Heroes V > Kampania IV Czarnoksiężnik

Misja II

(1/3) > >>

Khaziu:




 Cele:

    * Odwiedź córkę Malassy
    * Przejmij miasta klanu Nocnego Czerepu
    * Zbuduj Mrocznego Strażnika w Virbeth
    * Raelag musi przeżyć

Naokoło miasta znajdziesz najpotrzebniejsze surowce. Nie powinieneś mieć kłopotów z rozwojem miasta i stworzenia armii. Gdy już zdobędziesz wszystko co się da wyjdź z groty. W tym celu odwiedź Chatkę Jasnowidza w centrum mapy. Przyszłość przepowie ci Smoczyca Malsara, córka Malassy, która każe si odnaleźć cenny artefakt - Łza Ashy. Pokonaj przeciwników, znajdź artefakt i złóż go smoczycy. Droga na powierzchnię zostaje otwarta. Zabierz jeszcze klucz od klucznika, który jest powyżej i na prawo od legowiska smoka. Schody prowadzące na powierzchnię znajdziesz po lewej od Malsary. Po wyjściu na powierzchnię zacznij zbierać minerały oraz złoto. Dobrym pomysłem byłoby wynająć jednego czy dwóch nowych bohaterów którzy by się tym zajęli. Agrael zaś powinien usuwać z drogi przeszkadzające monstra oraz zająć się miastami wroga. Tak więc mając silną armię należy wejść na teren pomarańczowego gracza, w tym celu trzeba pokonać wrogie jednostki w jednej z bram na zachodzie lub północy . Główne miasto wroga znajduje się na północnym-wschodzie centralnej części mapy. Znajdziesz tam zejście do podziemi, w których wróg wybudował miasto. Przejmij je i udaj się na południe gdzie znajdziesz drugie zejście do podziemi i kolejne miasto wroga. Trzecie i ostatnie miasto wroga znajdziesz na południowym zachodzie. W międzyczasie podboju pomarańczowego gracza dostaniesz zadanie przechwycenia wysłanników, którzy mają sprowadzić pomoc. Jeśli masz obstawione obie bramy własnymi jednostkami to na pewno zostaną przechwyceni. Jeśli nie przechwycisz wysłanników to pojawi się nowy żółty bohater, ale jest on na tyle słaby, że nie powinieneś mieć z nim problemów. Aby odnaleźć Łzę Ashy musisz odwiedzić obeliski rozrzucone po całej mapie. Po odwiedzeniu ich ukaże ci się cała mapa na której będzie zaznaczone miejsce, gdzie jest zakopany artefakt. Po jego odkopaniu zanieś go do Virbeth i wybuduj Mrocznego Strażnika. W ten sposób zakończysz misję

Mallancia26:
Mam pytanie zrobiłam wszysto co trzeba by zaliczyć tą misję mam jednak problem ze znalezieniem Łzy Ashy mimo, że odwiedziłam wszystkie obeliski przekopałam praktycznie wszystkie drogi na mapie i nic Pomóżcie mi w lokalizacji tego artefaktu PROSZĘ i z góry Dziękuję.

Loczek:
Cóż wystarczy że zorientujesz się na mapie Graala dojrzysz charakterystyczne element lokalizujesz na mapie, potem podjeżdżasz bohaterem bo na tej mapce widać bohatera więc wystarczy że odpowiednio zlokalizujesz.

sircaptain:
Łzy Ashy szukaj gdzies w poblizu 04 na tej mapie wyzej.

Pablossd:
Hmm... czy

Cytat: Khaziu w 03 Kwietnia 2009, 21:47:44>>>>[...] Nie powinieneś mieć kłopotów z rozwojem miasta i stworzenia armii. [...]
<<<<
Oznacza, że miasto jest automatycznie rozbudowane do poziomu 30? :P Bo tak dziwnie to wygląda, a akurat patch 1.11 mi nie wszedł, a tam coś było o brakujących speech'ach do kampanii lochu, więc się pytam... :P

@Down

No u mnie akurat było... jest do piątego... :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona