Hyde Park > Archiwum

*KONKURS* Bohaterskie Powtórki

(1/11) > >>

Luk:
Witajcie wszyscy obecni. Aby trochę was rozruszać i przywrócić ostatnią część HoMM na wasze twarde dyski, mamy dla was konkurs. Pierwszy w takim wymiarze więc sami mamy tremę, ale do rzeczy.

Mierzyć się będziecie na powtórki z Heroes V, Kuźnia Przeznaczenia i Dzikie Hordy. Kryteriów jako takich nie ma, powtórka musi być spektakularna, zaskakująca, zachwycająca, zdumiewająca, onieśmielająca i niespotykana. Ma nas po prostu wprawić w osłupienie. Czy to geniuszem taktycznym czy totalną dominacją na polu bitwy - wasza w tym głowa jak.

UWAGA!
Zgłaszając filmik do konkursu należy podać wersję gry w jakiej został nagrany oraz czy jest on z Podstawowej wersji gry, Kuźni Przeznaczenia czy Dzikich Hord !

Jeśli takową będziecie mieli, to umieszczacie ją na jednym z darmowych stron do hostingu plików (np. SpeedyShare) i wysyłacie linka na PW do admina jareQa w temacie piszcie "KONKURS".
Wasze powtórki znajdą się na oficjalnym kanale Tawerny na YouTube, gdzie będą udostępniane o wiele większej publiczności. Jeden użytkownik może przesłać tylko JEDNĄ powtórkę.
Ostatecznie wybierzemy jedną, najlepszą ze wszystkich, która dostanie swoje miejsce na stronie głównej, przez pewien czas również główne miejsce na kanale YT a jej autor zostanie nagrodzony grą "Blood Bowl" ufundowaną przez firmę CD Projekt.

Ewentualne pytania zamieszczajcie poniżej.
Na powtórki czekamy miesiąc, czyli do 17 sierpnia, zatem do startu, gotowi, grać!

EDIT:
Konkurs został przedłużony do końca września.
Zapraszamy do wysyłania waszych powtórek :)

jareQ:
Jeszcze taka mała uwaga bo widzę, że pytacie mnie na PW.

- Jedna osoba może zgłosić tylko jedną powtórkę.
- Powtórki będę dodawał co porę dni (jak uzbiera się kilka wtedy wrzucę wszystkie naraz).

Pozdrawiam

Loczek:
Cóż mam pytanie odnośnie Konkursu mianowicie czy można upnąć Walkę z HoF'a nagraną przez komórkę lub kamerę??

Khaziu:
Komórką czy kamerą odpada z tego względu iż słaba jakość wychodzi, trzęsie się ręka czy widać krańce monitora. Można nagrać to programem, ale ciężko znaleźć taki, który nie będzie wycinał elementów walki, nagra dźwięk itd. HoF poza tym, nie ma opcji zapisz walkę.

Loczek:
Niekoniecznie bo akuratnie udało mi się załatwić statyw do kamery w aparacie lub do tela tylko nie wiem czy będzie takie coś brane pod uwagę w konkursie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona