Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Trainery nie działają... (Czytany 8139 razy)
GreenJaden

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« : 18 Listopada 2014, 12:20:27 »
Hejka,

to mój pierwszy wątek i za razem post. Przepraszam za wszelkie niedogodności. :(

Mam problem z Heroes VI Złota Edycja + dodatek Cienie Mroku. Mam wersję gry nr. 2.1, pobrałem trainer "Trainer+20 Might & Magic Heroes 6 Gold Edition v 2.1.1.0" od MaxTre, ale on czasami działa, czasami nie.

Kiedy dodaję sobie zasoby - jest okej. Kiedy dodaję jednostki - raz mi się udało nie wiem jakim cudem, potem już nie. Najczęściej gra wysiada przy używaniu klawiszy z trainera, pokazuje się komunikat, że program przestał działać.

Kiedy chcę zaktualizować grę do wersji 2.1.1 to wyskakuje błąd, że dodatek Cienie Mroku nie jest zainstalowany... :/

Co mam robić? Chcę grac z trainerami, bo nie mam cierpliwości do przechodzenia co chwila każdej trudniejszej misji, bo coś się nie udaje albo do monotonnego zbierania tysiąca jednostek by pokonać wroga.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 18 Listopada 2014, 12:43:33 »
Być może ten trainer nie jest kompatybilny z Twoją wersją gry. Czytałeś jakieś readme na ten temat ?


IP: Zapisane
GreenJaden

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Listopada 2014, 09:44:59 »
Pobierałem go z GameCopyWorld i z GRY-Online.pl, pisało, że do wersji 2.1 ale nic więcej. :/

Ale kiedy spojrzałem dokładnie, pisze, że do wersji 2.1.1.0, tyle, że ja mam wersję 2.1 i nie mogę zaktualizować do 2.1.1.0.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 19 Listopada 2014, 21:41:28 »
To odinstaluj wszystko i zainstaluj grę z wszystkimi dodatkami co masz i dopiero wgraj ten trailer.


IP: Zapisane
GreenJaden

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 20 Listopada 2014, 08:58:07 »
Trainer włączam przed włączeniem gry, nie instaluję go.

Udało mi się jakimś cudem w końcu zaktualizować grę z 2.1.0 do 2.1.1 i trainer działa.

Dzięki za chęć pomocy! :)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 20 Listopada 2014, 12:15:48 »
Problem rozwiązany, temat zamykam.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry