Hyde Park > Archiwum

Turniej Heroes V na Tawernie?

(1/10) > >>

Luk:
Wszystko strasznie błogo i swojsko płynie. Dzięki temu jest miło ale na dłuższą metę robi się miałko i nieciekawie. Zazwyczaj w takich czasach albo idzie się na wojnę przeciwko innym krajom, albo przeciwko sobie gdyż nic tak nie dodaje smaku do życia jak rywalizacja. I także się stanie tym razem mam nadzieję.

Problem w tym, że wojnę samemu toczyć jest nudno dlatego musimy wiedzieć kto ma odpowiednią ilość mieczy, łuków, kusz, kosturów i pazurów, i kto potrafi zrobić z nich użytek. Kto się nie obawia stanąć z demonem/śmiercią/człowiekiem/bestią oko w oko.

Innymi słowy kto by się pisał na wzięcie udziału w turnieju H5? Preferowana i chyba już najpopularniejsza byłaby wersja 3.1 czyli Dzikie Hordy z ostatnim patchem. Przyjmijmy za minimum 8 osób. Oficjalna nazwa i mapa jeszcze nie jest ustalona- w takie szczegóły będziemy się bawić jeśli będziemy mieli z kim.

Oczywiście nikt nie lubi grać o pietruszkę (no prawie nikt), dlatego w poście poniżej, zgłaszającym posiadanie działającej wersji H5 3.1 i chęć wzięcia udziału w turnieju, dopiszcie jaka nagroda usatysfakcjonowałaby was najbardziej. Gra? (jakaś konkretna?), koszulka/kubek/smycz/pościel/piżama z logiem Tawerny? Jest możliwe, że do przewidzianej przez nas puli nagród dodamy właśnie Twoją propozycję.

Zatem jeśli masz oryginalne DH 3.1 to już masz minimum do wzięcia udziału turnieju, zatem nie czekaj i wyraź swoją chęć w poście poniżej.
Jeśli zgłosi się odpowiednia ilość osób to ruszymy pełną parą. Więc jak będzie?

Cebulak:
Chciałbym się zgłosić jako pierwszy na ochotnika. Mam nadzieję na wygraną, choć mam chyba małe szanse ;>.

Maszi:
To ja drugi zgłaszam chęć gry w turnieju ;)
A co do nagrody to nie wiem ale wątpię żebym jakoś daleko zaszedł więć jakieś upominki powinny być ;p

Ytylion:
Chętnie bym zagrał, mam działającą wersję Dzikich Hord, ale mogą wystąpić małe problemy z komputerem.

Gwynbleidd:
Hmm...ciekawy pomysł. Ja jeszcze nie deklaruję swej obecności, gdyż w nadchodzi burzliwy czas końca roku szkolnego i będę się przykładał do nauki itp., a poza tym mam wiele innych obowiązków i zajęć.

Jeśli chodzi o "forumową" nagrodę, to uważam, iż dobrym pomysłem było by np. pod nickiem, nad avatarem dodać jakąś małą grafikę typu: "Zwycięzca Turnieju Tawerny", albo jakiś userbar takiego typu. IMO była by to duża chluba pisać na forum z czymś takim. I w następnym turnieju(jeśli by takie jeszcze były), będzie znów walka o grafikę "Mistrza Tawerny".

Co do nagród rzeczowych, to chcę gitarę z logiem tawerny ;p. A tak na poważnie to nie mam jakiś szczególnych pomysłów. Wydaje mi się, że najlepszy byłby jakiś drobny upominek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona