Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 47800 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 10 Maja 2012, 20:31:09 »
Wolałabym nie reinstalować. Najlepszy byłby jakiś kod, przenoszący do następnej misji... Po prostu ta misja jest dość długa i męcząca, a ja będąc na końcu nie chcę jej robić od początku.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 09 Czerwca 2012, 15:00:59 »
Jak rzucić klątwę na miasta magów? Zdobyłem już pierwsze miasto ( miałem farta bo było akurat puste :D ) i zdobyłem Kij Piekieł :P.

EDIT: Dzięki :).


« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2012, 17:26:26 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 09 Czerwca 2012, 15:06:42 »
Po prostu wchodzisz w nie jakbyś miał nimi zarządzać. Wówczas wyświetla Ci się zapytanie, czy chcesz rzucić na nie klątwę. Rzecz jasna będziesz miał wówczas surowe miasto Necropolis ale lepsze to niż miasto wroga, w którym może rekrutować jednostki. Jeśli za pierwszym razem nic się nie stanie nie przejmuj się, tylko próbuj aż do skutku.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 10 Czerwca 2012, 18:50:40 »
Uf, przeszedłem tą misję, ale było ciężko :D. Było dwóch silnych przeciwników i nie mogłem dać im rady obu na raz. Z zachodu atakował mnie Havez, a ze stolicy magów Maahir. Jeśli skupiłem się na atakowaniu stolicy i pokonaniu Maahira to potem zjawiał się Havez ze zbyt silną jak na moje umiejętności armią. A jeśli pokonałem Haveza i atakowałem pozostałe miasta to Maahir zbierał odziały z garnizonów i dosłownie mnie miażdżył :P. Ostatecznie olałem zadania poboczne tylko zgarnąłem artefakty, kościane smoki, przebiłem się przez garnizony i ruszyłem za Cyrusem :P.


IP: Zapisane
RexMundi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #79 : 10 Lipca 2012, 15:47:31 »
Uf, przeszedłem tą misję, ale było ciężko :D. Było dwóch silnych przeciwników i nie mogłem dać im rady obu na raz. Z zachodu atakował mnie Havez, a ze stolicy magów Maahir. Jeśli skupiłem się na atakowaniu stolicy i pokonaniu Maahira to potem zjawiał się Havez ze zbyt silną jak na moje umiejętności armią. A jeśli pokonałem Haveza i atakowałem pozostałe miasta to Maahir zbierał odziały z garnizonów i dosłownie mnie miażdżył :P. Ostatecznie olałem zadania poboczne tylko zgarnąłem artefakty, kościane smoki, przebiłem się przez garnizony i ruszyłem za Cyrusem :P.

Bardzo bym prosił abyś opisał jak zacząłeś grę od początku , ta misja jest przegięta , stoję na niej już kupę czasu . Aż mi się grać nie chcę .

Wiadomość doklejona: 01 Sierpnia 2012, 12:47:18
Wypowie się ktoś ? Bardzo proszę :)


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2012, 12:47:18 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
AnnouncE

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 01 Sierpnia 2012, 12:12:01 »
ale nie bardzo rozumiem wypowie.
na poczatku najlepiej pozdobywaj kopalnie i surowce na wyspie wez jednoskti z lorekeep i nie rozbudowywuj go, rozbuduj newpost bo pozniej wyspe zaatakuja elfy, i Izabela musi byc gotowa [ o ile ja tam zostawisz]
markalem zgarniaj jednostki nieumarle jakie spotkasz i rob to szybko, pozniej rosz na 1 miasto i je zaklnij i przypuszczam przybedzie narxes lub havez i raczej niebedzie problemu, zdobywaj surowce i powoli buduj miasto co zdobyles i wracajac zdobedziesz tam kij piekiel. pojawi sie cel 1000 szkieletow jak chcesz zrob to przyda sie na garnizony ale moga to byc lucznicy, jak sie przygotujesz rusz na 2 miasto i zdobac peleryne cienia smierci. jak elfy zaatakuja Izabele dorob jej armi i niech rusze na polnocny-wschodz i zajmie miasto do ktorego pozniej dojdzie markal i zaklnie, [zaklinanie miast jest nieobowiazkowe ale daje exp], Potem szykuj jednostki zrekrutuj te 1000 szkieletow miej ok.20 koscianych smokow, gdy wejdziez na teren Al-Safir zbiegnie Cyrus, zajmij miasto ale go nie zaklniesz, spiesz sie bo zaatakuje cie maahir, zbierz 20 smokow i rusz za Cyrusem inaczej bym tego nie napisal ;D


IP: Zapisane
RexMundi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : 05 Sierpnia 2012, 10:08:49 »
ale nie bardzo rozumiem wypowie.
na poczatku najlepiej pozdobywaj kopalnie i surowce na wyspie wez jednoskti z lorekeep i nie rozbudowywuj go, rozbuduj newpost bo pozniej wyspe zaatakuja elfy, i Izabela musi byc gotowa [ o ile ja tam zostawisz]
markalem zgarniaj jednostki nieumarle jakie spotkasz i rob to szybko, pozniej rosz na 1 miasto i je zaklnij i przypuszczam przybedzie narxes lub havez i raczej niebedzie problemu, zdobywaj surowce i powoli buduj miasto co zdobyles i wracajac zdobedziesz tam kij piekiel. pojawi sie cel 1000 szkieletow jak chcesz zrob to przyda sie na garnizony ale moga to byc lucznicy, jak sie przygotujesz rusz na 2 miasto i zdobac peleryne cienia smierci. jak elfy zaatakuja Izabele dorob jej armi i niech rusze na polnocny-wschodz i zajmie miasto do ktorego pozniej dojdzie markal i zaklnie, [zaklinanie miast jest nieobowiazkowe ale daje exp], Potem szykuj jednostki zrekrutuj te 1000 szkieletow miej ok.20 koscianych smokow, gdy wejdziez na teren Al-Safir zbiegnie Cyrus, zajmij miasto ale go nie zaklniesz, spiesz sie bo zaatakuje cie maahir, zbierz 20 smokow i rusz za Cyrusem inaczej bym tego nie napisal ;D

Dzięki dzięki , będe się na tym wzorował :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry