Hyde Park > Archiwum

Odp: Nabór do redakcji - rekrutacja otwarta

(1/2) > >>

Belegor:
Temat: Nabór do redakcji

Treść:
Nick: Belegor
Imię: Maciej
Wiek: 21
Komunikator: 11886343
Znajomość podstaw HTML: Tak
Posiadane, oryginalne części gry:
Heroes of Might and Magic I- III z dodatkami (Złota Edycja)
Heroes of Might and Magic IV z dodatkami (Platynowa kolekcja)
Heroes of Might and Magic V z dodatkami
Might & Magic: Dark Messiah
Might & Magic: Heroes VI (Edycja kolekcjonerska)
DLC do M&M: Heroes VI- "Pirates of Savage Sea" i "Danse Macabre"

Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś się zająć: Mam kilka pomysłów, na ciekawe artykuły, staram się być na bieżąco z marką Might & Magic. Jestem również obeznany z uniwersum Ashanu, więc wiem co powinno być chronologicznie, a co nie. Mam doświadczenie w pisaniu opisów- głównie dinozaurów do encyklopedii na Dinozaury.com; stworzeń fantastycznych na Anduinie, czasem na zlecenie. Robiłem również artykuły też o treści fantastycznej.   
O sobie: Jestem dość długo na Tawernie. Poznałem wiele osób i ich charakter. Szczerze, na dobre się już zadomowiłem. Tutaj mogłem zaczerpnąć potrzebnych mi informacji. Nabrałem doświadczenia w pisaniu, zwłaszcza dłuższych wypowiedzi i utworów. Tutaj właśnie rozpocząłem poważniejsze kroki nad pisaniem. Zawsze mogłem tu liczyć na fachową ocenę (ukłon w stronę Sylatha). Chciałbym się jakoś odwdzięczyć. Myślę, że moje doświadczenie przyda się i wniosę coś do strony, która dała mi tyle frajdy.

Podanie zostało przyjęte i czeka na decyzję ze strony naszej trójcy. Myślę, iż zostanie rozpatrzone pozytywnie :) /jareQ

Hellscream:
Ręczę i udzielam rekomendacji panu powyżej. Belegor to naprawdę solidna firma, do której trzeba się mocno napocić, by się przyczepić.

Revold:
Nick: Revold
Imię: Patryk
Wiek: 26
Komunikator: GG- 6368535
Znajomość podstaw HTML: Tak
Posiadane, oryginalne części gry:
Heroes of Might and Magic: A Strategic Quest
Heroes of Might and Magic II: The Succession Wars
Heroes of Might and Magic II: The Price of Loyalty
Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia + dodatki
Heroes of Might and Magic IV
Heroes of Might and Magic V + dodatki
Might & Magic: Dark Messiah
Might & Magic: Heroes VI
Might & Magic VII: For Blood and Honor
Might & Magic IX: Writ of Fate
Oprócz tego kilka spin-offów.

Co wniosę do redakcji/czym chciałbyś sie zająć:
Uzupełnienie aktualnych działów/kategorii (głównie H3/H5/H6) + rozszerzenie informacji n/t szeroko pojętego moddingu.
O sobie:
Jestem programistą ze specjalnością C++/Perl/Ruby. Pierwszy raz odwiedziłem Tawernę końcem 2004 roku, czyli niewiele po otwarciu pierwszego Forum. Na przełomie 2005/06 stałem się jej częstym gościem. W 2007 zdecydowałem się na rejestrację. W związku z moim wyjazdem z kraju, długo egzystowałem w stanie nieaktywności. 2 lata temu postanowiłem to zmienić. Po pewnych komplikacjach związanych z moim poprzednim kontem, ostatecznie założyłem nowe, a stare zostało usunięte. Od tamtego czasu jestem b. aktywnym użytkownikiem Forum i staram się pomagać wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują ;] Dziś uznałem, że jestem w stanie dać Tawernie jeszcze więcej. Stąd to podanie :)
Wiem, że mój licznik postów nie wygląda zbyt obiecująco, ale wynika to głównie z mojego podejścia do pisania postów. Tzn. jeśli nic nowego/ciekawego nie wniosę do dyskusji, to po prostu na ten temat się nie wypowiadam. To samo dotyczy wszelkich spekulacji, co do przyszłości serii M&M. Poza tym, dosyć często udzielam się w HP, gdzie licznik postów (z oczywistych względów) jest wyłączony. Dodam jeszcze, że z natury jestem człowiekiem leniwym, jednakże wszelakich terminów zawsze dotrzymuję (nawet jeśli miałbym zarwać ze 3 nocki... no, może 2 ;)). Na swoją obronę dodam, że miałem okazję pracować dla serwisu Gamezilla oraz, przez krótki okres mojego życia, być współpracownikiem CD-Action. Niestety, z powodu mojej dosyć niewielkiej mobilności, nie byłem w stanie na stałe zamieszkać we Wrocławiu.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego CV :)


Pozdrawiam.
Rev

Martin:
Na dzień dzisiejszy szukamy aktywnych newsmanów i na tym nam najbardziej zależy.

Revold:
Jedno nie wyklucza drugiego ;)
Jeśli wydarzy się coś nowego w świecie M&M, z pewnością się tym zainteresuję i (o ile bd potrzebny), mogę napisać stosowny news.
Nie nalegam jednak.

Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona