Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 23 24 25 [26] 27 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 177023 razy)
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #375 : 09 Marca 2016, 19:59:55 »
Może tak troszkę odpowiem na te pytania (bez urazy, Lordzie Chaosu) ;)

Co do tych map bitewnych - jest oczywiście umiejętność "Taktyka", ale obawiam się, że nie da się zbytnio powiększyć teren mapy ze względu na to, że to jest niejako integralna część gry - raz się coś zmieni i to może totalnie rozwalić grę. Tak jak czytałem to w którymś temacie - silnik gry jest zrobiony na podstawie języka Java bądź innego dziwnego i w związku z tym teoretycznie jest to możliwe powiększenie, ale wymaga to ingerencji w kod źródłowy, co można z kolei przyrównać do spaceru po mocno zaminowanym polu. :/


Natomiast odnośnie jednostek, to nie powiedziałbym, żeby jednostki 1 i 2 poziomu były koniecznie słabe - jeśli masz dobrze rozwiniętego bohatera, to nawet takie "słabeusze" potrafią zrobić poważne kuku dowolnej jednostce poziomu 5-7. I tu nie kłamię, wystarczy wziąć grę wieloosobową i sobie jeszcze raz przypomnieć.


Jeśli rozmawiamy o nowych budynkach w mieście, to wydaje mi się możliwe, skoro mamy tu niejedną modyfikację, gdzie mamy kompletnie inne budynki; chociaż nie wiem, czy to właśnie nie odbywa się drogą podmiany. Ale wprowadzenie nowych budowli do miast jest jak najbardziej możliwe. ^_^


Co do alternatywy dla gryfa - wydaje mi się, że Khorne już tam ma zamysł na nazwę i wygląd dla nowego ptasiora; jedynie trzeba poczekać. ;)



A moje osobiste pytanie brzmi - będzie w najbliższym czasie coś nowego, powiem świeżości w postaci nowego trailera tudzież zdjęć czy też wypatrywać maja/czerwca?  ;>


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #376 : 13 Marca 2016, 09:55:28 »
Cytuj
Moja propozycja to "Czarny Szpon" bardzo dziki, o ciemnym upierzeniu
Alternatywa będzie właśnie mniej więcej taka jak piszesz... co do nazwy to przyznam że Czarny szpon brzmi bardzo ciekawie.. miał być Władca przestworzy ale chyba będzie szpon...  :P
Cytuj
Ifryt niesamowicie wygląda na arcie.
To screen z edytora.  :P
Cytuj
Jednak martwi mnie to, że obecnie jest ustawiony na 2 poziomie i jest alternatywą dla Inkuba, który to jest ulepszeniem Heretyka.
Tutaj chyba już za wiele nie zmienię, w modzie chcę odejść od standardowego ulepszania jednostek w którym ulepszenie od alternatywy różni się tylko kolorem... zawsze mnie to denerwowało, tak jakby twórcy byli zbyt leniwi na wymyślenie czegoś innego.
Cytuj
Mam pytanie odnośnie map bitewnych. Czy jesteście wstanie je poszerzyć, bądź analogicznie zmniejszyć je?
Raczej jest to niemożliwe, jednak zamiast tego można zwyczajnie zmniejszyć prędkość jednostek tak by poruszały się po mniejszej ilości kwadratów.

Co do poziomu jednostek i ich statystyk... wydaje mi się że obecny balans w herosach jest całkiem ok.
Cytuj
czy jesteście wstanie dodać budynek do miasta?
Teoretycznie jest to możliwe, w praktyce jednak jeszcze nie próbowałem dodawać całkiem nowego budynku.. także nie wiem na sto procent.  :P
Cytuj
będzie w najbliższym czasie coś nowego, powiem świeżości w postaci nowego trailera tudzież zdjęć
Tak, nowy zwiastun jest już w produkcji, pojawi się jakoś w kwietniu..  :D

No i co by nie kończyć tak całkiem bez pokazania czegokolwiek:




IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #377 : 13 Marca 2016, 20:09:50 »
Na 90% widzę jednostki (Płonącego) Legionu.


« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2016, 22:51:10 wysłane przez Heteryk Jogurt » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #378 : 13 Marca 2016, 23:03:40 »
@Heretyk Jogurt
Ja na 100% widzę jednostki (Nieumarłego) Legionu.

Ogólnie wypowiem się, kiedy screeny zostaną odsłonięte, ale widzę już ghula, kościeja-watażkę i jakiegoś rycerza śmierci... Niestety nie jestem w stanie rozpracować piło-robako-czegoś :p


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #379 : 14 Marca 2016, 23:58:46 »
Ale już po miniaturkach widać, że to będą dokładne modele. Już je lubię, nawet jak ich nie widziałam jeszcze <3


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #380 : 18 Marca 2016, 17:05:44 »
Ja bym powiedział, że to będzie gdzieś 1 jednostka Chaosu i reszta - nowy Legion. Mam nadzieję Khorne, że mój dokument ci się "przydał" na coś. :rolleyes:


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #381 : 04 Kwietnia 2016, 00:46:10 »
Tak więc przyszedł czas na pokazanie screenów.. a przy okazji oto zwiastun 3 moda.. przepraszam za niską rozdzielczość.
Oto Zwiastun 3

Screeny jednostek Legionu



I kilka screenów Chaosu



IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #382 : 04 Kwietnia 2016, 16:05:25 »
Genialne te są jednostki chyba lepsze niż w orginalnych Heroes, Legion wygląda upiornie, Chaos piekielnie, a rycerze nareszcie jak powinni.
Jeśli misje będą tak samo dobre jak jednostki to będzie to najlepszy mod do H5.

Kiedy będzie premiera moda?


« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2016, 16:49:50 wysłane przez michalega123 » IP: Zapisane
Górski

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #383 : 04 Kwietnia 2016, 16:05:59 »
Doskonała robota Lordzie!  ;) Z Legionu urzekł mnie żmij oraz nieśmiertelny. Jednostki prezentują się naprawdę dobrze, zwłaszcza urzekły mnie barwy, jednego jak i drugiego w dodatku u żmija występuja taka... potworność, widać, że to dzika bestia, co zdecydowanie jest na plus. Ciekawe jest również wprowadzenia Inkuba do Chaosu, bo ten jako jednostka - w żadnych Heroesach się nie pojawił, tylko ich żeńskie odpowiedniki, oczywiście trzeba dodać, że on sam wyszedł epicko. Ta zbroja, z zestawieniu ze skrzydłami oraz samym inkubem, daje niesamowity efekt. Reszta jednostek również prezentuje się doskonale i życzę dalszych sukcesów w Twoim modzie! :)


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #384 : 04 Kwietnia 2016, 22:27:47 »
Młahahaha... musze powstrzymać ten idiotyczny ślinotok, bo zobaczyłam logo jakie stworzyłam do tego na końcu zwiastunu...

Ale jestem też pod wrażeniem zamku nekro... znaczy legionu :D
Jest piramida - jest, wygląda bosko - wygląda. Naprawdę takie trudne było dla ubi zrobić serio mroczne to?
Brawo brawo brawo! :D


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #385 : 05 Kwietnia 2016, 20:23:31 »
@michalega123

Jeśli chodzi o premierę moda, to raczej nie spodziewałbym się w tym roku - na zwiastunie, pod koniec widnieje napis "alpha version". A to = "wszystko może się zmienić", "jeszcze nie jest do dopuszczenia do ogółu". Dlaczego, można bardzo prosto wytłumaczyć - brakuje w zespole rąk do pracy; najbardziej Teamowi doskwiera brak grafików 2D i 3D, którzy zajmując się modelami czy teksturami, odciążyliby Lorda od i tak przeogromnej pracy, jaką ma do zrobienia przed wydaniem choćby wersji demo. Na dodatek - brak "skrypterów", maperów itd.


Co do moich osobistych uwag, pytań - widać, że ten mod ma się w dalszym ciągu dobrze, ale najwyraźniej ja niepotrzebnie wchodzę tutaj z butami pełnymi słomy (patrz Legion) i męczę się co sił, skoro Khorne nie korzysta z mojej pomocy czy też usług (patrz obiecane tłumaczenie opisów jednostek Sanktuarium na język angielski).  Także.. Życzę tu powodzenia, choć równocześnie uprzedzam - daleka droga dla tej modyfikacji do finalnego ukończenia.


Premiera? Na pewno nie w tym roku, prawdopodobnie za rok bądź dwa; pod warunkiem, że tempo pracy będzie wciąż takie samo.



Khorne, ponieważ nie otrzymałem tego maila, wycofuję twoje "zamówienie" na translację na język angielski moda Sanktuarium i wstrzymuję wszelką pomoc w tworzeniu Teorii Chaosu. Na drugi raz, trochę poważniej traktuj pomoc od kogoś innego. Nawet jeśli ta osoba nie należy do zespołu. Tak na marginesie, polecałbym zrobić porządek na stronie zespołu, bo informacji nieaktualnych bądź do całkowitej zmiany jest od jasnej cholery, że tak się brzydko wyrażę.



Żegnam. Mam nadzieję, że zastam kiedyś ten temat w nieco lepszym stanie.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #386 : 06 Kwietnia 2016, 14:21:26 »
Czekam na wersję Alpha ;)


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #387 : 08 Kwietnia 2016, 07:43:40 »
Mam drobną prośbę. Czy jednostki Legionu mogą ociekać krwią? Byłyby straszliwsze.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #388 : 08 Kwietnia 2016, 22:14:21 »
@Mcichosz16

Nwm, czy wiesz, ale jest już taka modyfikacja; nazywa się "Crimson Necropolis Mod" bądź podobnie, link masz tutaj -> https://www.youtube.com/watch?v=QqSINeWPpdk


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #389 : 10 Kwietnia 2016, 08:15:23 »
Czy jednostki Legionu mogą ociekać krwią?
Hmm.. niestety ale te jednoski które widziałeś to nie.. pomyślę coś w alternatywach być może pojawi się kilka takich jednostek.  ;)

Kiedy będzie premiera moda?
Chyba już sam znalazłeś odpowiedź w zwiastunie...  ;D




IP: Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 [26] 27 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry