Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes 3 edytor map jak zmusić komputer do szybkiego zabicia wroga. (Czytany 3114 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« : 28 Marca 2015, 17:12:59 »
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale wie ktos jak mozna zmusić komputer by szybko pokonał wroga? Robie mape druga wojna swiatowa i niemcy zajmuja francje dopiero po 3/4 tygodniach :( a ja chce by bylo szybciej i by jeszcze danie i norwegie zaatakowali


IP: Zapisane
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Marca 2015, 17:55:04 »
Dorzuć Niemcom wojska, do tego uniemożliw Francji budowania budynków w miastach. Dla reszty krajów zrób analogicznie. Ewentualnie dodaj od razu Niemcom oflagowane przez nich kopalnie, to boty nie będą bezsensownie po nich biegać.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Marca 2015, 21:32:33 »
...do tego uniemożliw Francji budowania budynków w miastach...
Nie do końca wiem czy to ma sens, bo komputer ma taki skrypt, że nawet nieosiągalne budynki może budować (np.: kapitole może wznosić w każdym mieście).

Co do reszty to popieram pana powyżej.

Możesz też niektórych strażników między ważnymi traktami bardziej przytępić względem siły Niemców (oczywiście nie za bardzo, żeby Francuzi nie pokonali ich pierwsi, bo to bardziej ustabilizuje rozgrywkę między graczami komputerowymi), a resztę traktów wzmocnić (to właśnie skontroluje komputera do podróży na zachód).

...a ja chce by bylo szybciej i by jeszcze Danię i Norwegię zaatakowali

Do tego przydałoby się miasto z możliwością budowy stoczni (np.: Hamburg). Możesz też włączyć w zakładce zdarzeń czasowych w mieście wzrost populacji w jakimś okresie - to powinno zachęcić gracza komputerowego do zrobienia drugiej armii, która mogłaby podążyć na północ.



IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Marca 2015, 13:40:02 »
Dzieki za pomoc jezeli ktos by byl zainteresowany to tu macie linka do mapy http://www.maps4heroes.com/heroes3/maps.php?keywords=emil&type=&size=&sort=3       nazwa Second World War


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry