Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic wiki (Czytany 10933 razy)
Aghael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 31 Lipca 2009, 11:45:05 »
Witam! Zdecydowałem się na tym forum o dość ważnej rzeczy. Jestem tu nowy i jeżeli nie napisałem tego tematu tam gdzie trzeba proszę o przeniesienie :)

Prowadzę od dłuższego czasu Might and Magic wiki. Ta wikia ma za zadanie zebrać wszystkie informacje dotyczących gier z serii Might and Magic, czyli między innymi Heroes. Wikia ma ponad 500 artykułów, w miarę dobrze jest utrzymywana ale...nie ma zbyt wielu użytkowników :( Adres wikii to:

http://pl.mightandmagic.wikia.com/wiki/Portal

Opisać można w zasadzie wszystko, co dotyczy tego uniwersum. Wikia niestety leży jeżeli chodzi o Ashan i Axeoth (H4 i 5), co dobrze byłoby uzupełnić.
Co do pisania artykułów NIE wolno kopiować z innych stron i spamować.
Tak więc zachęcam do edycji - możemy zbudować największą encyklopedię (Ho)MM w sieci!

 


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Listopada 2009, 09:04:53 »
Proszę bardzo.Właśnie dałem opis bohaterów występujących w fabule:

 
Barshon, Jeddite Zuchwały, Ethric Szalony, Marzeth, Charnath, Slash, Gurnisson, Alamar, Clancy, lord Fayette.


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Aghael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 06 Grudnia 2009, 18:53:10 »
Miło że ktokolwiek stara się choć trochę tą wikię rozbudować :)

Muszę przyznać że Twoje opisy postaci są...dość skąpe. Oczywiście dzięki za wkład ale zobacz sobie np. artykuł o Gelu - właśnie tak powinna wyglądać każda wzmianka o postaci! Jeżeli możesz, rozbuduj te hasła (i zarejestruj się tam:))

Na razie wikia przeżywa pewien zastój (zająć się nią nie mogę - szkoła  :() ale wkrótce powinna się "ruszyć" :)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 06 Grudnia 2009, 21:03:34 »
Powodzenia w tworzeniu :)
Jeśli byłbyś zainteresowany to możemy się wymienić linkami lub czymś w tym stylu.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 10 Grudnia 2009, 20:07:31 »
To były postacie trzecioplanowe. Nie da się o nich dużo powiedziec. A Gelu jest bohaterem pierwszoplanowym.


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Stycznia 2010, 17:01:29 »
Ja napisałam artykuł o mrocznych elfach. Tylko nie mówcie, że mało :P
http://pl.mightandmagic.wikia.com/wiki/Mroczne_Elfy


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 11 Stycznia 2010, 18:38:01 »
Właśnie go przeczytałem co prawda nie w całości tylko interesujące kwestie ale cóż dobre i to... artykuł mi się podobał informacje w nim zawarte były poprawne i ładnie przedstawione. Mam nadzieję, że powstanie więcej takich artykułów i Homm wiki będzie się rozrastać ;)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Dark One
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11 Stycznia 2010, 18:44:19 »
Stronka zapowiada się fajnie ;D Powodzenia w rozbudowie!


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 18:50:34 wysłane przez Dark One » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 11 Stycznia 2010, 18:48:48 »
Pozdrowienia w rozbudowie!


No... od mnie też masz POZDROWIENIA  w budowie powiem nawet więcej powodzenie w budowie ;)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Stycznia 2010, 20:12:13 »
Eee, Ireth, super artykuł o mrocznych elfach  :) Wszystko opisane
 (no, można by dorzucić magię i armię mrocznych elfów), i nie napisałaś że ME są złe  :P.5+
 Gdyby wszystko opisać tak szczegółowo to byłaby to świetna encyklopedia HoMM  :)

Życzę powodzenia!


IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
Aghael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Stycznia 2010, 21:18:43 »
niedoceniony - przepraszam Cię, racja ;) Choć Ethric i Alamar są dość złożonymi postaciami, o nich można coś więcej powiedzieć, trzeba poszukać.
Ireth - dzięki za fantastyczny artykuł :) Co prawda mało się znam na mrocznych elfach w Ashan ale naprawdę super. Dla przypomnienia dodam, że nieco inne mroczne elfy występują też w poprzednim uniwersum Might and Magic (kontynent Jadame).
Dzięki za życzenia :rolleyes: Robię co mogę by ta wikia rosła w siłę :)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 12 Stycznia 2010, 10:03:28 »
Eee, Ireth, super artykuł o mrocznych elfach  :) Wszystko opisane
 (no, można by dorzucić magię i armię mrocznych elfów), i nie napisałaś że ME są złe  :P.5+
Ale armia (jednostki) i zaklęcia to bardziej pasują do artykułu o Lochu, rasa to zupełnie coś innego niż zamek. A Mroczne Elfy wcale nie są złe-po prostu sprzeciwiły się monarchii Arniela i odeszły, a do tego później zostały niesłusznie oskarżone. I walczyły z Demonami. Więc chyba złe nie są :P
Swoją drogą nie cierpię dzielenia ras na złe i dobre. Żadna nie jest z natury zła (oprócz demonów)- tacy orkowie niby są źli a jednak pomagały w uratowaniu Imperium. I tacy ludzie niby są dobrzy a służyli Biarze.

Wiadomość doklejona: 12 Stycznia 2010, 18:39:59
Napisałam następny artykuł, tym razem o rasie sylvańskich elfów. Jest wg. tego samego schematu co poprzedni, uważam, że artykuły o rasach powinny być pisane w ten sam sposób, łatwiej będzie ludziom wyszukać pożądanych informacji.
http://old.pl.mightandmagic.wikia.com/wiki/Elfy_%28Le%C5%9Bne%29

I jeszcze raz proszę o skasowanie zgłoszonego przeze mnie niepoprawnego artykułu. Z góry bardzo dziękuję.


« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2010, 18:39:59 wysłane przez Ireth » IP: Zapisane
Aghael

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 12 Stycznia 2010, 22:46:18 »
Ireth - są dwie encyklopedie Might and Magic. Artykuł o mrocznych elfach napisałaś w nowej (właściwej) a o sylvańskich elfach w wikii nieaktywnej już kilka lat :)


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 13 Stycznia 2010, 09:44:56 »
Aha, przepraszam. Przeniosę go dzisiaj.
I postaram sie napisać artykuły o wszystkich rasach w Ashan.



IP: Zapisane
KamcioKowal

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Stycznia 2010, 13:15:44 »
Ireth, mi właśnie chodziło o to że
dobrze że nie napisałaś że są złe bo uważam że nie są złe :P

I też nie znoszę dzielenia ras na "dobre" i "złe".

A kolejny artykuł też fajny  :)


IP: Zapisane
Wszyscy patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, ale nikt nie mówi o zabijaniu dla ojczyzny.
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry