Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do dołu Drukuj
Komentarze, pytania i problemy. (Czytany 41044 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 09 Czerwca 2010, 22:21:25 »
Jak 2-3 tygodnie to powinieneś zdążyć. Wrzuci się Cię w ostatnie kolejki i powinno być ok.


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 12 Czerwca 2010, 18:30:22 »
Regulamin a konkretniej ustawienia gry bym totalnie zmienił ... .
Włączyć szybką walkę (zawsze możesz powtórzyć walke) bo bez tego to normalnie tydzień można grać z godzinę. Autozapis i tury zostawić. Limit czasu na turę od dwóch do pięciu minut dzisiaj grałem z takim Anglikiem co potrafił pół godziny się ruszać ... . Prędkość animacji - 1 na 5 mnie laguje a mam net 1mb/s, a dodatkowe nerwy przed walką dobrze nie robią. Dynamiczne bitwy włączyć albo wolne albo normalne.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 12 Czerwca 2010, 18:56:02 »
Trochę późno...

Tacy ludzie to nieodłączna części gier typu multiplayer. Get used to it.

Szybka walka- chcę wyeliminować element losowości. Poza tym to zawsze komputer- walką którą sposobem można przejść bez strat on może zawalać itp.

Cała reszta- to jest strategia turowa, dlatego nie chcę narzucać presji czasu. Od tego jest W3, SC, CoH i masa innych RTSów. Że turówka i jeszcze strategia to trzeba się z dyspozycyjnością czasową liczyć. Taki urok tej gry.

Jak będzie więcej głosów do zmian to zobaczymy, ale na razie wszystko zostaje.

Niemniej jednak wszelkie przeciągania itp. mają być zgłaszane.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 00:48:28 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 12 Czerwca 2010, 19:03:06 »
Em, trochę racji ma SeRaFiNeK, TROCHĘ.
Czas w turze powinien być ograniczony do min. 5 min. a do 10 min. maks. Raczej włączyć szybką walkę, też.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 12 Czerwca 2010, 19:09:20 »
Zwycięzca turnieju HoMM III na Konwencie Jaskini Behemotha swoją pierwszą turę w finałowej walce rozgrywał 45 minut...Jeżeli wkurza Was czyjeś długie planowanie strategii na 3 miesiące wprzód, cóż...Po prostu spasujcie. :>


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 12 Czerwca 2010, 19:22:25 »
Zwycięzca turnieju HoMM III na Konwencie Jaskini Behemotha swoją pierwszą turę w finałowej walce rozgrywał 45 minut...Jeżeli wkurza Was czyjeś długie planowanie strategii na 3 miesiące wprzód, cóż...Po prostu spasujcie. :>
Ehhh i znowu się rozpoczyna...
Hellscream nie uznaj mi tego za złe, ale czy to jest turniej III na forum JB? Miło, że dajesz przykład, ale powiedz dokładnie swoją opinię, bo trochę cię nie rozumiem :co: :phi:



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 12 Czerwca 2010, 19:35:48 »
Nie wiem, na jakiej mapie był rozgrywany tamten turniej... :)
Nie wiem, czy zamki były losowane... :)
Nie wiem, na jakim poziomie trudności grali gacze... :)

Ale dam głowę, że połowa ludzi, którzy się zgłosili do turnieju albo sama w domowym zaciszu sprawdza, czy nie straciła dużo woja w walce o klucznika, :P albo razem z Iuz'em koncypuje, czy odpowiednio rozwiniętym bohem rusza na przeciwnika... ;)

Więc o taką strategię to się można nawet przed finałową rundą zatroszczyć... ^_^

Edit:

[...]I ponownie, nie rozumiesz rzeczy w których nie trzeba nic rozumieć...[...]

To to tak do mnie było czy raczej do Hadriana...  :huh:


« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2010, 19:41:49 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 12 Czerwca 2010, 19:36:52 »
KONWENT to nie FORUM.
I nie chodzi o formę czy miejsce turnieju, chodzi o samych graczy. Wiem, że nikt raczej nie jest tu takim turniejowym wyjadaczem jak Razer, ale niektórzy gracze przemyślają taktykę na potyczkę w pierwszej turze,i potem wygrywają, bo ułożyli taktykę na 2 miesiące podczas owej pierwszej kolejki.
I ponownie, nie rozumiesz rzeczy w których nie trzeba nic rozumieć...
pozdrawiam


IP: Zapisane
Iuz
Mistrz Heroes V

*

Punkty uznania(?): 9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 12 Czerwca 2010, 20:11:42 »
Zapisałem się do turnieju dlatego, gdyż szybka walka była wyłączona.
To jest do cho!@#% heroes a nie losowa naparzanka komputera.
Jak chcecie szybką walkę włączoną to może od razu weźmiemy gotowych bohaterów i będziemy walczyć...

Jednego czego się boje to lagów, przed momentem wyszedłem z gry bo po prostu nie dało się grać, podczas walki czekałem ok. 30 sek żeby ruszyć się dowolną jednostką, na ruch bohatera czekałem do min czasu, zbudowanie budynku zajmowało ok 20 sek.
Serwery ubi nie nadają się do gry;/
Mama neta 6mb... za moment będzie 20mb i myślę, że nic to nie zmieni...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 12 Czerwca 2010, 22:01:28 »
Życzę wszystkim powodzenia, na pewno się przyda, ale ja chyb już widzę zwycięzców,  ale mniejsza z tym, powodzenia


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 12 Czerwca 2010, 23:04:44 »
Mam pytanie. Ten start w poniedziałek to w ten 14-ego, 21-ego czy ten 28-ego, bo nie zostało to sprecyzowane, a zawsze warto się upewnić?


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #56 : 12 Czerwca 2010, 23:27:36 »
Jak ja nie lubię cytować sam siebie...
Cytuj
Zapisy zamykamy 11.06.2010r. W weekend ustalimy formę eliminacji i od poniedziałku 14.06.2010r. zaczynamy.

Cytuj
Ograniczenie czasowe takie jak w regulaminie czyli 1 tydzień na parę co da nam wyniki grupowe w ciągu 2 tygodni.

Cytuj
      
Grupa B. Termin- 28.06.2010r.



IP: Zapisane
Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #57 : 13 Czerwca 2010, 11:54:44 »
Dzięki i sorry za kłopot :)


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



Ryu Makkuro

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 18 Czerwca 2010, 17:24:44 »
Niestety z wielką przykrością muszę się wycofać z turnieju przez kłopoty techniczne. Moja karta graficzna uszkodziła się i w żadną grę nie mogę pograć dłużej niż pięć minut ponieważ to powoduje zwieszenie sytemu. Kłopoty zaczęły się w tą środę właśnie podczas meczu turniejowego. Nową kartę będę miał najwcześniej dopiero na początku Lipca więc nie mam szans aby powrócić do gry jeszcze w pozostałym czasie do końca I fazy grupowej.


IP: Zapisane
"Live the way you want to, not the way someone wants you to live."



Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #59 : 22 Czerwca 2010, 17:19:24 »
Abyście też wiedzieli co się dzieje.

Część uczestników nie odpowiada ani na forum ani na maile więc czekają nas małe przetasowania a wyglądać będą następująco:
Każdy z grupy A,B,C,E,F,G,H ma założyć, jeśli tego jeszcze nie zrobił, strikeout i podać do niego linka w swoim temacie(czyli tak naprawdę rzetelny uczestnik nie musi robić niczego). Będzie to traktowane jako chęć dalszego udziału w turnieju. W piątek wieczorem każdy kto nie będzie miał tego uczynionego zostaje skreślony z turnieju. Tego i każdego przyszłego. I pewnie na tym się nie skończy.

Tych, którzy to zrobią złączymy z lista rezerwowych i wyłonimy spośród nich trójkę, która dołączy do Iuza w półfinałach.

Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację ale czyjaś niesłowność i nieodpowiedzialność jest niestety jeszcze poza moją kontrolą.   


« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2010, 20:30:03 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry