta sprwa z klucznikiem jest denerwująca a zarazem fajna.
 Dziwne jest to w zomku z 2 że
pierwszy poziom jednostki jest w większości czerwony w wyglądzie a ewolucja jest niebieska.
Ale to jest spox mi to pasi. =]  =]


IP: Zapisane
[span style=\'color:red\']Tchorus, Zastempca Dariona[/span]
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 08 Grudnia 2006, 13:04:19 »
To właśnie ta część wciągnęła mnie w świat HoMM poraz pierwszy. Spędziłem przed nią mase czasu z sąsiadem, to były czasy... Super gra poprostu.


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Cube

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Grudnia 2006, 18:54:41 »
No to identycznie jak ja Johny! Miałem 8 lat a sąsiad 9 i graliśmy non stop!!!! Jeszcze wtedy nie miałem windowsa! Wyobraźcie sobie że miałem DOSa! Ale to były czasy!!! yhhhhhhh...Piękne czasy! Chciałem sobie ściągnąć(i ściągnąłem) HOMM 2 ale ni w ch*j nie moge odpalić! Chyba mam za dobry sprzęt ;) 2 rdzenie i  w ogóle ;) heh
A propos poprzednich wypowiedzi: Uwielbiałem tą gierkę ale nie sądzę, żeby mnie ona teraz czymś zachwyciła. W sumie to nawet dobrze, że nie mogę jej odpalić, bo całe "piękne lata dzieciństwa" by się stały jakieś... niefajne ;p I nie sądzę, żeby instalowanie nowego windowsa było aż tak potrzebne żeby zagrać w HOMM 2 . Poczekajmy a znajdzie się gdzieś jakiś patch ;)


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 30 Stycznia 2007, 15:30:48 »
Mam dla was niemiłe wieści. Windows Vista nie obsługuje 16 bitowych aplikacji, więc będziecie mogli pożegnać się z H1 i H2.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Stycznia 2007, 12:19:48 »
Cytuj
Zauważyłem że jakoś wiele osób wybowiada się na forach Heroes I i Heroes II :D .
Dlatego chciałbym rozwiąć trochę to forum (chociaż o jeden temat ^_^ ).
A więc pytam się was co polubiliście w tej grze i jakie były wasze odczucia na temat tejże gry???

p.s.-nie będę pisał co mnie się podobało, ponieważ strasznie dawno grałem w tą część i prawie nic nie pamiętam ale dobrze mnie się w nią grało  /thumbsup/
[snapback]798[/snapback]
Mi sie bardzo spodobała gra wieloosobowa xD To były czasy co z braćmi siedziałem wiele godzin i walczyliśmy ze sobą :) To są niezapomniane
chwile życia ^^


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry