Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dział "literatura" (Czytany 3032 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« : 02 Sierpnia 2011, 11:19:05 »
Proponuje utworzenie działu "Literatura" na forum w pogaduchach, alternatywnego do "Fantasy". Mamy co prawda  temat z książkami, jednak byłaby możliwośc  podyskutowania na temat innych pozycji niż fantasy, w wydzielonej przestrzeni.

Liczę na rzeczowe opinie w tej sprawie, później temat zostanie podpięty do innego.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Sierpnia 2011, 11:38:24 »
Jest to dobry pomysł, wiele osób czyta książki na tawernie, nie tylko fantasy, a i ja chętnie schwytam w swe łapska jakiś Horror Kinga, czy Science fiction Polskich autorów. Proponował bym podzielić ten dział na kilka części:
- Literatura Polska:
- Literatura Zagraniczna:
- Pisarze: Pilipiuk, Zamboch, Sapkowski, Kołodziejczak, Ćwiek, Komuda, Ziemiański, Campbell, Martin, Tolkien, itp. Jak i osobne sagi, czy też pojedyncze debiuty.

Oczywiście w każdym dziale  podział na gatunki: Fantastyka, Sci-Fi, Horror, historyczne itp.

Chętnie zajął bym się tym działem, opisując autorów wszelakiej maści, ich osiągnięcia, recenzje książek, tematy uniwersalne itp. Oczywiście za zgodą adminów.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Sierpnia 2011, 12:09:26 »
Z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej strony nie. Najpierw czemu nie, na Tawernie nie było zbyt dużo tematów o treści książek wszelkiego rodzaju + dział fantasy by się "lekko" zmniejszył. Teraz czemu tak, może gdy zostanie stworzony osobny dział, ruszy większa dyskusja na temat książek. Ja uwielbiam książki historyczne oraz fantastyczne, ale jednak też bardzo chciałbym by powstał nowy dział, od razu złożył bym tam wątek, który teraz musiałbym umieścić w fantasy, postaram się od razu rozwinąć trochę dział ;D. Jestem ZA

W dziale tak jak już pisał Psychol powinny być poddziały, na historyczne, fantastyczne, Sci-Fi, no i pozostałe oraz może poddział autorzy, "ulubiony twórca fantasy" (zaraz by się pewno posypała seria za co lubię Tolkiena :P), itd.

EDYT: A i mam alternatywę dla dział fantasy, może głupi pomysł, może się komuś spodoba, żeby rozczłonkować ten dział rzucić temat do filmów, dać podział w literaturze, itd.


« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2011, 12:14:05 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Sierpnia 2011, 20:06:14 »
Literatura jako dział.... podzielić na różne... tu mamy chyba już wyprofilowane gusta, nie wiem kto by rozmawiał na temat romansów, lub książek obyczajowych. Można zobaczyć, ja jestem za jak najbardziej.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry