Hyde Park > Archiwum

Wnioski o rangę przyjaciela

(1/40) > >>

jareQ:
Od dzisiejszego dnia zmienia się sposób przyznawania rangi "Przyjaciel". Do tej pory aby otrzymać tą rangę trzeba było zdobyć określoną liczbę postów co powodowało nadmierne spamowanie co niektórych userów.
Od teraz aby otrzymać rangę przyjaciela nie wystarczy mieć "dużo" postów. O tym czy dana osoba otrzyma przyjaciela zależy w głównej mierze od innych użytkowników forum.
Wnioski o rangę przyjaciela mogą składać zarówno osoby, które chcą ją otrzymać jak i inni którzy uważają, że dana osoba powinna należeć do tego grona.
O tym czy ranga zostanie przyznana będą decydować osoby, które są już w gronie przyjaciół tawerny (pierwsze 3 osoby ze zgłoszeń wybiorą admini czyli po jednej ja Martin i Luk).
Myślę, że taki sposób będzie bardziej sprawiedliwy i tym samym ranga przyjaciela nie będzie reprezentowana przez spamerów co uczyni ją bardziej prestiżową.

Przyjaciele:
- Fehu
- Johny_Szalony,
- Neramir,
- Szałas,
- Tosiek,
- Zehir15

Fehu:
Moim zdaniem na rangę przyjaciela z pewnością zasługuje Neramir, który jest jednym z "bardziej inteligentnych" użytkowników. Poza tym ma na forum bardzo duży staż i nigdy nie splamił się żadnym "mhrocznym" występkiem :)

Ptakuba:
Pytanko - czy osoby, które są np. redaktorami też można zgłaszać? Niby bez sensu, ale zawsze (chociaż niewidoczna) plakietka :P

Wukashi:
To ja się zgłaszam. Przyzwyczaiłem się do tej rangi... :)

Khaziu:
No to ja popieram Magmowego. Zasłużył na tą "Rangę honorową" gdyż ma spory staż na forum, posty bez spamu oraz gdy tylko może pomaga innym userom.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona