Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 113665 razy)
NECROMANSER

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 22 Grudnia 2013, 21:07:33 »
Witam serdecznie.
Dostałem od kolegi ten dodatek którego używał ale jemu się znudził i wszedłem w jego posiadanie.
Klucz z gry został wykorzystany więc nie uda mi się założyć nowego konta na upley ale tego nie potrzebuję .
Po instalacji uruchomić gry się nie da ponieważ wyskakuje "aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc00000ba) kliknij ok aby zakończyć aplikację"
Poszperałem w sieci i znalazłem że ratunkiem tutaj będzie visual c++ po instalacji nadal się wyświetla ten sam komunikat , normalnie ręce opadają stare herosy chodziły jak należy a te nowe to same kłopoty.
Znacie ten problem i jakieś jego rozwiąznie?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.


IP: Zapisane
ksu87

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 03 Lutego 2014, 22:45:34 »
Koledzy, wiesza mi się gra na drugiej mapie w kampanii mrocznych elfów.
Gdy biorę następny dzień, komputer wykonuje ruch aż w końcu się zatrzymuje wszytko, tylko myszka działa.
Dodam że zainstalowałem patcha 1.2.1 i nowe sterowniki do grafiki nvidi i dalej to samo. We wcześniejszych mapach było wszystko ok.


IP: Zapisane
Kethrakis

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 23 Marca 2014, 13:01:30 »
Hmm... ktoś robi już poradnik? Jakoś nie rzuciło mi się w oczy ;) A dodatek fajna sprawa - uwielbiam loch za jego zróżnicowanie i siłę :) Acz bezimienni jak dla mnie zostali stworzeni jako zbyt słabi.. myślałem, że będą mocniejsi... tak jak anioły i diabły (arcydemony)


IP: Zapisane
Archilus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 24 Marca 2014, 07:06:27 »
Mam takie pytanie, posiadam samodzielny dodatek "Cienie Mroku", czy opłaca się dokupić pozostałem dlc i podstawkę?
Co się zmieni w samym gameplay'u? Interesuje mnie tylko gra hotseat.


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #229 : 25 Marca 2014, 14:00:54 »
Z tego, co kojarzę - nie, nie opłaca Ci się.
Podczas gier hot-seat masz w zasadzie wszystkie możliwości pełnej gry.
Dokupić podstawową wersję i DLC opłaca się głównie dla kampanii oraz ewentualnie dla elementów w Confluxie (bronie rodowe, etc.).


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 22 Czerwca 2014, 14:47:43 »
No to teraz moja kolej. Po raz kolejny odkopuję M&M:H6 i po raz kolejny mam problem, ale tym razem innego rodzaju, także o poprzednim już nie będę wspominał. W każdym razie, kiedy odpalam grę (zarówno online jak i offline), pojawia się obrazek z aniołem i demonem, znika, pojawia się ponownie, muli i wywala komunikat, że "Program Might and Magic Heroes 6 Shades of Darkness przestał działać". Restartowałem komputer - znowu to samo. Reinstallu nie próbowałem i nie będę próbował, bo to by się wiązało z pobieraniem od nowa patchy, a na to już sobie nie mogę pozwolić - prędzej w ogóle daruję sobie tę grę :P


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 22 Czerwca 2014, 17:13:18 »
Cóż Ja nie widzę innego wyjścia jak re-instal ale możesz spróbować skopiować grę do innego folderu, potem zrobić to co wyżej. Potem natomiast przed aktualkami przez upierdliwy Uplay po prostu zastąpić ważne pliki nowego tymi starszymi.


IP: Zapisane
Samora

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 31 Stycznia 2016, 15:03:25 »
Strasznie uwielbiam H6, a ten dodatek jest naprawde udany


IP: Zapisane
tuldor88

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : 15 Marca 2016, 21:27:28 »
Mam nadzieję, że akt nekromancji zostanie mi wybaczony ale noszę się z myślą o zakupie cz VI HoMM wraz z dodatkami i byłbym wdzieczny za rozwinięcie ostatniego zdania na jakie trafiłem w pewnej recenzji:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19704
Cytuj
Tym samym gracz staje przed dość karkołomnym wyborem pomiędzy modernizacją własnych sił militarnych a ubiegnięciem kolejnej inwazji zagonów przeciwnika.Taki zabieg zmusza do korzystania z przynajmniej dwóch bohaterów w jednym momencie. Przyznam, że rozwiązanie to bardzo przypadło mi do gustu – jest trudniej, ale za to bardziej strategicznie. Jednak do gry wkradł się swego rodzaju babol, ewidentnie stawiający Cienie mroku na przegranej pozycji..
niestety nie widzę o jaki "babol" chodzi bo znajduje sie to w części jaka wymaga płatnej subskrypcji a po tym co niegdys na tym portalu czytałem stwierdziłem ze wolę tą kasę wydać na piwo :P Ktoś mógłby przybvliżyć mi o jakiż to straszny babol chodzi jaki na głowie Cienie (pod)Mroku stawia? :)


IP: Zapisane
Hiroska22

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #234 : 20 Marca 2018, 15:53:49 »
Cześć, warto zainwestować czas w ten dodatek?
Nie znam go i nie wiem, a jestem ciekawa waszych opinii.
Jeśli nie, to jaki byłby lepszy?
Chciałabym coś nowego ale dalej w hirołsowym klimacie :D


IP: Zapisane
Hiroska22 :D
Sokolvip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 21 Marca 2018, 00:08:04 »
Shades of Darkness jest najlepszą rzeczą jaka przytrafiła się Heroes 6. Jeżeli grać to w ten dodatek.


IP: Zapisane
JacQw

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 17 Stycznia 2021, 18:18:29 »
Cześć, kupiłem Sod oraz Compled edition przez ubisoft connect i jak wchodze do gry to dodatku nie ma i potrzebny jest kod a kodu ja nie mam.
Co zrobić? :(


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 18 Stycznia 2021, 11:40:41 »
Dzień Dobry
Rozumiem że gra został zakupiona na Uplay'u? Jeśli tak to grę masz w 2 wersjach możliwe, jest napisane że SoD to samodzielny dodatek więc nie pamiętam ale oddzielna instalacja jest.

Grę masz przypisaną do swojego konta na Uplay'u więc żaden klucz nie jest potrzebny.


IP: Zapisane
JacQw

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 18 Stycznia 2021, 18:27:45 »
Dzień Dobry
Rozumiem że gra został zakupiona na Uplay'u? Jeśli tak to grę masz w 2 wersjach możliwe, jest napisane że SoD to samodzielny dodatek więc nie pamiętam ale oddzielna instalacja jest.

Grę masz przypisaną do swojego konta na Uplay'u więc żaden klucz nie jest potrzebny.
Odinstalowałem Compled Edition i gra na początku nie chciała się włączyć, po chwili się włączyła i nadal nie ma dodatku a włączałem przez sod i do supportu pisałem i czekam na odp


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2021, 18:40:53 wysłane przez JacQw » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry