Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
KKanoniczne zakończenie (Czytany 2955 razy)
kiogu1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« : 28 Września 2013, 23:26:46 »
Mam problem. Skończyłem (ponownie) dark messiah of might and magic i zastanawiam się, które zakończenie jest kanoiczne. Ostatnio wpadła mi też ciekawa teoria zgodnie z którą gdy ratujemy Leane z niewoli pająków była po stronie Arantira, a jego śmierć była zaplanowana.


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 29 Września 2013, 02:09:19 »
Nie wiadomo. Takie jest oficjalne stanowisko twórców Might & Magic w Ubisofcie - jeszcze tego nie ustalono.

Co prawda zakończenie prowadzące do uwolnienia Urgasha i demonów oraz zniknięcia Smoków Żywiołów jest podstawą do fabuły w Heroes Kigdoms, to jednak twórcy podkreślają, że jest to tylko jedna z możliwych wersji wydarzeń. Nie wiadomo jeszcze, czy "prawdziwa".

Najwcześniej dowiemy się po zakończeniu obecnej historii z Pustką (czyli po wszystkich dodatkach do Duel of Champions, Heroes Online i po Might and Magic X), o ile twórcy będą chcieli zająć się właśnie tym czasem fabularnym.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 29 Września 2013, 19:49:37 »
Więc najlepiej byłoby poczekać na literacką publikację z fabułą gry. Ciężko ją ogarnąć kiedy kolejne wydarzenia są w grach na różne platformy.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
kiogu1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Września 2013, 19:59:53 »
To Duel of Champion ma fabułę? Kampania jest pozbawiona zakończenia. Wiemy tylko, że rozgrywa się przed 5. Najnowszy dodatek opowiada o Gazzel (chyba dobrze napisałem), która została władcą pustki ale niema tam kampani.


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 29 Września 2013, 22:22:20 »
Tak, DoC ma fabułę i dotychczasowe kampanie są jej częścią. Historia z ostatnio wypuszczonego trailera do Zapomnianych Wojen również.

Jednakże dopiero przy okazji następnych dodatków (i następnych kampanii) mamy poznać całą historię stojącą za Duel of Champions. Przynajmniej tak zapewniał Erwan w niedawnym wywiadzie z twórcami M&M.

Akcja ma miejsce w okolicach Heroes 6, a bardziej konkretnie - dodatków do Heroes 6.


IP: Zapisane
kiogu1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 30 Września 2013, 21:11:30 »
To zostaje czekać na DMoMaM 2  ;D. A tak naprawdę to może ktoś podrzucić link do fabuły? Gram w to od roku a fabuły poza opisami kart nie uświadczyłem. Kampania niema nawet zakończenia, a karty z późniejszych dodatków nawet opisów. Czytałem artykuł z wywiadu na temat strażników pustki i upiorów pustki (Powinny mieć drenaż życia) w, którym twórcy mówią o napisaniu fabuły gdzie znaczną role odegra pustka i karty w styl tron niezgody itp. Z drugiej strony podobno nie są wstanie stworzyć AI zagrażającego średnim graczom, o zawodowcach nie mówiąc.


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 30 Września 2013, 23:00:35 »
Jeszcze raz - fabuła DoC zostanie dopiero w pełni ujawniona w przyszłości. Na razie mamy tylko to, co jest w kampaniach, opisach kart i ostatnio wypuszczonym trailerze.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry