Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 108 109 110 [111] 112    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tribes of the East - dyskusja, problemy , pytania (Czytany 471503 razy)
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #1650 : 16 Sierpnia 2010, 12:40:45 »
Mam rozwiązanie. Czasem też mi się tak robi ale na mapie. Szczególnie gdy wchodzę do miasta Orków i wychodzę. Wtedy obraz jest złej jakości i romazany. Trzeba wtedy wejść w opcje (oczywiście w Herosach), potem w grafikę i przestawić szczegółowość grafiki i zaastosować. Potem wrócić do poprzednich ustawień i zastosować. U mnie działa w 100%.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1651 : 16 Sierpnia 2010, 13:11:56 »
Niestety robię reinstall Windowsa i format kompa bo tego także próbowałem, mój problem jest chwilowa wyjaśniony, niemniej proszę o nie zamykanie tematu.


IP: Zapisane
bedro

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1652 : 17 Sierpnia 2010, 21:53:30 »
Witam serdecznie!

Otóż, problem mój wygląda następująco; kilka lat temu (2?) był okres, kiedy pogrywałem sobie w swoje własne Dzikie Hordy. Przeszedłszy kampanię, uwieczniłem swoje największe glorie na powtórkach, które oczywiście były przechowywane w folderze z zapisami gry. Folder sobie grzecznie skopiowałem na dysk i zostawiłem w spokoju.

Problem w tym, że przez ten okres, moja karta graficzna się całkowicie posypała; granie w cokolwiek jest awykonalne - co za tym idzie - nie mogę uruchomić moich Dzikich Hord, co w finalnej części determinuje fakt, iż nie potrafię nagrać swoich uwiecznionych zmagań programem jak Fraps.

Cała afera idzie o to, że bardzo zależy mi na pokazaniu owych powtórek koledze, aczkolwiek jedyna opcja zrobienia tego, to wrzucenie ich na portal w rodzaju youtube'a; problem odległościowy.

Więc serdecznie proszę o jakiekolwiek propozycje i pomysły na odczytanie zawartości powtórek z plików .sav czy może przekonwertowanie ich do... nazwijmy to - "dogodnego" formatu, który umożliwi mi wyżej wymieniony cel.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1653 : 17 Sierpnia 2010, 21:56:50 »
Proszę: http://www.przeklej.pl
Stąd twój kolega będzie mógł ściągnąć powtórkę, którą wcześniej tu prześlesz.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
bedro

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1654 : 17 Sierpnia 2010, 22:13:18 »
Proszę mi wybaczyć, ale nie jestem głupi. Gdyby to była kwestia przesłania pliku dla kogoś, kto ma zainstalowaną ową grę, to nie zakładałbym tutaj konta, ani też nie pisał posta.

Mój kolega nie posiada żadnej części V odsłony Heroes'ów na swoim komputerze.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1655 : 17 Sierpnia 2010, 22:14:54 »
Inaczej tych plików odczytać się nie da. Tylko w grze.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
DzikenS

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #1656 : 20 Sierpnia 2010, 18:33:50 »
Dla zainteresowanych przygotowałem paczkę z bohaterami do pojedynków. Przystosowane do dodatku Dzikie Hordy. Rozpakować i umieścić w folderze DuelPresets w katalogu gry.

http://www.speedyshare.com/files/23888057/DuelPresets.zip


IP: Zapisane
Tallos

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30

Zobacz profil
« Odpowiedz #1657 : 04 Grudnia 2010, 21:52:29 »
Mam takie pytanko. Chodzi mi o poziom zagrożenia. Jaki jest wyższy: Wysoki czy wyzwanie?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1658 : 05 Grudnia 2010, 10:45:18 »
Wyzwanie o ile pamiętam bo siły są rozłożone po równo więc odpowiednie Dowodzenie i można wygrać minimalnie.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1659 : 05 Grudnia 2010, 10:58:51 »
Wysoki jest trudniejszy:

------------->


-Niski
-Średni
-Wyzwanie
-Wysoki
-Śmiertelny


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




misiekdws

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1660 : 21 Grudnia 2010, 09:15:36 »
mam problem z misja jeden chan jeden klan w heroes dzikie hordy. nie moge dostac sie do 4 zamku. w poradniku napisane jest zeby z 3 zamkui zbudowac lódz i wyruszyc nia na 4 zamek. ale u mnie gdy chce zbudowac lódz wyskakuje mi komunikat "stocznia wyglada na opuszczona, nie ma śladu po robotnikach którzy mogliby dla ciebie zbudować lódz" co zrobic??


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1661 : 21 Grudnia 2010, 12:28:51 »
Przeszukaj morze w poszukiwaniu ocalałego pirata (bo któryś mógł stchórzyć), albo przejdź na druga stronę wyspy i rzuć zaklęcie "Okrętu Shalassy".


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

nondag

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #1662 : 01 Stycznia 2011, 15:43:49 »
Witam serdecznie!
Ostatnio zabrałam się za kampanię w Dzikich Hordach.
Jak dotąd wszystko szło dobrze,jednak zatrzymałam się na ostatniej misji z kampani Wola Ashy -Jądro Ciemności. Moze ktoś mógłby mi pomóc?
Po rozmowie z duchem (tym przy garnizonie, który jest osłaniany przez tę dziwną, demoniczną barierę) mam udać się do zabójców... Następnie zgodzić się na zniszczenie portalu - zabójcy zabijają sukkubusa... I... co teraz... po scenie zabicia sukkuba gra zawiesza sie! Pojawia się klepsydra i ... nic nie moge zrobić. Gra nie odpowiada. Może ktoś wie co teraz...? Sprawdzałam solucję i nie ma tam wzmianki o tym kłopocie. Prawdopodobnie to nie bug, bo mam zainstalowane wszystkie patche.
Bardzo proszę o wiadomość lub odp na forum!
Serdecznie pozdrawiam! :)


IP: Zapisane
Kronux

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #1663 : 01 Stycznia 2011, 16:26:15 »
Kiedy rozmawiasz z zabójcami po dialogu należy nacisnąć anuluj, czyli się nie zgadzasz. Zabijasz ich i z powrotem do  ducha. A i ja sam mam problem, a tak w sumie to 2 :
-Kiedy wchodzę w grę multiplayer i próbuje wejść w jakąkolwiek potyczkę to wyskakuje mi " Kod błędu 0.2.0 " dalej jeszcze pisze sprawdź łatki czy coś takiego, ale ja szukałem tutaj i na gogle żadnych łatek nie ma.
-Drugi problem jest jak dla mnie nie pojęty :P. Kiedy ściągam mapki do tej gry to mapy do gry pojedynczej chodzą normalnie, ale mapy do gry wieloosobowej przy włączeniu i załadowaniu mi się gra wyłącza i wyskakuje "nie wysyłaj" mało tego wszystkie inne mapy do gry wieloosobowej mają wtedy tak samo, nawet jak usunę te mapki co ściągnąłem to dalej wszystkie inne mapki są już zbugowane i muszę robić reinstalację by chodziły, ale jak  ściągnę tamte mapki to znowu bug  :( . Dla jasności mapki wypakowuje do Program Files/Ubisoft/Heroes of Might and Magic V - Dzikie Hordy/Maps.
Liczę na szybką pomoc, sam próbowałem wszystkiego, więc znalazłem te forum i po obejrzeniu kilku watów zauważyłem że można tu uzyskać profesjonalnej pomocy .


IP: Zapisane
staxxs

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #1664 : 09 Lipca 2011, 22:12:06 »
Zastanawiam się, czy istnieje możliwość, żebym mógł sobie podmienić tytana burz np na feniksa? Tak, żebym miał go jako normalną jednostkę w akademii. Jeśli tak to prosiłbym o podanie lokalizacji plików, które musiałbym zmienić, ewentualnie innych wskazówek jeśli będą potrzebne. ;)   


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 108 109 110 [111] 112    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry