Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja 1 (Czytany 2725 razy)
Brzozka

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 10 Stycznia 2013, 20:32:02 »
Mam problem, nie moge przejsc nawet 1 misji nekromanty. Mam problem z 2 miastem w którym siedzi inkwizytor. Ma potężną armie i nie moge go wytłuc. Probowałem od nowa zacząć gre, wybrałem najłatwiejsze możliwe poziomy i nadal nie da rady. Nie wiem o co chodzi  :-/


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Stycznia 2013, 16:46:11 »
Tez mialem taki problem. W Nekropoli masz taki budynek w którym mozesz wskrzeszac jednostki polegle w bitwie. Szturmuj zamek, zabij jak najwiecej stworzen wroga, ucieknij i wskrzes tam jednostki i tak w kolko. Tak udalo mi się wygrac to misje, tylko nie wiem czy ta światynia nie jest zbugowana obecnie.


IP: Zapisane
Brzozka

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Stycznia 2013, 00:47:38 »
Problem rozwiązał się sam. Zacząłem chyba poraz 4 czy 5 misje jeszcze raz i nagle 0 problemu z przejściem. Nie wiem o co chodziło  :)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Stycznia 2013, 09:05:23 »
Temat mogę zamknąć. Na przyszłość piszcie posty w odpowiednim temacie a nie twórzmy multi.

Zamykam.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry