Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Kuźni Przeznaczenia (Czytany 99343 razy)
GranTaur

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 03 Marca 2007, 20:02:01 »
Witam
Też mam problem tyle że z misją trzecią, chodze po tych tunelach jak debil i nie moge znaleźć przejścia do którego trzeba dojść i uwolnić bohatera. Gdyby dali więcej czasu na ukończenie misji niż trzy tygodnie po prostu wyczyściłbym cała mape, a tak działam pod presją ;) W międzyczasie, chyba w połowie drugiego tygodnia pojawia sie ta Fedrya (czy jak jej tam) podbija zamek fioletowych i przechodzi do podziemi. Nic juz nie rozumiem ale ok /lol/


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2007, 20:02:49 wysłane przez GranTaur » IP: Zapisane
Necropolis Master

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 08 Marca 2007, 15:49:42 »
Skoro to temat z różymi pytaniami do różnych kampanii to mam jedno.Jestem w pierwszej kampanii 5 misji i nie wiem czy mam atakować garnizon z pokażną obstawą (zeby dostać się do tego miasta portowego).Moze jest jakaś inna droga, bo armię będe musiał miesiące zbierać ;/....


IP: Zapisane
Sandro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 10 Marca 2007, 23:30:31 »
Trzeba kropnac garnizon. Zajmij cała mapę zapanuj nad całym terenem a potem to już zbieraj (przydzaja sie tu karawany i siedliska) wojsko i atakuj. Te garnizony nie są wspomagane wiec w końcu przeforsujesz skubańców.


IP: Zapisane
Necropolis Master

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 13 Marca 2007, 20:21:17 »
Dzięki wielkie za odpowiedz, ale niedługo po mojej wiadomości rozkminiłem to.Teraz jestem w 4 misji ostatniej kampanii.Pozdro!


IP: Zapisane
psyduck

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 31 Marca 2007, 12:46:28 »
do więzienia mozna dojść nawet w tydzien wystarczy ze odwiedzisz ten budynek ktory ci odkrywa niektore miejsca na mapie( i odkryje ci więzienie) . Ja mam problem w tej misji bo jak najeżdzam zamek czerwonego to jego armia jest hmm lekko mówiąc przytłaczająco większa od mojej :) jak wy to przeszliście? uwolniliście bohatera i od razu na zamek czerwnoego?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 01 Kwietnia 2007, 18:12:47 »
Ja tak zrobiłem mam pytanie na jakim grasz poziomie trudności bo ja grałem wtedy na normalnym i armia przeciwnika była bardzo słaba najlepiej pokonaj tego przeciwnika w podziemiach pomóż bohaterowi w więzieniu i odrazu siup na gościa


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Faraon2000

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 15 Kwietnia 2007, 20:07:42 »
Może mi ktoś powiedzieć ja przejść tą przklętą 3 misję w pierwszej kampani w Kuźni przeznaczenia /pinch/ Bo w poradniku mówią żeby przy każdej kopalni zostawić mimimum 10 jednostek, a przyznam szczerze że nie mamy ich zbyt wiele :( POMOCY!!!!!!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 16 Kwietnia 2007, 13:06:52 »
Jak nie? jak zdobędziesz zamki to będziesz miał.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




henus

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 27 Kwietnia 2007, 15:39:05 »
Cytuj
Jak nie? jak zdobędziesz zamki to będziesz miał.
[snapback]3784[/snapback]

Uuu naprawde Pomogłeś Mu Przestan Wreszcie Spamować Tylko pomurz jak cos....n00b


Po Pierwsze Obstaw Tylko daleko Od Twojego Zamku Tych Przy zamku w których dojdziesz w 2 tóry nie musisz obstawiać ....
A Co Z Jednostkami ? Zamku nie musi dużo Pilnować Chyba że Grasz na Heroiku to moze ....


IP: Zapisane
Witam All
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 27 Kwietnia 2007, 17:42:25 »
No sorry ale misję zdaje że 10 chłopów nie jest tak trudno zdobyć jak zdobędziesz zamek to jak możesz ich nie mieć .A jeśli grasz na heroiku to nie wiem jak z tym jest al;e jak grasz na mniejszym poziomie trudności to dziwne że sobie nie możesz poradzić.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Raven

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 26 Maja 2007, 20:21:19 »
No właśnie, gdzie jest niebieski namiot klucznika? Odkryłem całą mapę (w 2 misji Lochu, Kuźni Przeznaczenia) i nie mogę znaleźć klucznika niebieskiego, a za bramą jest artefakt. Proszę o pomoc!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 27 Maja 2007, 11:28:07 »
A o co chodzi w tej misji bo ja już zapomniałem i czy ten artefakt jest ci potrzebny do ukończenia misji??


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Raven

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 27 Maja 2007, 13:31:16 »
W tej misji (Mrocznymi elfami) uciekasz przed bohaterami i musisz wciągu iluś tam tygodni przedrzeć się przez 3 garnizony. Artefakt za niebieską bramą nie jest niezbędny do przejścia misji, nie jest też zadaniem pobocznym, ale ja lubię przechodzić Heroes'ów na maxa, a nie mogę znaleźć klucznika więc pytam.


IP: Zapisane
Dr Wiktor Wektor

****

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 27 Maja 2007, 13:45:43 »
Niebieski namiot jest w obszarze przed drugim garnizonem (na północny-zachód od jeziorka). Jest strzeżony przez silną grupę jednostek (przynajmniej na poziomie heroicznym). Ja sobie z nim dałem spokój, gdyż jest całkowicie zbędny a artefakt, który dzięki temu można dostać zupełnie nieprzydatny dla Czarnoksiężnika.


IP: Zapisane
sino83

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 28 Maja 2007, 23:39:40 »
Mam problem z ostanią misją. Jak dochodze do zamku krasnoludów to mam zbyt słabą armię, żeby ich pokonac a nie mam wystarczająco duzo złota zeby kupic więcej armi :( Macie jakies pomysły czy patenty na tą misję?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry