Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
SoA mod: Magia Śródziemia (Czytany 54521 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 23 Sierpnia 2010, 16:33:53 »
Witam. :)
Wczoraj dobiegły prace nad modem LOTR, ale cały czas tworzę scenariusze, które będę opisywał i umieszczał linki w temacie HOMM5- LOTR

Ten temat będzie poświęcony kontynuacji LOTR-a, a dokładniej modowi, który zaoferuje jeszcze więcej zmian w świecie Ashan.
Jego nazwa to: Spells of Arda: Magia Śródziemia , ale nie będą to tylko odmienione zaklęcia.
SoA w przeciwieństwie do LOTR-a odmieni nie tylko herosów (wyjątek pierścienie), ale właściwie każdy element gry.

Pierwszą znaczącą modyfikacją jest wprowadzenie ORŁÓW zamiast FENIKSÓW... oczywiście odpowiedniej zmianie uległ czar Stwórz Feniksa. Orzeł, tak jak feniks będzie neutralną jednostką 7-go poziomu, z umiejętnościami: latanie, duża istota, nieograniczony kontraatak.
Poniżej 2 fotki nowej jednostki:

Wiadomość doklejona: [time]10 Październik 2010, 16:08:55[/time]
No zobaczymy.
Oprocz orła, pojawią się 4 jednostki zamiast żywiołaków:
-Easterling
-Haradrim
-Korsarz z Umbaru
-Akolita Khand

Profesją Fangorna będzie Najstarszy z żyjącyc
Profesją Balroga będzie Ognisty bicz

Wiadomość doklejona: [time]10 Październik 2010, 16:08:58[/time]
Tak, w zasadzie tak.

Kolejnym ważnym elementem modu SoA będzie dodanie do niektórych bohaterów LOTR-a specjalnych efektów.

Oto pierwsze przykłady:


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2010, 18:36:34 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 24 Sierpnia 2010, 19:21:12 »
Obczaj mój temat jak sklejać modele w tym dziale.

koniec Offtopu.
 Efekty ładne, czekam na dalsze postępy prac, może jeszcze kilka screenów z innych bohaterów.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 24 Sierpnia 2010, 20:43:54 »
Dziękuję za miłe komentarze :P
To bardzo proste. Jutro napisze poradnik na stronkę ;)

Radagast:

Wiadomość doklejona: [time]10 Październik 2010, 16:09:30[/time]
No calkiem nowi to oni juz nie są ;)

Saruman i Radagast w akcji :D

Wiadomość doklejona: [time]10 Październik 2010, 16:09:09[/time]
Akolita Angmaru

Wiadomość doklejona: 10 Października 2010, 16:09:34
Heh..dzięki ;)

To zdjęcia Akolity, Saurona oraz Balroga :P

Edit:I jeszcze Galadriela ;P


« Ostatnia zmiana: 10 Października 2010, 16:09:34 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Sierpnia 2010, 20:47:55 »
Wszystko fajne i świetne, podoba mi się ale- ludzie z angmaru ( Twa jednostka) to bzdura, oni są CZARNYMI NUMENORCZYKAMI a nie pochodzą z ciepłych krajów. Ich ikonę weź lepiej z Bitwy o śródziemie 2:Król Nazguli.  To tyle, powodzenia w dalszych dziełach.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Sierpnia 2010, 22:22:05 »
Wszystko fajne i świetne, podoba mi się ale- ludzie z angmaru ( Twa jednostka) to bzdura, oni są CZARNYMI NUMENORCZYKAMI a nie pochodzą z ciepłych krajów. Ich ikonę weź lepiej z Bitwy o śródziemie 2:Król Nazguli.  To tyle, powodzenia w dalszych dziełach.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarni_N%C3%BAmenorejczycy
Że co? Jak czytają to można się dowiedzieć, że oni byli wędrowcami, zarówno zdeprawowani ludzie z Khandu/Umbaru/Hradu/Rhun i Angmaru to ci sami ludzie, lecz pod wpływem otoczenia zmieniali się na przestrzeni wieków.


« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2010, 22:27:32 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Sierpnia 2010, 11:27:42 »
Wtrącę się i dodam swoje trzy grosze, Hadrian nie napisałeś skąd się wzięli  zdesperowani ludzie oraz kim byli ale masz racje postaram się to przetoczyć z pamięci, jestem wielkim fanem tolkiena i trochę wiem o jego twórczości. Po pierwsze powiem trochę o Estarligach czyli rodu Bóra i Ulfanga  wywodzą się jeszcze z Beleriandu gdy nie powstał jeszcze numenenor. Byli jednym ze szczepów ludu Halety ,który wiele się od nich różnił i opuścił tamtejsze ziemie. Gdy przyszła piąta bitwa o sillimarile Nirnaeth' Arnoediad zdradzili oni wojska sojuszników na czele z Uldorem Przeklętym. czyli Fingona, Maedhrosa synów feanora elfów i krasnoludów. Przez co po zdradzie i przegranej bitwie morgoth ofiarował im ziemie w Dor lominu . Gdy zatopiony został Beleriand  niektórzy ze sług saurona czyli tak Eastarligowie czyli drugie dzieci iluvatara ,zwani również Edainami wraz z Haradimami ,którzy pochodzą ze szczepu ludzi na wozach oraz ludu Eola zamieszkali na dalekim wschodzie chroniąc się przed elfami ,które zajęły Eregion. Gdy zatopiony został Numenenor wtedy niektórzy z czarnych numenenorojczyków udali się na daleka północ chroniąc się przed ocalałymi wiernymi czyli Elendilem Isildurem i innymi. Czarni Numenenorojczycy to zdesperowani dobrzy ludzie ,którzy posłuchali saurona i zaczęli się odwracać od Valarów za co srogo zostali ukarani.

Trochę długo no ale z pamięci jak coś się pomyliłem to proszę mi przetoczyć


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 28 Sierpnia 2010, 09:48:00 »
Tak czy owak pozostałe 3 jednostki będą już raczej dobrze znane.
Będzie jeszcze jedna jednostka- niespodzianka xD (za Mantykorę), mam nadzieję, że się Wam spodoba.

A teraz pragnę podziękować użytkownikowi DwiTo11 za to, że zgodził się pomóc mi przy pracach nad modem.

Jednostka, która zastąpi Żywiołaka Ognia będzie jego dziełem :)
Zatem DwiTo, czekamy na screeny ;)

Wiadomość doklejona: [time]10 Październik 2010, 16:09:49[/time]
Oto jednostka będąca dziełem pomagającego mi DwiTo11 :D

Jest to Haradrim i zastępuje Żywiołaka Powietrza.

Wiadomość doklejona: [time]01 Wrzesień 2010, 19:29:40[/time]
Poprawiony:

Wiadomość doklejona: 28 Lipca 2014, 16:35:19
Teraz Korsarz z Umbaru, który jest moim dziełem  8)

A za niedługo dodam też Easterlinga, którego stworzył DwiTo11 :)


« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2014, 16:35:19 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Września 2010, 11:40:45 »
No obie jednostki są świetne szczególnie Korsarz z umbaru mi się spodobał  8) , chciałbym zobaczyć jeszcze prace nad ,którymi pracuje twój wspólnik . Poza tym tworzycie morze jakieś jednostki lub bohaterowie starożytni np: z Numenenoru i z Beleriandu . Miałem również pomysł na jednostek z Nikolaja upadłego można by zrobić Elendila lub Theodena bez konia a jeszcze zmienić mu face i wyszedł by ze zmienioną zbroją i bronią faramir. Taki tylko pomysł miałem ,jakby któryś z bohaterów już był to sorry z powtarzanie.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 06 Września 2010, 20:52:31 »
Em popieram obydwu powyżej, jednostka dla mnie brzydka i "robiona na kolanie", nie podoba mi się takie przedstawienie jednostki(opis) mogłeś  (Dwitto) zrobić ją na przykładzie jednostki z Władcy Pierścieni Król Nazguli jaką jest Haradrim Lansjer.
Ocena 2|3/ 10


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 06 Września 2010, 21:35:30 »
Chciałem powiedzieć że  :-\ to nie jest moja wersja esterlinga, wysłałem menelagowi texturki bo sam miałem zrypaną kartę graficzną i menelag pozmieniał kolory  >:( na takie mięsne, mam nadzieję że pomny mojej prośby przywróci kolory na te poprzednie, jestem przekonany że sie spodoba  ;D, bez urazy menelag   ;) pozdrowienia DWito11 


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 07 Września 2010, 18:49:11 »
Tu jest oryginalna wersja Easterlinga, którą przysłał mi DwiTo. Fakt, z tamtym troche przesadziłem..ale wydał mi sie za jaskrawy  :rolleyes:


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 07 Września 2010, 19:24:28 »
Spokojnie, spokojnie..bez nerwów!!!!!
Wiesz DwiTo...pokazując coś swojego musimy liczyć się z różnym przyjęciem tego co zrobiliśmy, choć nam może to wydawać się ładne. Artyści nie mają łatwego życia, ale przynajmniej jest ono ciekawe, ha!!
xD


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 07 Września 2010, 19:36:17 »
Te mądrala,  >:( zamiast krytykować pokaż coś swojego  :wsciekly: ty myślisz, że co ?? tak łatwo przerobić teksturę w 3d ?? Taki cwany, a sam nie umiesz robić  :diabelek: więc proszę nie głupio krytykować tylko dawać sugestie co poprawić  :nono:
hehe Spokojnie, ja tylko tak mówię, by cię z motywować do jeszcze lepszej pracy.. A jeśli to nie podziałało to zapraszam na demotywatory.pl ^_^ Podziwiam twoją nieugiętość i to, że w ogóle to ogarniasz.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 07 Września 2010, 19:36:55 »
Widzę że nie przebierasz w słowach, Hadrianie.

Dwito, Przykład od Dabu: Jeśli dostanę obrzydliwe ciastko nie mogę narzekać że jest niedobre? Skoro nie jestem kucharzem nie mam prawa narzekać choćby mi podali różę z kolcami do jedzenia? Skoro nie jestem mechanikiem nie mam prawa jeździć samochodem? Skoro nie jestem moderem nie mam prawa ponarzekać jak ktoś zrobi gówno nie mod?

Menelagu, znajdźmy ''złoty środek''.

IMO:
Góra od ciebie może zostać.
Tarcza i kopia są identyczne.
Biało-czarny jest najlepszy od fioletowo-czarnego. Choć Dwitowi ten biały nie wyszedł... Trzeba go poprawić, jeśli to nie problem.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 10 Września 2010, 08:13:23 »
Witam po baaardzo długiej nieobecności. Ostatnio miałem formata, ale gdy tylko zainstaluję GIMP-a i Hordy to postaram się zrobić lepiej tego easterlinga, bo  pierwsza wersja jest szpetna, jakby ją w paincie robili. A druga, to widać, że na szybko, ale i tak miliard razy lepsza.

Co do czepiania się w stylu, że nie mogę powiedzieć, że coś mi nie smakuje, bo nie jestem kucharzem- ja akurat nieco zajmuję się texturkami, więc na prawdę, w wolnej chwili zrobię lepiej easterlinga. A nie jak to żałosne coś. Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 10 Września 2010, 08:16:13 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry