Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Nekropolis-problemy z misjami. (Czytany 66414 razy)
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« : 15 Października 2011, 23:00:05 »
Gdzie można znaleźć ulepszone ghule? Przeszedłem całą misję, ale ich nie znalazłem. Znalazłem tylko ulepszone szkielety i zjawy.

W temacie można też zadać inne pytania związane z tą misją  :) .


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2011, 09:07:10 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 16 Października 2011, 00:17:10 »
Bardzo możliwe, że takowych nie ma. A ty, od czego masz Anastazję? Od mocy czy od magii?


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 16 Października 2011, 08:08:35 »
Od magii. Nawet nie zauważyłem, żebym miał jakiś wybór w tej kwestii  ;).
A ghule powinny gdzieś być. Kiedy przyłączałem zjawy to miałem błąd ze spolszczeniem: lektor Svietłany mówił o ghulach, a napisy o zjawach  ^_^ .


IP: Zapisane
123454321

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Października 2011, 10:22:37 »
Przeszedłem już tę misję i zdradzę, że nie ma na niej ulepszonych ghuli (trupożerców, pożal się Boże!).


IP: Zapisane
Schanczez

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 53


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 16 Października 2011, 10:59:58 »
Ulepszone ghule pojawiają się dopiero w 3 misji. Co do wrażeń z gry końcówka misji mnie strasznie zaskoczyła ;D naprawdę jest świetna . Uriel też strasznie pulsował i romans kapłanki z aniołem ciekawa sprawa, mam wrażenie, że to gdzieś widziałem , ale na plus jestem obecnie w 3 misji nekromanty i 2 Inferno i jak na razie zapowiada się 2 noc nie przespana.


IP: Zapisane
Błogosławieni pozytywnie jebnięci, albowiem tu na ziemi są w raju.
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Października 2011, 16:38:54 »
Tutaj wpisujcie porady dotyczące tej misji  :) Takie 1 pytanie czy warto robić dodatkowe misje na jednostki ?  :P


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2011, 09:05:57 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Października 2011, 22:14:50 »
Moim zdaniem tak. Masz wtedy większe szanse w walce z wrogimi bohaterami. Po za tym to dodatkowy exp.


IP: Zapisane
123454321

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 17 Października 2011, 19:24:32 »
Zależy od poziomu, na którym grasz. Ja grałem na trudnym i mówiąc szczerze nie wiem czy w ogóle da się pokonać alter ego Anastazji na trudnym bez Namtaru i liczów! Mi po walce z Kiryłem zostało z 10 szkieletów i 40 zjaw a alter ego Anastazji przywołuje żywiołaki ciemności (Anastazja i zjawy są bezużyteczne przeciwko nim:/ )


IP: Zapisane
Flandzik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Października 2011, 09:08:21 »
Witam serdecznie. Nie chcialem otwierac nowego watku wiecp odczepie sie pod ten.
Zakupilem z moimi dzieciakami nowa odslone herosow :) Przeszlismy prolog i zaczelismy misje pierwsza nekropolis. Nie mamy duzego doswiadczenia (dzieci maja 10 lat :)) mamy pewne problemy z pierwsza misja. A mianowicie wszystko jest w porzadku do momentu kiedy odbijamy drugi zamek i pojawia sie bohater , ktorego likwidujemy ale z duzymi stratami. Pojawia sie nastepny i jest po wszystkim. Chcialbym Was zapytac, co rozwijacie w swoim glownym bohaterze, jakie umiejetnosci itd. Moze tutaj twk problem. Drugie pytanie jak sobie radzicie z kaplankami. Z nimi mamy najwieksze problemy, gdyz tak jak sie nam wydaje najlepiej sa eliminowane przez koscianych lucznikow, ktorzy autmatycznie sa blokowani przez gryfy lub pikinierow (przepraszam za amatorskie nazwane jednostek).

Pozdrawiam i czekam na sugestie :D


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Października 2011, 10:15:58 »
Ano ulepszone ghule są, jak zdobywszy pierwszy zamek inkwizycji otwierają się dwie bramy, przechodzisz przez górną skręcasz w prawo stoi chyba 40  :P


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Października 2011, 15:14:16 »
Flandzik regeneracja/masowa regeneracja, wyssanie życia/ masowe wyssanie życia, osłabienie/grupowe osłabienie, agonia/ grupowa agonia. Do tego umiejki zwiększające siłę czarów: do magii ciemności i ogólnej. I pamiętaj, że twoja umiejętność rasowa - nekromancja wskrzesza Twoich zabitych.

VanDeRem Tobie chodzi chyba o drugi zamek, bo jak zdobywamy pierwszy to żadne drzwi się nie otwierają ;). A zjawy i szkielety też znalazłeś? Wydaje mi się, że w miejscu które opisałeś stały właśnie zjawy, a nie ghule  :/.


IP: Zapisane
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Października 2011, 15:37:08 »
Flandzik w nekropolis jest budynek specjalny w którym można nająć wszystkie jednostki które straciłeś, ale za większą cenę.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Października 2011, 16:33:54 »
Doszedłem do momentu gdzie Jorgen przenosi Anastazję do świata snów i w trzecim etapie spotyka Antona. No nie mogę go przejść jakość sensownie aby potem mieć czym powalczyć (poziom standard). Gdzieś jakieś posiłki przegapiłem czy co?


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Października 2011, 16:36:32 »
@Szakal119 tak masz rację oczywiście drugi i przy okazji to ulepszone duchy - zjawy sorrki mała pomyłka ;)


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 18 Października 2011, 16:40:56 »
Flandzik w nekropolis jest budynek specjalny w którym można nająć wszystkie jednostki które straciłeś, ale za większą cenę.

I dlatego uważam, że Nekropolis jest lekko przegięte w tej części...
Poprawcie mnie, ale czy w pierwszej misji kampanii umarlaków można wybudować ten budynek? Bo wydaje mi się, że nie.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry