Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie:
Głosów w sumie: 40

Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jak oceniasz poszczególną cześć Heroesów? (Czytany 79115 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 18 Września 2009, 15:59:37 »
Hmmm...
Ale wychodzi na to, że gra jest najgorszą do tej pory z całej sagi.
. Mimo krytyki, jest bardzo solidna. Grywalność nawet dziś jest przeogromna. Ma to coś, co sprawia iż wraca się do niej. Wprowadza świeżość w sagę. Jak i część II nota 9/10... no może nie... 9.5/10 ;>

Chyba jakiś mały paradoks się wkradł  ;D


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 19 Grudnia 2010, 11:03:32 »
H1 i H2- nie mogę ocenić bo nie grałem, ale i tak uważam, że jak na swoje lata, to były bardzo dobre
H3- 6/10- nie spodobały mi się demony oraz wtrącanie s-f do świata z przed naszej ery.
H4- 4/10- podział na magię do zamków dosyć ryzykowny krok, ale średnio im to wyszło, demony + nieumarli, to już było kompletnie zły pomysł.
H5-7/10- wątek miłosny za mało rozwinięty, mało informacji, dobra grafika, ciekawy wygląd stworów
H6- jak na razie 7/10, chociaż tu może zajść zmiana na lepsze lub gorsze, nie spodobały mi się niektóre jednostki, zwłaszcza Przystani.



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 19 Grudnia 2010, 12:54:57 »
H1- nie grałem więc nie oceniam
H2- 3,5/5- jak na standardy ówczesne dobra gra, szkoda tylkmo że nie można było mieć u siebie całej armii, tylko zostawić 2-3 jednostki w zamku.
H3- 5/5- kultowe i nie bez powodu, klimatyczna gra, do której chce się wracać, duża różnorodnośc jednostek, duuużo smoków
H4- 4/5- oryginalne, fajne, ciekawe rozwiązania, gdyby tylko dali więcej poziomów jednostek i nowe miasto w którymś z dodatków spotkałaby ją lepsza opinia
H5- 4,5-5. Pierwsza opcja (bez modów) fajna gra, podobna do trójki, tylko miasta z dominującymi rasami przez co lepiej wygląda. Kilka pomysłów z czwórki, alernatywy no i dużo smoków. Szkoda tylko, że mało neutrali, ich siedlisk oraz po jakims czasie się nudzi. Druga opcja- lepsza, bowiem poprawia kilka błędów, poprawia estetykę i daje wiekszą różnorodność. Aż chce się grać.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 27 Lutego 2011, 17:06:41 »
HoMM I -nie grałem
HoMM II 4/5-dobra gra jak na czas w którym powstałą
HoMM III 5/5 -wielka trójka ,obok 5  jedna z najlepsztch częsci serii (jak na razie),super klimat ,kampanie i jednostki.
HoMM IV 3/5- Dziwne rozwiązania i dziwna gra
HoMM V 5/5 - Następca wielkiej trójki , ciekawe pomysły z dodatków np: forteca ,alternatywy, loch z mrocznymi elfami . Bez patchy i modów ma sporo błędów ale da sie przeżyć,


IP: Zapisane
wielki łowczy

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 27 Lutego 2011, 18:22:23 »
1:5
2:5-
3:6-
4:4
5:5+


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 27 Lutego 2011, 18:47:11 »
HommI- nie grałem, ale jak na grę owych czasów 6/10
HommII- grałem, całkiem fajne było 7/10
HommIII- ile czasu nad tym spędziłem, eh... 9/10
HommIV- innowacja, innowacja, innowacja... muzyka great, strategia great 8/10
HommV- ładniejsza wersja trójki, dużo spedzonego czasu nad nią- 9/10
HommVI- poczekamy, zobaczymy...


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Journeyman666

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 01 Marca 2011, 22:00:21 »
Homm I- pierwsza gra strategiczna, w którą było mi dane zagrać. Jednak nie potrafiłem się do niej przekonać 6/10
Homm II- generalnie nie zauważyłem różnicy między I a II 6/10
Homm III- najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem 11/10
Homm IV- i tutaj mam dylemat... w dniu premiery i kolejne miesiące 9/10, teraz 7/10
Homm V- są pewne mankamenty jak np przejrzystość mapy czy brzydki wygląd niektórych jednostek (np szkielet czy ghul) ale poza tym 9/10 a za kampanię, Raelaga i Zehira 20/10
Homm VI- póki co, za jednostki mogę dać 9/10. Zobaczymy jaka będzie kolejna rasa...


IP: Zapisane
I know what I want, I'll say what I know, and no one can take it away
Dla ciebie podział ogranicza się do (...) growlu. Dla mnie podział opiera się na tempie, metrum i jego zmianach, perkusji, gitarach-ich brzmieniu-ich ustawieniu(bass-mid-treb),rodzaju wokalu, prezencji scenicznej, artystycznej, graficznej, muzycznej
:D
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #217 : 01 Marca 2011, 22:11:46 »
HOMM I i II jako gry dobre daje dobra zasłużone piątki z minusem jako, ze Klasyki, miło sie grało. Bardziej honorowa ocena niż realny werdykt.
HOMM III- 6/6. Majsterszyk.Genialnośc.Epickośc.... Aj ;)
HOMM IV- Włączyłem, pograłem...zawiodłem się niemiłosiernie 3/6
HOMM V- Dobry następca trójki. Naprawdę fajna kampania. 5-/6 Aczkolwiek do trójczyny daleko. Bardzo.


IP: Zapisane

Garoozis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 15 Kwietnia 2011, 16:54:16 »
Cześć wszystkim!
HoMM I - nie grałem, się nie wypowiadam
HoMM II - dobra gra jak na tamte czasy,dziś też spędzam nad nią trochę czasu, 7/10
HoMM III - cud,miód i orzeszki! 9+/10  :serce:
HoMM IV - nieprzemyślana, 6/10
HoMM V - godny następca wielkiej trójki, 9/10
HoMM VI - oby było tak dobre jak HoMM V lub III


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 04 Maja 2011, 16:13:56 »
Bardzo fajny temat, wypada się w nim wypowiedzieć:

HoMM I - Grałem w niego jedynie jako ciekawostkę, pierwszy raz jakieś 10 lat temu, ostatni jakieś 5 miesięcy. Posprawdzałem wszystkie jednostki, budynki i mechanikę. Jest to gra, która zapoczątkowała wspaniałą serię, lecz wbrew pozorom ma trochę błędów, co zostało znaczone już w dniu premiery. Ocena: 6+/10

HoMM II - Tutaj już grałem długo i na poważnie - gra jest przykładem sequela idealnego, zostało poprawione dosłownie wszystko. Seria parła w górę, a najlepsze miało dopiero nastąpić. Ocena: 8/10

HoMM III - Tutaj grałem jeszcze dłużej, gra została legendą, ludzie na całym świecie nadal w nią grają i wspominają z łezką w oku. Również ja... Znowu zostało poprawione wszystko, a szczególnie grafika i bogactwo świata. Ocena: 10-/10

HoMM IV - Dla mnie najlepsza część serii - wspaniały soundtrack, wspaniała grafika, wspaniałe rozwiązania (wybór jednostek), wspaniałe town screeny, wspaniałe mapy i to co najważniejsze - wspaniały klimat i cudowne wspomnienia. Ta gra jest dla mnie nie tylko najlepszą częścią serii, ale i najlepszą grą ever made. Słowo "wspaniała" najlepiej opisuje to arcydzieło. Ocena: 10/10

HoMM V - Kolejna świetna część - wspaniały powrót serii po latach, Nivalowi udało się świetnie przenieść grę w 3D, a to nie lada wyczyn (ludzie, którzy widzieli HoMM'a na Playstation 1 wiedzą o czym mówię). Parę spraw można było rozwiązać lepiej, ale jest bardzo dobrze - dlatego ocena: 8+/10


Mam nadzieję, że H6 też będę mógł wystawić ocenę na co najmniej 85%...


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2014, 10:21:08 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
djmako

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 13 Maja 2011, 19:39:53 »
HOMM I - Gdyby nie ta gra nie byłoby nas dzisiaj tutaj  ;) Pamiętam te nieprzespane noce 7/10

HOMM II - Bardzo udana kontynuacja w którą gram do dzisiaj 8/10

HOMM III - Mistrzostwo świata !!! :) :) :) 10/10

HOMM IV - Szczerze mówiąc nigdy nie przekonałem się do tej części  :( Jedyny pozytyw to muzyka  4/10

HOMM V - Porządnie wykonana część . Pomimo wielu głosów krytyki uważam że jest rewelacyjna !!! Ustępuje tylko H3  9/10



IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 28 Września 2011, 21:05:36 »
Heroes I - Początek zajefajnej sagi, dobry, jak na takie stare czasy 8/10
Heroes II - Troche dopracowane Heroes I 8/10
Heroes III - Jedna z najlepszych gier strategicznych, prawdziwy przełom 10/10
Heroes IV - Nie podoba mi się to, że to nie przypomina Herosów :P 5/10
Heroes V - Ogólnie dobra, a to dlatego, że jest na podstawie Heroes III  ;P 9/10
Heroes VI - Jeszcze nie grałem, ale widziałem screnny, trailery i filmiki i myślę, że się ciekawie zapowiada. Za 14 dni premiera :) 9/10


IP: Zapisane
wojtusownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 10 Listopada 2011, 17:33:49 »
HOMM 1: Nie grałem, nie oceniam.
HOMM 2: Fajne, jak na starą grę to świetne 6/10
HOMM 3: Nie grałem, ocena- ?/?
HOMM 4: Moja ulubiona część, podoba mi się pomysł walki samego bohatera oraz to że jednostki same chodzą po mapie (bez bohatera) 9,5/10.
HOMM 5: Bardzo fajne, ciekawe, super grafika 8/10
HOMM 6: SUPER!! Najgorszy minus jaki dostrzegłem (nie gryźcie się ze mną, to tylko moje zdanie) to grafika, ale i tak ocena 9/10


IP: Zapisane
Życie to zmiany, chaos, ochyda, cierpienie.
                Śmierć to spokój, porządek, wieczne piękno.

                                    NECROPOLIS
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 10 Listopada 2011, 18:05:56 »
ja ocenie w systemie szkolnym:
HOMM I - nie grałem, nie ocenie
HOMM II - Stare ale jare - 4+
HOMM III - Kocham tą część - 5
HOMM IV - zupełnie inna gra, brak ulepszeń - 2+
HOMM V - Ciekawa grafika, powrót do trzeciej części - 5+
HOMM VI - nie grałem, nie oceniam

Edit: Dobra, pyknąłem w HoMM I i VI więc ocenie:
HoMM I - poza małą różnorodnością miast dam w pełni zasłużone 4+
HoMM VI - Pograłem chwilę i od razu mi się spodobało. 5-


« Ostatnia zmiana: 02 Stycznia 2012, 16:04:52 wysłane przez freezon » IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 01 Stycznia 2012, 14:51:02 »
To teraz ja, długo tu ludzie nie pisali

HoMM I - O ludzie, leży i kwiczy, widzę, że niewiele osób w niego grało, a szkoda, bo przecież trzeba pozna korzenie tej kultowej gry, w końcu od tego się zaczęło 5/10
HoMM II - Duuużo lepsze niż I, ulepszenia, lepsza grafa 7/10
HoMM III - Wspaniały klimat egzekwo z V najlepsza częśc 10/10
HoMM IV - Dużo zmian nie koniecznie dobrych 7/10
HoMM V - Tak jak wcześniej wspominałem najlepsza razem z III 10/10
HoMM VI - Nie grałem nie oceniam



« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2012, 20:33:12 wysłane przez matikun » IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry