Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gra się zawiesza w kampanii Przystani. (Czytany 2299 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« : 02 Sierpnia 2013, 10:27:47 »
W 3 kampanii Przystani, kiedy ma się pojawić scena dialogowa między bohaterem Świątyni, a jednym z Kensei, gra się zawiesza. Można ruszać myszką, jest muzyka, ale nie ma sceny dialogowej, toteż nie można dalej grać. Rok temu na starym patchu taki błąd nie występował. Zaktualizowałem sterowniki do wersji z 2013 roku. Moja karta graficzna to typ Radeon 6700 HD series.

Jeśli ktoś nie zna rozwiązania, to może podeśle save po tym dialogu (wydaje mi się, że to jest dialog, bo pojawia się animacja, w której naga pełznie do bohatera, zatrzymuje się, no i w tym momencie prawdopodobnie powinna pojawić się jakaś rozmowa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Sierpnia 2013, 17:13:58 »
Jest to dosyć częsty bug, musisz trafić turą tak by Naga w tym wypadku Mukao nie zawiesił się we wrotach, zwykle pomaga dzień lub kilka zwłoki ostatecznie tydzień. Również możesz go troszkę podstresować czyli zbliżyć ale żeby zaraz nie włączyła się cut-scenka.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Sierpnia 2013, 14:40:21 »
Ale co dokładnie mam zrobić? Próbować w każdy dzień "odpalić" tę scenkę, bo tak to zrozumiałem.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Sierpnia 2013, 15:01:38 »
Próbuj tak lub np co kilka dni lub odczekaj tydzień. Jak tak kilka razy miałem i pomogło.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry