Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Kto jest dla was lepszy:Archanioł czy Czarny smok?  (Głosowanie skończone: 30 Lipca 2011, 14:50:08)
Archanioł - 28 (5%)
Czarny smok - 15 (2.7%)
Głosów w sumie: 19

Strony: 1 ... 9 10 11 [12]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes III - ogólna dyskusja (Czytany 69273 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 15 Czerwca 2012, 18:35:07 »
Offtopujesz trochę, zresztą ja też. Daj jakiś rozsądny, ciekawy temat, to porozmawiamy. A takie marudzenie nie ma sensu.

Jak zapewne zauważyłeś H5 i H6 są świeższymi odsłonami i można o nich powiedzieć więcej. O H3 powiedziano już tak dużo, że trudno znaleźć jakiś punkt zahaczenia dla rozmowy.

Jak jakiś znajdziesz, to daj znać i nie spamuj.


« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2012, 00:51:12 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 29 Sierpnia 2012, 18:59:10 »

Ubisoft kleił się do serii HoMM już w 1999 roku, wtedy rozpoczął pracę nad konwersją Heroesa 3 na Dreamcasta (konsolę SEGI), w grze miał "jedynie" zmienić się interfejs - tak, aby można było grać w nią na padzie. Projekt jednak nie nigdy nie ujrzał światła dziennego. Dlaczego? Skrobnąłem o tym parę zdań - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_494_heroes-of-might-and-magic-iii-na-dreamcasta.html

W artykule znajdziecie trailer na którym zobaczycie różnice między oryginałem, a konsolowym portem. Według mnie bardzo ciekawa sprawa.

Cała sytuacja jest kolejnym dowodem na to, jak 3DO chciało doszczętnie "wydoić" markę na wszelkie możliwe sposoby ;)


IP: Zapisane
Poncjusz11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 23 Marca 2018, 12:06:27 »
Wg mnie kultowa czesc. :D najlepsza ze wszytskich.
Nowe to juz nie to samo. Pogram czasem, ale zawsze wracam do 3 :D


IP: Zapisane
Poncjusz
Strony: 1 ... 9 10 11 [12]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry