Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Mapa world war 2. (Czytany 2901 razy)
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« : 28 Marca 2014, 00:58:48 »
Szukałem mapki ww2 (druga wojna swiatowa) w necie ale nie znalazłem.Więc postanowiłem wziąć mape europa i ją przerobić.Ktoś chciałby zobaczyć? lub moze jest już mapka ww1 lub ww2? Lub ktoś chce ją przerobić? To moja pierwsza mapa , nie jest za najlepsza nie ma eventów


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Marca 2014, 14:26:01 »
Ciekawy jestem, jakie kraje, to jakie frakcje. Mógłbyś wypisać? Niemcy to inferno, a Rosja forteca? xD


IP: Zapisane
Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Marca 2014, 15:39:22 »
Zrobiłem różne , glupie pytanie? jak wysłać tą mapę? np tobie                red to lochy niemcy inferno francja ludzie (jeden gracz kontrouje francuska algierie polske i francje) usa ludzie brytole elfy  teal to grecja norwegia dania yugoslavia w ch roznych zamoków:P włochy to ten zimowy zamek. Powinnienem zrobic generałów a zrobiłem prezydentów mapka do woga , moge dac komuś do edycji.Gdy powmyśle ze trzeba zrobic kazdą trawkę kopalnie skryznke to mi się nie chcę, więc często robie na odwal się mapy.


IP: Zapisane
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Marca 2014, 15:52:29 »
Jak klikasz w Odpowiedz to pod tekstem wiadomosci masz "Opcje dodatkowe" rozwin to i wybierz załącznik - mapę w twoim przypadku i wrzucisz ją tu w temacie ;)


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Kartofel123

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 28 Marca 2014, 16:05:26 »
http://chomikuj.pl/emil6011/ddd/to+ten+folder+mapka+ww2   nazwa mapy na chomikuj europe bc1    mapka do woga w      grze nazwa mapy to world war 2 NIE KOMENTOWAC SPOTU USA XD czekam na opinie                       wprowadzam zmiany, ulepszam mapę dodam wkrotce nowa versje         mam pytanie czy sa tu takie skrypty by zrobic tak ze niemcy atakuja najpierw polske potem danie norwegie holadnie belgie francje yugoslavie grecje zsrr? chcialbym zrobic taka kolejnosc

Wiadomość doklejona: 29 Marca 2014, 19:46:57
Naprawde:( 0 komentarzy :( zrobiłem pare przerobek nie wiem co jeszcze mozna dodac moze jakies podpowiedzi?                 Jak można zrobić by niemcy atakowały na starcie polske i francje?


« Ostatnia zmiana: 29 Marca 2014, 19:46:57 wysłane przez Kartofel123 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry