Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowy. Kilka pytań (Czytany 2112 razy)
YSHQ

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 02 Listopada 2016, 13:02:14 »
Witam.
Jestem nowy w Heroes, 5 to pierwsza gra z serii w jaka gram a robię to dopiero kilka dni, i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy.
Na początek czy jest sposób żeby usunąć blokadę poziomu bohatera w kampanii oraz czy po przejściu gry odblokują mi się bohaterowie w opcji własnej gry?
Jeżeli chodzi o wbijanie poziomu bohatera to wyczytałem że można mieć maksymalnie 70 poziom, tylko że po co taki jak nierealne jest żeby go wbić na własnej mapce, nie udaje mi się nawet dojść do zrobienia końcowej umiejętności postaci np w inferno natychmiastowe przywołanie, a już mi się kończy mapka, jest coś o czym nie wiem czy to tak głupio zrobione?
Z czasem jeszcze pewnie o coś zapytam w temacie



« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2016, 13:20:53 wysłane przez YSHQ » IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Listopada 2016, 14:24:55 »
Najwyzszego poziomu bohatera w kampanii nie da sie usunac

Bohaterowie z kampani nie odblokowuja sie w wlasnych grach.
Ale sa mody ktore ich odblokowuja.

Sorry jesli sie pomylilem


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Listopada 2016, 18:52:38 »
Najwyższy poziom z tego co pamiętam to 40. Jednak wbicie go jest praktycznie nierealne w normalnej rozgrywce. Po około 36 poziomie ilość doświadczenia do awansu niewyobrażalnie wzrasta - do tego stopnia, że nawet zabijanie kilkutysięcznych stacków 7 poziomowych stworów daje bardzo mało % expa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
YSHQ

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Listopada 2016, 23:16:04 »
Niedopracowana ta gra pod tym względem, i nawet bym to ścierpiał, ale wbijam dzisiaj kolejny lv w kampanii inferno a tu mi wyskakują 2 z 4 umiejętności do wyboru i żadna z tych nie jest to umiejętności specjalnej  wskrzeszenia natychmiastowego, a mam prawie wszystko oprócz płonącej strzały i zepsutej ziemi o co z tym chodzi, wszystko się zgadza, umiejętności na poziomie eksperckim, do tego okienka dodatkowych talentów szczęścia i machin wszystkie wolne, ale po wbiciu lv. pokazały się tylko 2 z 4 opcji i do tego każda szkodzi dalszemu rozwijaniu talentu specjalnego, ktos mi powie czemu tak jest ?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03 Listopada 2016, 08:41:05 »
Bez tego bohatera by się rozwijało zawsze tak samo, co do zasady. Losowość wprowadza większą różnorodność i chyba wszyscy starzy fani heroesów są raczej za tym rozwiązaniem.  Poza tym, zdolności ostateczne są w przypadku wielu ras bardzo silne, i jest to dość uzasadnione, że ciężko je zdobyć. Gdyby były powiedzmy 3 zdolności ostateczne i 3 różne ścieżki, by je wbić, ręczne levelowanie już miałoby więcej sensu. W dzikich hordach wprowadzili mentora pamięci, co znacznie ułatwiło zdobycie takiej zdolności, przez co gra stała się dużo łatwiejsza.


« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2016, 08:43:06 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry