Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V - Kuźnia Przeznaczenia - Kampania I - Dylemat Freydy (Czytany 18709 razy)
Aniolzla777

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 10 Maja 2011, 16:17:25 »
taktyka na duncana : duza wiedza i sila czarów i duuzo czarów grupowa wytrzymalosc i boska sila (tez grupowa!) noi super + jakies ofensywy i papa duncaniku :)
a ja mam pytanie  dp 5 misji poniewaz moi typcy z tego to jakies lamagi z1 lvlem a chce miec kopalnie rudy no i te ciemnoty nie dotra do samego mostu a potem wyskakuje ten czerwony z balista obrona 15 atak 40 hp 1100 (jakas balista z kosmosu xD) no i kurde rowala mnie
aniol stroz wskrzesza mi 52 wyborowych ale to gowno daje bo on ma setki kuszników i paroma ciosami mnie rozwlaa x.x
armia
1 paladyn
8 gryfow
56 krzyzowcow
153 szeregowych
freyda 25 lvl atak/obrona 21 sila czarów 15 wiedza 12
duuzo blogloslawienstw klatw i ofesywnych
52 strzelcow wyborków
no i tyle x.x


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 24 Czerwca 2011, 21:43:05 »
Dlaczego nie ma zdjęć z podziemii? :co:


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Koran33

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Czerwca 2011, 07:08:20 »
Nie możesz tego przejść? Ja to przeszedłem gdzieś z 30 minut.


« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2011, 07:13:47 wysłane przez Koran33 » IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Czerwca 2011, 10:59:06 »
Ja zrobiłem tak: Freydą czym prędzej udałem się do podziemi i podziemiami poszedłem na strefę zamku Duncana. Początkową armią Freydy pokona się Duncana nawet w trybie szybkiej walki. Co prawda po walce z armii zostają strzępy, jednak posiłki Czempionów/Mrocznych Kapłanów, doświadczenie Freydy i wojska ze zdobytych miast wystarczą by wyeliminować wrogów z gry.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 23 Marca 2012, 18:44:51 »
Mam takie pytanie: Czy można w 3 misji jakoś zmieniać (ulepszać) jednostki na te czerwone? I jeszcze jedno: Dlaczego znikają mi jednostki z zamków jeśli ich nie wykupię na początku tygodnia? Np. mam przyrost +2 Kawalerzyści, a na początku tygodnia pojawia się tylko 1.


IP: Zapisane
Mariuszek01

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 07 Października 2016, 22:55:04 »
Ja zrobiłem błąd i od razu poszedłem uwolnić Duncana
Korzystając z szału z poprzedniej misji jakoś mi się udało ale
zostało tylko 10 strzelców

Jakiś czas temu przechodziłem te kampanie i najwięcej problemów mi sprawiła misja Laszlo ale wtedy głównie z autowalki korzystałem



IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry