Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komentarze, pytania i problemy (Czytany 32977 razy)
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 28 Listopada 2010, 22:54:07 »
Losowanie półfinałów odbędzie się jutro pięć minut po północy ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Latka1977

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 30 Listopada 2010, 18:18:54 »
Myslę ze sie wyrobimy z bania do 8 mamy dwie areny zagrane i jest 2-0 dla niego ale w wekenda nie wiem o której wróce a teraz mam tylko czas od 17 do 19 i nie zawsze sie mozemy zgrać jak cos zglaszma wczesniej odnośnie przedłużenia ( to tak na wszelki wypadek) pozdrawiam


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 08 Grudnia 2010, 20:54:16 »
Jakbyście jeszcze nie wiedzieli to mecze o 1 i 3 miejsce możecie zaczynać :P


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Latka1977

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 09 Grudnia 2010, 17:23:26 »
na mecz o 3 miejsce jesteśmy umówieni z Iuzem na weekenda, trochę ciężko teraz z czasem zwłaszca u mnie (koniec roku w logistyce nie jest prosty), a poza tym turniej u nas w lidze, terminy tez gonią pozdrawiam

Wiadomość doklejona: 31 Lipca 2011, 00:32:36
Mam pytanie do adminów, czy tawerna będzie organizować turniej w najbliższej przyszłości na mapach rmg, bo takiego jeszce nie było, a ja bym chętnie zagrał i pewnie jeszce paru chetnych by sie znalazło


« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2011, 00:32:36 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 05 Kwietnia 2011, 17:58:54 »
Od zakończenia turnieju minęły 3 miesiące. To chyba dość czasu, żeby wysłać nagrody, wrzucić newsa na stronę. Ale okazuje się, że dla niektórych to mało. I żeby nie było - pisałem kilkakrotnie. Sprawa miała zostać załatwiona, ale nie została.

Nie gram dla nagród, ale jeśli ktoś taki turniej organizuje, to niech potem nie leci w chuja, brzydko mówiąc. Bo nigdy się nie spotkałem z podobną sytuacją. Jeśli przesyłka nie mogła zostać dostarczona, to można napisać. Ale jeśli nie zostanie wysłana, to na pewno nie dotrze do odbiorcy.

Liczę na wyjaśnienie ze strony organizatorów, bo grać w terminie to pewnie, ale potem samemu dotrzymać terminu to już nie łaska.


IP: Zapisane

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 05 Kwietnia 2011, 20:47:17 »
Ja po nagrody pisałem, gdzie trzeba, więc w mnie to już proszę nie mieszać. Napisz do JarQa on się zajmował nagrodami.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 06 Kwietnia 2011, 17:20:17 »
Nie o Ciebie mi chodzi dobrze wiesz. A Jareq dostał już ode mnie prywatną wiadomość z danymi (zresztą też po "interwencji"). Chyba Ty również mu przypominałeś. Ale nikt z adminów w tej sprawie nic nie zrobił.

Więc apeluję drodzy panowie. Jak się podejmujecie organizowania turniejów (z nagrodami tym bardziej), to ***, niech to będzie zrobione od początku do końca. Bez nagród problem byłby mniejszy, a tak jest większy. Pozostałych zwycięzców w to nie mieszam - będą chcieli, to napiszą. Ale wiem, że na pewno jeden nie otrzymał nagrody.

Albo niech ktoś napisze, że nagrody były sprowadzane z Japonii i zaginęły przy okazji tsunami, albo, że wszyscy mają to głęboko w dupie.


IP: Zapisane

Latka1977

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 06 Kwietnia 2011, 21:43:04 »
Ja tez nagrody nie otrzymałe chociaż meila z adresem wysłałem, ale skoro ktoś organizuje turniej to może przynajmniej by go zakończył bo dale nie widnieja wyniki jak z poprzedniego turnieju.

tu mohikanin ma racje jeżeli jest problem, z nagrodami to tylko napiszcie że ich nie ma, nie zgłaszałem sie do turnieju po to żeby otrzymac nagrode tylko żeby się dobrze bawić.


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 19 Maja 2011, 10:49:04 »
Nagrody do tej pory nie otrzymałem. To chyba mówi samo za siebie. Tawerna nie powinna brać się za organizowanie turniejów.

To mój ostatni post. Wstyd panowie.


IP: Zapisane

Bania_87

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 12 Kwietnia 2012, 12:53:17 »
Do tej pory nie otrzymałem nagrody, ale to "tylko" rok spóźnienia...


IP: Zapisane
Latka1977

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 18 Czerwca 2012, 11:14:45 »
Dzisiaj odebrałem figurki, dziękuję organizatorom pozdrawiam :D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry