Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
cena lojalności w heroes II (Czytany 3628 razy)
BartekB

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 14 Kwietnia 2011, 07:37:19 »
Witam. Jestem nowym użytkownikiem i mam nadzieję,że nowy temat nie będzie nikogo denerwować. Nie znalazłem na forum tematu dotyczącego kampanii z rozszerzeniem a mianowicie: CENA LOJALNOŚCI. Chodzi mi o podpowiedź do scenariusza 7. Mam problem aby go przejść, przeciwnik staje się za silny w krótkim okresie gry. Jak zacząć ten scenariusz? Na początku trzeba w ciągu 7 dni zająć zamek i to mi się udaje, ale potem jest już ciężko żeby przeżyć w grze? Dodam, że nie gram w Heroes po raz pierwszy tylko już ładnych parę lat i zawsze udawało mi się wybrnąć z sytuacji niby bez wyjścia. Jeżeli ktoś miał podobny kłopot z tą częścią kampanii to bardzo proszę o informację.
Dziękuję z góry.


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Marca 2013, 14:47:41 »
A może użyjesz kodów?


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Marca 2013, 22:37:31 »
wybacz niedoceniony Twój pierwszy pomysł to Kody ehe miło...

BartekB ech nie pamiętam już - musiałbym sobie odnowić znajomość z tym dodatkiem, może jak będę miał w najbliższym czasie - czas (ech masło maślane ;p)


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Ceglas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Marca 2013, 23:04:16 »
No ja też aktualnie jestem przy tym scenariuszu. Chodzi o to, że trzeba pokonać Kreagera, ale sam problem tkwi w tym, aby się do niego dostać. Na przejęcie początkowego zamku potrzeba około tygodnia. W tym czasie przeciwnicy komputerowi mają już zdecydowanie silniejsze oddziały.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry