Hyde Park > Forumowa Mafia

Forumowa Mafia - edycja 13/japońska.

(1/46) > >>

Fenir:
Zaczynamy edycję japońską!
REGULAMIN
1. Gramy na niepełnym systemie 1-dniowym. Oznacza to codzienny event (mord, lincz) w stosunku 2:1 dla linczów (za wyjątkiem pierwszego mordu).
2. Posty, od pierwszego mordu należy napisać 1 post historyjkowy ( bym wiedział, co napisać w opisie mordu ) i 1 post dotyczący gry. Później każdego dnia należy napisać przynajmniej jeden 5 liniowy, sensowny post, bądź kilka krótszych. Za brak posta 1 pkt karny, za brak głosu 1 pkt karny, odpadasz przy wyłapaniu 5 punktów karnych, no chyba, że miałeś usprawiedliwienie, bądź oddasz swe życie w moje ręce. Co to oznacza? Otóż osoba która odda życie w moje ręce, może zostać uśmiercona w każdym momencie, w zależności od mojego widzimisie ( jeżeli oddasz mi swe życie, to starczy jeden karniak, jeden za krótki post i PAPA ). Osoba z +5 pktami karnymi musi mi napisać w ciągu 24h, że chce oddać życie w moje ręce.
3. Zezwala się na rozmowy poza tematem dot. rozgrywki (np. na GG, SB), lecz nie jest to zalecane.
4. Jeżeli będziesz zakładam antymafię to daj mi cynk, chcę mieć wgląd we wszystko. Po prostu zarejestruje się na forum i będę biernym obserwatorem waszych poczynań.
5. MG może Cię publicznie opierdzielić za nieaktywność co skutkuje niemożnością pomodlenia się za Ciebie przez księdza, więc lepiej uważaj.
6. Martwi gracze mogą rozmawiać między sobą prywatnie, natomiast zabrania się rozmów między graczami żywymi i martwymi.
7. "Martwy" gracz ma prawo do napisanie JEDNEGO postu-testamentu po swojej "śmierci", jednak przed kolejnym linczem.
8. "Martwy" gracz nie ma prawa  do przekazywania całości lub części swojego testamentu w jakiejkolwiek formie innemu graczowi. Tzw. "Gambit Revolda"
9. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry. Pkt ważny dla samobójców.
10. Wiadomości z głosami proszę wysyłać najpóźniej do godziny 21:30. Natomiast z mordem- do 22:00. Sprawdzanie, modlitwa itp 21:30. Przewiduję max. kilkuminutowe opóźnienie. Pamiętaj MG też człowiek, może mieć problemy i będą kilkuminutowe obsuwy.
11. Każdy dostaje wiadomość na privie ze swoją rolą. Nawet zwykli miastowi.
12. Kolejność wysłania głosów JEST uwzględniana w wynikach głosowania (chronologia).
13. ROLE
Mamy 14 graczy, więc w grze jest 3 mafiozów, komisarz, ksiądz, wróżbita i porucznik.
Porucznik - może poświęcić swoje życie by w linczu bądź mordzie zginął zamiast detektywa. Zna tożsamość detektywa. jeżeli porucznik nie chce się poświęcać, to nie musi się, otrzymuje on wtedy od komisarza "testamentowe sprawdzanie", może w każdym momencie gry napisać do MG, że chce sprawdzić danego typka i otrzymać wiadomość o jego winie, bądź niewinnie. Jeżeli komisarz nie wykorzystał połowy sprawdzeń do czasu swojej śmierci (mógł sprawdzać pięć razy, sprawdził tylko dwa razy), bądź odpadł za punkty karne, jego role przejmuje porucznik.
Wróżbita może dać wybranemu zmarłemu "drugi testament", czyli kolejny pośmiertny post. Może to wykonać w każdym momencie swojego życia przez napisanie o tym PW do MG czyli mnie.
Wróżbita zostaje wylosowany z obecnych miastowych.
A no i jeżeli ksiądz pomodli się za wróżbitę ten traci swą moc
14. OC jest wybierany przez mafię.
15. Macie być aktywni albo was pożrem!
16. Tylko "żywi" mafiozi mają prawo wysyłania wiadomości z mordem. Nawet jeśli pozostali w grze są nieaktywni. W takim przypadku- mord przepada.
17. Ja piszę opis mordu, lecz jeżeli mafia chce, mogę tam zamieścić coś o co proszą.
18. Detektyw otrzymuje informacje o ew. winie osoby o którą poprosi dopiero PO linczu miasta. Jeśli detektyw zginie w owym linczu- nie dostaje On informacji n/t osoby, którą sprawdzał.
19. Stosunek sprawdzeń detektywa do linczów miasta wynosi 1:2.
20. Harmonogram
13.01 - Pierwszy mord mafii (ksiądz nie wysyła wiadomości z modlitwą),
14.01 - Pierwszy lincz miasta (detektyw wysyła wiadomość ze sprawdzeniem),
15.01 - Drugi mord mafii (ksiądz wysyła wiadomość z modlitwą),
16.01 - Drugi lincz miasta (detektyw nie wysyła wiadomości ze sprawdzeniem),
17.01 - Trzeci lincz miasta (detektyw wysyła wiadomość ze sprawdzeniem),
18.01 - Trzeci mord mafii (ksiądz wysyła wiadomość z modlitwą), itd.
21. MG ma prawo w dowolnym momencie rozgrywki zmienić powyższy regulamin bez jakiejkolwiek zgody osób trzecich.
22. Wraz z napisaniem pierwszego posta, jesteś zobowiązany do przestrzegania powyższego regulaminu i akceptujesz wszystkie jego punkty.
23. Lista graczy:
-Hadrian
-Fast
-Sojlex
-Hellscream
-Nikt
-MiSi - niewinny, pierwsza ofiara mordu mafii.
-Arwimart - winny, trzecia ofiara linczu.
-Niebieskooki smok
-forever17 Veselar
-Sylath
-Revold - niewinny, trzecia ofiara mordu mafii
-Wav - niewinny, pierwsza ofiara linczu.
-Forumowa Mafia
-Sonic - winny, druga ofiara linczu.
-Cahan
-Niedziel - niewinny, druga ofiara mordu mafii.
(Jeżeli kogoś pominąłem, lub chce się dopisać proszę mówić do 1 linczu miasta)
24. Role zostaną rozlosowane do godziny 18, bądź 19 jeżeli powstrzyma mnie ilość PW na godzinę.
25. Role losowane będą dzięki generatorowi licz pseudolosowych.
26. Zarys fabularny pojawi się zaraz w temacie z historyjkami.
27NOWYPUNKT. Do 3 mordu za osoby które odpadły w wypadku punktów karnych lub popełniły samobójstwo, mogą wejść nowe osoby które przejmują ich role.

19:35 12.01.13 Role rozesłane.

Fast:
Czy edycja japońska dopuszcza bycie pandą?

Fenir:
Jak już coś to Pandarenem albo cycatą japonką łażącą w przebraniu pandy. No chyba, że rządowy eksperyment i panda mądrzejsza niż wszyscy Amerykanie razem wzięci.

Fast:
Wybieram wariant B.

Rządowy eksperyment.

Czyli Hitpand.



A teraz krótka piłka:

Czytasz mój post, pandgsta bracie?

W takim razie puszczasz ten kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=UC86yQAzaxg

i...


forever17:
To już się zaczęło?  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona