Hyde Park > Archiwum

Pokój Przyjaciół

(1/7) > >>

Johny_Szalony:
Hmm, jak znam życie to nie będzie takie proste ustalenie terminu w którym wszyscy friendzi na raz spotkają się na gg w celu debaty.. a dobijać się na gg po kolei do każdego frienda z osobna będzie jeszcze cięższe... Jawny temat dla Przyjaciół, naszpikowany polem minowym  jest chyba lepszym pomysłem.
/ Finally mam komplet głosów Przyjaciół (Tosiek dał mi cynk na PW) :)

Fehu- Markal Wielki, Dabu, Sylath
Johny_Szalony- Markal Wielki, Dabu, Sylath, Sylan
Szałas- Markal Wielki, Sylath
Zehir15- Markal Wielki, Lazor, Sylath, Sylan, Sojlex
Neramir- n/a
Tosiek - Lazor, Markal, Sylan, Sylath

Podsumowując:
Markal Wielki- 5:1
Dabu- 2:4
Sylath- 5:1
Sylan- 3:3 (?)
Lazor- 2:4
Sojlex- 1:5
- Markal Wielki i Sylath przegłosowani do rangi przez grono Przyjaciół, jeszcze pozostała konsultacja Administracji forum ;) ten tego, ślę raport..


/...i tak od teraz będzie to wyglądać. Przyjaciele raz na jakiś czas, na wiadomość od Johnego, mają podać swoich kandydatów na przyjaciół, jeśli takowych widzą. Później ewentualne podać swoje głosy przeciw. Johny później to ostatecznie podliczy i podeśle do mnie na PW, stąd już się wszystkim zajmę. Temat jest WYŁĄCZNIE dla przyjaciół i administracji. Reszta tematu jest w archiwum, jakby ktoś chciał mnie cytować za dwa lata. Chyba wszystko zostało wyjaśnione. Nowo przyznane rangi pojawią się na dniach. Over and Out. TGLML

Luk:
Zatem Markal Wielki i Sylath dołączają do grona przyjaciół. To wszystko na ten raz. Następne głosowanie odbędzie się za jakiś czas.

Neramir:
Witajcie drodzy przyjaciele.
Jako że dostrzegłem pewną aluzję w jednej z wypowiedzi Laxx ( :P) Postanowiłem wyciągnąć z niej wnioski i przyznać jej rację, Rada Przyjaciół obumarła a więc trzeba na nowo ożywić jej pędy.
Długi czas nie obradowania nie oznacza, że wywiązywaliśmy się z obowiązku nam powierzonego. Nie oznacza to również, że brak nowych kandydatów.
Tak więc jako swoją kandydatkę wyznaczam ani101 za całokształt swojej działalności w Tawernie. Czekam na opinie pozostałych Przyjaciół i tuszę, że zbiorą się na wiecu tłumnie.
 :)

Sylu:
Wybaczcie, że tutaj napiszę, ale innych przyjaciół oprócz ciebie, od dawna nie jest aktywnych  ;).

Neramir:
Wiem, zauważyłem, toteż wyszedłem sam z inicjatywą. Jeśli się nie zjawią, trzeba będzie administracji podjąć jakoweś kroki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona