Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
e-Gildia Graczy - portal gamingowo-rozrywkowy (Czytany 1146 razy)
Mathias

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 20 Sierpnia 2017, 18:03:46 »
Witam forumowiczów! Strona ostatnimi czasy w nie najlepszej kondycji, jak i cała marka M&M, jednak widzę, że sporo osób dalej tutaj wchodzi.

Korzystając więc z mojej obecności tutaj, chciałbym zaprosić na powstały niedawno portal mojego autorstwa. Strona wystartowała w styczniu tego roku, a już zdążyła znacząco obrosnąć treścią, mam nadzieję że ciekawą i wartościową :).

***


W skrócie...
e-Gildia Graczy (egildia.pl) to portal gamingowy, którego celem jest przekazywanie użytkownikom ciekawej, unikalnej, wartościowej treści. Naszym celem jest przede wszystkim dostarczenie Wam rozrywki, jednocześnie samemu dobrze się bawiąc, robiąc to, co lubimy. Stąd motto strony – Dzielimy się naszą pasją!

Pomysł
W sieci działam już od ładnych paru lat, pierwsze forum założyłem w 2006 roku i od tego czasu próbuję swoich sił w ramach różnych projektów. Koncepcja eGG wzięła się z tego, że chciałem jakoś połączyć swoje dotychczasowe działania, a także je rozszerzyć i połączyć siły z innymi internautami. W efekcie 8. stycznia 2017 po wielomiesięcznych planach i pracach otwarta została strona www.egildia.pl. Pozwoliło to na szerszą integrację prowadzonych przeze mnie serwisów, które uzyskały status stowarzyszonych.

Główne bloki tematyczne
Nasze wpisy grupujemy naturalnie w pewne szersze kategorie, a w ich ramach - w serie tematyczne. Stopniowo nasz zakres piśmiennictwa się rozszerza, a kolejne serie niemal tworzą się same.

Na tę chwilę artykuły funkcjonują w ramach siedmiu kategorii (na początku mieliśmy ich 4), ale tak jak pisałem - powstanie kolejnych to kwestia czasu, już w tej chwili wydają się one trochę ciasne:
    • Recenzje - nasza oś rozważań, seria nadająca rytmu kolejnym poczynaniom na portalu. Każdego tygodnia zamieszczana jest co najmniej jedna kompleksowa ocena wybranego przez redakcję tytułu. Na tę chwilę pojawiło się ich już kilkanaście, a w kolejce są już kolejne.
    • Solucje - opisy przechodzenia poszczególnych tytułów krok po kroku znaleźć można co prawda w sieci, jednak rzadko kiedy są one porządne pod względem wykonania i użyteczności. W naszym serwisie staramy się o najwyższą jakość solucji.
    • Przybornik - zbiorczy dział zawierający w sobie bardzo różne materiały szczegółowe, które z punktu widzenia gracza mogą się okazać ciekawe, przydatne lub przyjemne. Między innymi tutaj pojawiają się biblioteczki plików, ciekawostki, poradniki, muzyka z gier czy bardziej zaawansowane analizy poszczególnych tytułów.
    • Kody - tej kategorii chyba nie muszę wyjaśniać :). Kody zawsze cieszyły się popularnością, zatem i u nas się pojawiają.
    • News - w ramach tej sekcji dzielimy się co ciekawszymi informacjami ze świata gier. Jest to chyba najpopularniejszy typ informacji na naszej stronie, który chcielibyśmy rozwijać (do tego jednak potrzebna by była większa liczba newsmanów).
    • Społeczność - świat wirtualny jest bardzo żywy i aktywny, a tworzący go ludzie tworzą wszelkiego rodzaju społeczności. Staramy się ten świat nieco przybliżyć i ubarwić za sprawą naszych artykułów w tym temacie. W ramach tej kategorii pojawiają się także nasze bardziej subiektywne przemyślenia, na które nie zawsze chcą/mogą pozwolić sobie większe redakcje.
    • Twórczość - ostatnia kategoria jest chyba moją ulubioną. W jej ramach zamieszczane są różnorodne dzieła fanowskie, w tym opowiadania, wiersze, fragmenty powieści czy projekty kampanii fabularnych do gier. Już na tę chwilę możemy się pochwalić kilkudziesięcioma tekstami tego typu.

    Czekamy na Ciebie!
    Poszukujemy chętnych do działania redaktorów, którzy byliby chętni razem z nami tworzyć to miejsce w sieci. Na pewno każdy znajdzie w ramach eGG swoją niszę, miejsce na swobodną realizację. Dlatego też chętnych i kreatywnych z radością powitamy w naszych skromnych progach.

    Osoby zainteresowane dołączenie do naszego grona zapraszam do zgłaszania się pod adresem e-mail: kontakt@egildia.pl - przyjmiemy każdego, kto chciałby popisać się swoją wiedzą czy kreatywnością. Oferujemy miłą atmosferę oraz pomoc we wdrożeniu się w fach. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie. Gildia jest otwarta :-).

    Zapraszamy więc serdecznie na e-Gildię Graczy. Będziemy szczerze uradowani, jeżeli staniesz się naszym czytelnikiem i komentatorem, nie wspominając o redaktorstwie. Codziennie staramy się przygotować z jednej strony coś nowego, a z drugiej kontynuować stałe serie tematyczne. W planach oprócz rozwoju portalu (który póki co jest dynamiczny) mamy także stworzenie kanału YouTube (obecnie współpracujemy z jednym twórcą) czy profilu Facebook (to na dniach).

    Poza mailem skontaktować się można ze mną także np. za pośrednictwem GG: 35762222 (o ile ktoś jeszcze używa ;-)) bądź przez któryś z serwisów zrzeszonych.

    ***

    Mógłbym jeszcze dużo pisać na temat poszczególnych serii tematycznych, projektów, nad którymi aktualnie pracuję (szczególnie powieścią ,,Czas Chaosu" oraz uniwersum ,,Kroniki Fantastyki"), jednak chyba najlepiej samemu zajrzeć na stronę i obejrzeć. Mamy też oczywiście materiały dotyczące sagi HoM&M (choć obecnie raczej dotyczące tych autorstwa 3DO, co oczywiście nie znaczy, że nie pojawią się kolejne). Gdyby ktoś był zainteresowany pisaniem newsów mniej lub bardziej regularnie, zachęcam. Sam, z niewielką pomocą starych znajomych, daję sobie radę, ale zawsze mogłoby być lepiej.

    Oczywiście nie wykluczam też wymiany linków, informacji czy grafik reklamowych pomiędzy innymi stronami czy blogami, więc jeśli ktoś takową prowadzi, to e-Gildia Graczy jest otwarta na propozycje.

    Pozdrawiam,
    Mathias.[/list]


    IP: Zapisane
    Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
     





    © 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
    Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
    Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
    Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
    Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
    Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 16 zapytaniami.
                                  Do góry